Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
05-05 20:40Bardiani CSF FaizanèZana, Filippo
05-05 18:58EF Education - NippoBerg, Julius van den
04-05 18:33INEOS GrenadiersNarváez, Jhonatan
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamChristian, Mark
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamDina, Márton
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamRivi, Samuele
04-05 13:32Groupama - FDJSeigle, Romain
03-05 14:03Bahrain VictoriousArashiro, Yukiya
03-05 14:03Bahrain VictoriousValls, Rafa
03-05 11:05AG2R Citroën TeamGougeard, Alexis
03-05 10:28Androni Giocattoli - SidermecPellaud, Simon
01-05 16:15AG2R Citroën TeamNaesen, Lawrence
01-05 14:04Trek - SegafredoKort, Koen de
30-04 13:43Team Qhubeka ASSOSWalscheid, Max
30-04 10:35Bardiani CSF FaizanèCarboni, Giovanni
27-04 16:10Bahrain VictoriousBuitrago, Santiago
27-04 16:10Bahrain VictoriousMäder, Gino
27-04 16:10Bahrain VictoriousNovak, Domen
27-04 16:10Bardiani CSF FaizanèGabburo, Davide
27-04 16:10Bardiani CSF FaizanèMarengo, Umberto
27-04 16:10Bardiani CSF FaizanèTonelli, Alessandro
27-04 16:10Bardiani CSF FaizanèZoccarato, Samuele
27-04 16:10Bora - HansgroheAleotti, Giovanni
27-04 16:10Bora - HansgroheBodnar, Maciej
27-04 16:10Bora - HansgroheOss, Daniel
27-04 16:10Groupama - FDJBadilatti, Matteo
27-04 16:10Groupama - FDJGuglielmi, Simon
27-04 16:10Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
27-04 16:10Intermarché - Wanty - GobertHoorn, Taco van der
27-04 16:10Intermarché - Wanty - GobertKreder, Wesley
27-04 16:10Israel Start-Up NationBevin, Patrick
27-04 16:10Israel Start-Up NationNeilands, Krists
27-04 16:10Israel Start-Up NationNiv, Guy
27-04 16:10Team Qhubeka ASSOSFrankiny, Kilian
27-04 16:10Team Qhubeka ASSOSLindeman, Bert-Jan
27-04 16:10Team Qhubeka ASSOSSchmid, Mauro
27-04 16:10Team Qhubeka ASSOSWiśniowski, Lukasz
27-04 16:10Trek - SegafredoMullen, Ryan
27-04 16:10UAE Team EmiratesDombrowski, Joe
27-04 16:00AG2R Citroën TeamFrank, Mathias
27-04 16:00Alpecin - FenixJanssens, Jimmy
27-04 16:00Alpecin - FenixKrieger, Alexander
27-04 16:00Alpecin - FenixLeysen, Senne
27-04 16:00Alpecin - FenixRiesebeek, Oscar
27-04 16:00Alpecin - FenixVervaeke, Louis
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecPonomar, Andrii
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecRavanelli, Simone
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecTagliani, Filippo
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecTesfatzion, Natnael
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecVenchiarutti, Nicola
27-04 16:00Astana - Premier TechBattistella, Samuele
27-04 16:00Astana - Premier TechIzagirre, Gorka
27-04 16:00Astana - Premier TechPronskiy, Vadim
27-04 16:00Deceuninck - Quick-StepCavagna, Rémi
27-04 16:00EF Education - NippoBarta, Will
27-04 16:00EF Education - NippoCarr, Simon
27-04 16:00EF Education - NippoGarderen, Tejay van
27-04 16:00EF Education - NippoKeukeleire, Jens
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamBais, Davide
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamFortunato, Lorenzo
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamGavazzi, Francesco
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamRavasi, Edward
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamRopero, Alejandro
27-04 16:00Movistar TeamTorres, Albert
27-04 16:00Team BikeExchangeHepburn, Michael
27-04 16:00Team BikeExchangeJuul-Jensen, Chris
27-04 16:00Team BikeExchangeScotson, Callum
27-04 15:34CofidisBerhane, Natnael
27-04 15:34CofidisLafay, Victor
27-04 15:34CofidisRochas, Rémy
27-04 15:34CofidisSabatini, Fabio
27-04 15:34CofidisViviani, Attilio
27-04 15:34Lotto SoudalGoossens, Kobe
27-04 15:34Lotto SoudalMarczyński, Tomasz
27-04 10:29Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
26-04 13:15Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
25-04 19:30Groupama - FDJBerg, Lars van den
22-04 19:58INEOS GrenadiersCastroviejo, Jonathan
22-04 13:35INEOS GrenadiersMoscon, Gianni
21-04 14:38Androni Giocattoli - SidermecCepeda, Jefferson Alexander
17-04 00:50Astana - Premier TechFelline, Fabio
17-04 00:50Astana - Premier TechSobrero, Matteo
16-04 18:49AG2R Citroën TeamBouchard, Geoffrey
15-04 14:06Androni Giocattoli - SidermecMalucelli, Matteo
15-04 14:06Androni Giocattoli - SidermecSepúlveda, Eduardo
14-04 11:16Team DSMArndt, Nikias
14-04 11:16Team DSMDenz, Nico
14-04 11:16Team DSMKanter, Max
14-04 11:16Team DSMStorer, Michael
12-04 18:21Team BikeExchangeKangert, Tanel
11-04 18:29Intermarché - Wanty - GobertTaaramäe, Rein
11-04 18:24Team BikeExchangeBewley, Sam
11-04 18:24Team BikeExchangeNieve, Mikel
11-04 18:24Team BikeExchangeSchultz, Nick
11-04 18:24Team DSMHamilton, Chris
11-04 18:24Team DSMHindley, Jai
11-04 18:24Team DSMRoche, Nicolas
11-04 18:24Team Qhubeka ASSOSAru, Fabio
11-04 18:24Team Qhubeka ASSOSCampenaerts, Victor
11-04 18:24Team Qhubeka ASSOSHansen, Lasse Norman
11-04 18:24Team Qhubeka ASSOSPelucchi, Matteo
11-04 18:24Team Qhubeka ASSOSPozzovivo, Domenico
11-04 18:24Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
11-04 18:24Trek - SegafredoGebreigzabhier, Amanuel
11-04 18:24Trek - SegafredoMosca, Jacopo
11-04 18:24Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
11-04 18:24Trek - SegafredoNibali, Antonio
11-04 18:24UAE Team EmiratesConti, Valerio
11-04 18:24UAE Team EmiratesMolano, Sebastián
11-04 18:24UAE Team EmiratesRicheze, Maximiliano
11-04 18:24UAE Team EmiratesUlissi, Diego
11-04 18:14Deceuninck - Quick-StepAlmeida, João
11-04 18:14EF Education - NippoBettiol, Alberto
11-04 18:14EF Education - NippoCaicedo, Jonathan Klever
11-04 18:14EF Education - NippoGuerreiro, Ruben
11-04 18:14Groupama - FDJArmirail, Bruno
11-04 18:14Groupama - FDJDuchesne, Antoine
11-04 18:14Groupama - FDJMolard, Rudy
11-04 18:14Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
11-04 18:14Groupama - FDJValter, Attila
11-04 18:14Intermarché - Wanty - GobertHermans, Quinten
11-04 18:14Intermarché - Wanty - GobertHirt, Jan
11-04 18:14Intermarché - Wanty - GobertMinali, Riccardo
11-04 18:14Intermarché - Wanty - GobertPasqualon, Andrea
11-04 18:14Intermarché - Wanty - GobertPetilli, Simone
11-04 18:14Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
11-04 18:14Israel Start-Up NationDe Marchi, Alessandro
11-04 18:14Israel Start-Up NationDowsett, Alex
11-04 18:14Israel Start-Up NationHermans, Ben
11-04 18:14Israel Start-Up NationZabel, Rick
11-04 18:14Lotto SoudalBuyst, Jasper De
11-04 18:14Lotto SoudalHolmes, Matthew
11-04 18:14Lotto SoudalKluge, Roger
11-04 18:14Lotto SoudalVanhoucke, Harm
11-04 18:14Movistar TeamCataldo, Dario
11-04 18:14Movistar TeamJorgenson, Matteo
11-04 18:14Movistar TeamOliveira, Nelson
11-04 18:14Movistar TeamPedrero, Antonio
11-04 18:14Movistar TeamVillella, Davide
11-04 17:34AG2R Citroën TeamBidard, François
11-04 17:34AG2R Citroën TeamCalmejane, Lilian
11-04 17:34AG2R Citroën TeamGastauer, Ben
11-04 17:34AG2R Citroën TeamVendrame, Andrea
11-04 17:34AG2R Citroën TeamWarbasse, Larry
11-04 17:34Alpecin - FenixBondt, Dries De
11-04 17:34Alpecin - FenixMerlier, Tim
11-04 17:34Alpecin - FenixSbaragli, Kristian
11-04 17:34Alpecin - FenixVermeersch, Gianni
11-04 17:34Astana - Premier TechBoaro, Manuele
11-04 17:34Astana - Premier TechGregaard Wilsly, Jonas
11-04 17:34Astana - Premier TechSanchez, Luis León
11-04 17:34Bahrain VictoriousCapecchi, Eros
11-04 17:34Bahrain VictoriousCaruso, Damiano
11-04 17:34Bahrain VictoriousPadun, Mark
11-04 17:34Bahrain VictoriousTratnik, Jan
11-04 17:34Bardiani CSF FaizanèBattaglin, Enrico
11-04 17:34Bardiani CSF FaizanèFiorelli, Filippo
11-04 17:34Bardiani CSF FaizanèRivera, Kevin
11-04 17:34Bardiani CSF FaizanèVisconti, Giovanni
11-04 17:34Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
11-04 17:34Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
11-04 17:34CofidisConsonni, Simone
11-04 17:34CofidisEdet, Nicolas
11-04 17:34CofidisHaas, Nathan
11-04 17:34CofidisViviani, Elia
11-04 17:34EOLO - Kometa Cycling TeamAlbanese, Vincenzo
11-04 17:34EOLO - Kometa Cycling TeamBelletti, Manuel
11-04 17:34EOLO - Kometa Cycling TeamFrapporti, Mattia
11-04 17:34EOLO - Kometa Cycling TeamWackermann, Luca
01-04 11:36Israel Start-Up NationMartin, Dan
18-03 15:08Movistar TeamRubio, Einer
26-02 12:53Astana - Premier TechTejada, Harold
26-02 12:53EF Education - NippoCarthy, Hugh
26-02 01:13AG2R Citroën TeamChampoussin, Clément
25-02 11:14UAE Team EmiratesCovi, Alessandro
19-02 09:51Team DSMBardet, Romain
18-02 18:13AG2R Citroën TeamGallopin, Tony
17-02 18:33Deceuninck - Quick-StepHonoré, Mikkel
17-02 16:52Lotto SoudalOldani, Stefano
13-02 21:50INEOS GrenadiersSosa, Ivan
11-02 08:40Team BikeExchangeMeyer, Cameron
03-02 23:43INEOS GrenadiersGanna, Filippo
03-02 23:43INEOS GrenadiersPuccio, Salvatore
03-02 23:43INEOS GrenadiersSivakov, Pavel
03-02 14:26INEOS GrenadiersBernal, Egan
03-02 14:26INEOS GrenadiersMartínez, Daniel
24-01 12:54Team Qhubeka ASSOSNizzolo, Giacomo
22-01 13:10Team Jumbo - VismaAffini, Edoardo
22-01 13:10Team Jumbo - VismaBennett, George
22-01 13:10Team Jumbo - VismaBouwman, Koen
22-01 13:10Team Jumbo - VismaDekker, David
22-01 13:10Team Jumbo - VismaEmden, Jos van
22-01 13:10Team Jumbo - VismaFoss, Tobias
22-01 13:10Team Jumbo - VismaHarper, Chris
22-01 13:10Team Jumbo - VismaMartens, Paul
21-01 18:21Israel Start-Up NationGreipel, André
21-01 11:00Movistar TeamSoler, Marc
18-01 21:56Lotto SoudalGendt, Thomas De
18-01 11:19UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
18-01 11:19UAE Team EmiratesMcNulty, Brandon
18-01 11:19UAE Team EmiratesFormolo, Davide
17-01 17:09Astana - Premier TechVlasov, Aleksandr
17-01 12:04Groupama - FDJPinot, Thibaut
15-01 18:05Team BikeExchangeYates, Simon
13-01 15:25Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
13-01 15:25Deceuninck - Quick-StepCattaneo, Mattia
13-01 15:25Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
13-01 15:25Deceuninck - Quick-StepKnox, James
13-01 15:25Deceuninck - Quick-StepSerry, Pieter
13-01 14:55Deceuninck - Quick-StepEvenepoel, Remco
11-01 10:40Bora - HansgroheZwiehoff, Ben
11-01 10:40Bora - HansgroheFabbro, Matteo
11-01 10:40Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
11-01 10:39Trek - SegafredoCiccone, Giulio
11-01 10:38Trek - SegafredoNibali, Vincenzo
11-01 10:38Trek - SegafredoMollema, Bauke
09-01 17:04Lotto SoudalEwan, Caleb
09-01 15:52Israel Start-Up NationCimolai, Davide
09-01 13:15Bora - HansgroheSagan, Peter
09-01 13:08Bahrain VictoriousMohorič, Matej
09-01 12:51Bahrain VictoriousTeuns, Dylan
08-01 17:42Bahrain VictoriousBilbao, Pello
08-01 17:42Bahrain VictoriousLanda, Mikel
05-01 13:42Deceuninck - Quick-StepMasnada, Fausto
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
05-05 20:40Bardiani CSF FaizanèTonelli, Alessandro
05-05 18:58EF Education - NippoBarta, Will
04-05 17:52INEOS GrenadiersSosa, Ivan
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamBais, Davide
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamRopero, Alejandro
04-05 16:10EOLO - Kometa Cycling TeamWackermann, Luca
04-05 13:32Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
03-05 14:03Bahrain VictoriousBuitrago, Santiago
03-05 14:03Bahrain VictoriousNovak, Domen
03-05 11:05AG2R Citroën TeamGastauer, Ben
01-05 16:15AG2R Citroën TeamFrank, Mathias
01-05 14:04Trek - SegafredoMullen, Ryan
30-04 13:43Team Qhubeka ASSOSHansen, Lasse Norman
27-04 16:10Bahrain VictoriousCapecchi, Eros
27-04 16:10Bahrain VictoriousPadun, Mark
27-04 16:10Bardiani CSF FaizanèRivera, Kevin
27-04 16:10Bora - HansgroheZwiehoff, Ben
27-04 16:10Groupama - FDJArmirail, Bruno
27-04 16:10Israel Start-Up NationGreipel, André
27-04 16:10Israel Start-Up NationHermans, Ben
27-04 16:10Israel Start-Up NationZabel, Rick
27-04 16:10Team Qhubeka ASSOSPelucchi, Matteo
27-04 16:10Trek - SegafredoNibali, Antonio
27-04 16:00Alpecin - FenixSbaragli, Kristian
27-04 16:00Androni Giocattoli - SidermecMalucelli, Matteo
27-04 16:00Astana - Premier TechBoaro, Manuele
27-04 16:00Astana - Premier TechGregaard Wilsly, Jonas
27-04 16:00Deceuninck - Quick-StepCattaneo, Mattia
27-04 16:00Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
27-04 16:00EOLO - Kometa Cycling TeamFrapporti, Mattia
27-04 16:00Team BikeExchangeBewley, Sam
27-04 15:34CofidisHaas, Nathan
27-04 15:34Lotto SoudalHolmes, Matthew
27-04 13:56UAE Team EmiratesMcNulty, Brandon
27-04 10:32Team Jumbo - VismaHarper, Chris
26-04 13:10AG2R Citroën TeamCalmejane, Lilian
22-04 19:58Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
22-04 16:43Groupama - FDJPinot, Thibaut
17-04 19:54Team Qhubeka ASSOSAru, Fabio
09-01 13:07Bahrain VictoriousTeuns, Dylan
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Giro d'Italia (Major League)

Táto štartovná listina je predbežná. Tímy, ktorých výber už bol potvrdený, sú označené zeleným zaškrtnutím.

(Jazdci: 184) Začiatok v so 8 máj 2021, 14:00

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!