Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
16-04 12:57A Bloc CTAppel, Stijn
16-04 12:57A Bloc CTDaemen, Stijn
16-04 12:57A Bloc CTDel Grosso, Bodi
16-04 12:57A Bloc CTPluto, Martin
16-04 12:57A Bloc CTSinschek, Nils
16-04 12:57A Bloc CTSlik, Ivar
16-04 12:57A Bloc CTWeulink, Meindert
16-04 12:57Alpecin - FenixMeisen, Marcel
16-04 12:57Alpecin - FenixPhilipsen, Jasper
16-04 12:57Alpecin - FenixTaminiaux, Lionel
16-04 12:57Alpecin - FenixVine, Jay
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecJerman, Ziga
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecMalucelli, Matteo
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecSepúlveda, Eduardo
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecVenchiarutti, Nicola
16-04 12:57Androni Giocattoli - SidermecVigo, Martí
16-04 12:57Astana - Premier TechBrussenskiy, Gleb
16-04 12:57Astana - Premier TechContreras, Rodrigo
16-04 12:57Astana - Premier TechGidich, Yevgeniy
16-04 12:57Astana - Premier TechKudus, Merhawi
16-04 12:57Astana - Premier TechRomo, Javier
16-04 12:57Astana - Premier TechStalnov, Nikita
16-04 12:57Astana - Premier TechZakharov, Artyom
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMChevalier, Maxime
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMGautier, Cyril
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMMozzato, Luca
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMPacher, Quentin
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMReza, Kévin
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMRolland, Pierre
16-04 12:57B&B Hotels p/b KTMSchönberger, Sebastian
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèLonardi, Giovanni
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèMaestri, Mirco
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèMarengo, Umberto
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèRivera, Kevin
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèTonelli, Alessandro
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèVisconti, Giovanni
16-04 12:57Bardiani CSF FaizanèZoccarato, Samuele
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesAniołkowski, Stanisław
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesBie, Sean De
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesCastrique, Jonas
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesPaquot, Tom
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesSuter, Joël
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesVenner, Quinten
16-04 12:57Bingoal - Wallonie BruxellesVercamst, Wesley
16-04 12:57Burgos - BHBol, Jetse
16-04 12:57Burgos - BHCantón, Isaac
16-04 12:57Burgos - BHLopez-Cózar, Juan Antonio
16-04 12:57Burgos - BHMuller, Gabriel
16-04 12:57Burgos - BHPeñalver, Manuel
16-04 12:57Burgos - BHRubio, Diego
16-04 12:57Burgos - BHSmit, Willie
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGABagües, Aritz
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGAEtxeberria, Josu
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGAGarcía, Jhojan
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGANicolau, Joel
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
16-04 12:57Caja Rural - Seguros RGAUrbano, Carmelo
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepArchbold, Shane
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepCavendish, Mark
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepJakobsen, Fabio
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
16-04 12:57Deceuninck - Quick-StepSteels, Stijn
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamAlbanese, Vincenzo
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamFrapporti, Mattia
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamGavazzi, Francesco
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamRivi, Samuele
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
16-04 12:57EOLO - Kometa Cycling TeamWackermann, Luca
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiAranburu, Jokin
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiAzurmendi, Ibai
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiBallarín, Iker
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiBravo, Garikoitz
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiGoikoetxea, Peio
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiIrizar, Julen
16-04 12:57Euskaltel - EuskadiLobato, Juan José
16-04 12:57Gazprom - RusVeloBoev, Igor
16-04 12:57Gazprom - RusVeloCherkasov, Nikolai
16-04 12:57Gazprom - RusVeloCima, Damiano
16-04 12:57Gazprom - RusVeloKuzmin, Anton
16-04 12:57Gazprom - RusVeloNych, Artem
16-04 12:57Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
16-04 12:57Israel Start-Up NationBerwick, Sebastian
16-04 12:57Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
16-04 12:57Israel Start-Up NationCimolai, Davide
16-04 12:57Israel Start-Up NationDowsett, Alex
16-04 12:57Israel Start-Up NationGreipel, André
16-04 12:57Israel Start-Up NationSagiv, Guy
16-04 12:57Israel Start-Up NationZabel, Rick
16-04 12:57Minsk Cycling ClubBazhkou, Stanislau
16-04 12:57Minsk Cycling ClubCharniauski, Ivan
16-04 12:57Minsk Cycling ClubSamoilau, Branislau
16-04 12:57Minsk Cycling ClubShauchenka, Siarhei
16-04 12:57Minsk Cycling ClubShnyrko, Alexei
16-04 12:57Minsk Cycling ClubSobal, Yauhen
16-04 12:57Minsk Cycling ClubStrokau, Vasili
16-04 12:57Rally CyclingCoté, Pier-André
16-04 12:57Rally CyclingKleijn, Arvid de
16-04 12:57Rally CyclingMannion, Gavin
16-04 12:57Rally CyclingMurphy, Kyle
16-04 12:57Rally CyclingOronte, Emerson
16-04 12:57Rally CyclingZukowsky, Nickolas
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamAbay, Burak
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamAsadov, Elchin
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamBalkan, Onur
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamBouglas, Georgios
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamButs, Vitaliy
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamKononenko, Mykhaylo
16-04 12:57Salcano Sakarya BB TeamSayar, Mustafa
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamBudiak, Anatolii
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamDoğan, Halil Ibrahim
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamReguero, Gabriel
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamSamli, Ferit
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamStash, Mamyr
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamTiryaki, Oguzhan
16-04 12:57Spor Toto Cycling TeamYavuz, Emre
16-04 12:57Team DelkoBarbier, Pierre
16-04 12:57Team DelkoDiaz, José Manuel
16-04 12:57Team DelkoFernández, Delio
16-04 12:57Team DelkoFinetto, Mauro
16-04 12:57Team DelkoGrosu, Eduard
16-04 12:57Team DelkoLe Turnier, Mathias
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiBögli, Jonathan
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiChristen, Fabio
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiDik, Calvin
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiKuhn, Kevin
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiMamykin, Matvey
16-04 12:57Team NIPPO - Provence - PTS ContiTracz, Szymon
16-04 12:57Team Novo NordiskBehringer, Oliver
16-04 12:57Team Novo NordiskHenttala, Joonas
16-04 12:57Team Novo NordiskKusztor, Péter
16-04 12:57Team Novo NordiskLozano, David
16-04 12:57Team Novo NordiskPeron, Andrea
16-04 12:57Team Novo NordiskPhippen, Logan
16-04 12:57Team Novo NordiskPoli, Umberto
16-04 12:57Team Sapura CyclingAzman, Muhammad
16-04 12:57Team Sapura CyclingCelano, Danilo
16-04 12:57Team Sapura CyclingEwart, Jesse
16-04 12:57Team Sapura CyclingOrken, Ahmet
16-04 12:57Team Sapura CyclingRaileanu, Cristian
16-04 12:57Team Sapura CyclingRosli, Muhammad
16-04 12:57Team Sapura CyclingZakaria, Akmal
16-04 12:57Team SKS Sauerland NRWGiesselmann, Michel
16-04 12:57Team SKS Sauerland NRWKnolle, Jon
16-04 12:57Team SKS Sauerland NRWKulbe, Lars
16-04 12:57Team SKS Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
16-04 12:57Team SKS Sauerland NRWNeffgen, Tim
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamCharmig, Anthon
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamHalvorsen, Kristoffer
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamJohannessen, Anders
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamResell, Erik
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamRodenberg, Frederik
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamTiller, Rasmus
16-04 12:57Uno-X Pro Cycling TeamWærenskjold, Søren
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamCastillo, Ulises Alfredo
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamClarke, Jonathan
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamHoehn, Alex
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamMcGeough, Cormac
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamRoss, Kent
16-04 12:57Wildlife Generation Pro Cycling TeamTvetcov, Serghei
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
16-04 14:18Team NIPPO - Provence - PTS ContiDik, Calvin
16-04 14:18Wildlife Generation Pro Cycling TeamCastillo, Ulises Alfredo
16-04 13:04Gazprom - RusVeloCherkasov, Nikolai
16-04 13:04Gazprom - RusVeloKuzmin, Anton
16-04 13:04Rally CyclingCoté, Pier-André
16-04 13:04Rally CyclingKleijn, Arvid de
16-04 13:04Rally CyclingMannion, Gavin
16-04 13:04Rally CyclingMurphy, Kyle
16-04 13:04Rally CyclingOronte, Emerson
16-04 13:04Rally CyclingZukowsky, Nickolas
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Tour of Turkey stage 7

(Jazdci: 152) Začiatok v so 17 apr 2021, 09:12

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!