Pridanie na štartovnú listinu
Dátum | Tím | Športovci |
---|---|---|
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Bidard, François |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Denz, Nico |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Dupont, Hubert |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Gallopin, Tony |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Gastauer, Ben |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Peters, Nans |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Vuillermoz, Alexis |
16-05 19:50 | AG2R La Mondiale | Warbasse, Larry |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Belletti, Manuel |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Cattaneo, Mattia |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Flórez, Miguel |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Frapporti, Marco |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Gavazzi, Francesco |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Masnada, Fausto |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Montaguti, Matteo |
16-05 19:50 | Androni Giocattoli - Sidermec | Vendrame, Andrea |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Bilbao, Pello |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Boaro, Manuele |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Cataldo, Dario |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Hirt, Jan |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Izagirre, Ion |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Lopez, Miguel Angel |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Villella, Davide |
16-05 19:50 | Astana Pro Team | Zeits, Andrey |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Agnoli, Valerio |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Bole, Grega |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Caruso, Damiano |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Garosio, Andrea |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Nibali, Antonio |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Nibali, Vincenzo |
16-05 19:50 | Bahrain - Merida | Pozzovivo, Domenico |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Barbin, Enrico |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Carboni, Giovanni |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Covili, Luca |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Maestri, Mirco |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Orsini, Umberto |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Rota, Lorenzo |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Senni, Manuel |
16-05 19:50 | Bardiani - CSF | Simion, Paolo |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Ackermann, Pascal |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Benedetti, Cesare |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Formolo, Davide |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Majka, Rafał |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | McCarthy, Jay |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Poljański, Paweł |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Schwarzmann, Michael |
16-05 19:50 | Bora - Hansgrohe | Selig, Rüdiger |
16-05 19:50 | CCC Team | Antunes, Amaro |
16-05 19:50 | CCC Team | Cerný, Josef |
16-05 19:50 | CCC Team | De La Parte, Víctor |
16-05 19:50 | CCC Team | Gradek, Kamil |
16-05 19:50 | CCC Team | Mareczko, Jakub |
16-05 19:50 | CCC Team | Owsian, Lukasz |
16-05 19:50 | CCC Team | Ventoso, Francisco |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Capecchi, Eros |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Honoré, Mikkel |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Jungels, Bob |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Knox, James |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Sabatini, Fabio |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Sénéchal, Florian |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Serry, Pieter |
16-05 19:50 | Deceuninck - Quick-Step | Viviani, Elia |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Bennett, Sean |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Brown, Nathan |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Caicedo, Jonathan |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Carthy, Hugh |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Dombrowski, Joe |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Kangert, Tanel |
16-05 19:50 | EF Education First Pro Cycling | Modolo, Sacha |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Démare, Arnaud |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Guarnieri, Jacopo |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Konovalovas, Ignatas |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Le Gac, Olivier |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Ludvigsson, Tobias |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Madouas, Valentin |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Scotson, Miles |
16-05 19:50 | Groupama - FDJ | Sinkeldam, Ramon |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Andemeskel, Awet |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Boivin, Guillaume |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Cimolai, Davide |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Dunne, Conor |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Neilands, Krists |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Niv, Guy |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Plaza, Rubén |
16-05 19:50 | Israel Cycling Academy | Sbaragli, Kristian |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Buyst, Jasper De |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Campenaerts, Victor |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Ewan, Caleb |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Gendt, Thomas De |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Hansen, Adam |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Kluge, Roger |
16-05 19:50 | Lotto Soudal | Sande, Tosh Van der |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Bauer, Jack |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Bookwalter, Brent |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Chaves, Esteban |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Durbridge, Luke |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Hamilton, Lucas |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Juul-Jensen, Chris |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Nieve, Mikel |
16-05 19:50 | Mitchelton - Scott | Yates, Simon |
16-05 19:50 | Movistar Team | Amador, Andrey |
16-05 19:50 | Movistar Team | Carapaz, Richard |
16-05 19:50 | Movistar Team | Carretero, Héctor |
16-05 19:50 | Movistar Team | Landa, Mikel |
16-05 19:50 | Movistar Team | Mas, Lluís |
16-05 19:50 | Movistar Team | Pedrero, Antonio |
16-05 19:50 | Movistar Team | Rojas, José Joaquín |
16-05 19:50 | Movistar Team | Sütterlin, Jasha |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Bagioli, Nicola |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Canola, Marco |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Cima, Damiano |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Hatsuyama, Sho |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Lobato, Juan José |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Lonardi, Giovanni |
16-05 19:50 | Nippo - Vini Fantini - Faizanè | Santaromita, Ivan |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Davies, Scott |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Gasparotto, Enrico |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Ghebreigzabhier, Amanuel |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Gibbons, Ryan |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Nizzolo, Giacomo |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | O'Connor, Ben |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Renshaw, Mark |
16-05 19:50 | Team Dimension Data | Wyss, Danilo |
16-05 19:50 | Team INEOS | Dunbar, Eddie |
16-05 19:50 | Team INEOS | Geoghegan Hart, Tao |
16-05 19:50 | Team INEOS | Henao, Sebastián |
16-05 19:50 | Team INEOS | Knees, Christian |
16-05 19:50 | Team INEOS | Narváez, Jhonatan |
16-05 19:50 | Team INEOS | Puccio, Salvatore |
16-05 19:50 | Team INEOS | Sivakov, Pavel |
16-05 19:50 | Team INEOS | Sosa, Ivan |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Bouwman, Koen |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Emden, Jos van |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Kuss, Sepp |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Leezer, Tom |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Martens, Paul |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Plus, Laurens De |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Roglič, Primož |
16-05 19:50 | Team Jumbo - Visma | Tolhoek, Antwan |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Battaglin, Enrico |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Biermans, Jenthe |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Haller, Marco |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Hollenstein, Reto |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Kuznetsov, Viacheslav |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Strakhov, Dmitry |
16-05 19:50 | Team Katusha Alpecin | Zakarin, Ilnur |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Bakelants, Jan |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Haga, Chad |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Hamilton, Chris |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Hindley, Jai |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Oomen, Sam |
16-05 19:50 | Team Sunweb | Vervaeke, Louis |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Brambilla, Gianluca |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Ciccone, Giulio |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Clarke, William |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Conci, Nicola |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Gogl, Michael |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Irizar, Markel |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Mollema, Bauke |
16-05 19:50 | Trek - Segafredo | Moschetti, Matteo |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Bohli, Tom |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Consonni, Simone |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Conti, Valerio |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Gaviria, Fernando |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Marcato, Marco |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Polanc, Jan |
16-05 19:50 | UAE Team Emirates | Ulissi, Diego |
Odstránenie zo štartovnej listiny
Dátum | Tím | Športovci |
---|---|---|
17-05 17:50 | EF Education First Pro Cycling | Modolo, Sacha |
17-05 14:15 | Team Jumbo - Visma | Plus, Laurens De |
17-05 13:51 | UAE Team Emirates | Gaviria, Fernando |
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.
Štartovná listina Giro d'Italia stage 8
(Jazdci:
164) Začiatok v So 18 máj 2019, 11:25
Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!