Zweeler.com štartovná listina pre Bretagne Classic - Ouest-France

AG2R La Mondiale (8)
Bagdonas, Gediminas
Barbier, Rudy
Bidard, François
Gastauer, Ben
Gautier, Cyril
Naesen, Oliver
Peters, Nans
Riblon, Christophe
AG2R La Mondiale (8)
Bagdonas, Gediminas
Barbier, Rudy
Bidard, François
Gastauer, Ben
Gautier, Cyril
Naesen, Oliver
Peters, Nans
Riblon, Christophe
Astana Pro Team (8)
Bizhigitov, Zhandos
Fominykh, Daniil
Gatto, Oscar
Grivko, Andriy
Korsaeth, Truls
Minali, Riccardo
Moser, Moreno
Valgren, Michael
Astana Pro Team (8)
Bizhigitov, Zhandos
Fominykh, Daniil
Gatto, Oscar
Grivko, Andriy
Korsaeth, Truls
Minali, Riccardo
Moser, Moreno
Valgren, Michael
Bahrain - Merida (8)
Arashiro, Yukiya
Bonifazio, Niccolò
Božič, Borut
Colbrelli, Sonny
Gasparotto, Enrico
Haussler, Heinrich
Per, David
Pibernik, Luka
Bardiani CSF (8)
Albanese, Vincenzo
Boem, Nicola
Maestri, Mirco
Maronese, Marco
Rota, Lorenzo
Simion, Paolo
Velasco, Simone
Wackermann, Luca
BMC Racing Team (8)
Avermaet, Greg Van
Dillier, Silvan
Drucker, Jempy
Hooydonck, Nathan Van
Moinard, Amaël
Schär, Michael
Teuns, Dylan
Wyss, Danilo
Bora - Hansgrohe (8)
Ackermann, Pascal
Baška, Erik
Bennett, Sam
Bodnar, Maciej
Burghardt, Marcus
Pöstlberger, Lukas
Sagan, Juraj
Selig, Rüdiger
Cannondale - Drapac Pro CT (8)
Baarle, Dylan van
Bettiol, Alberto
Bevin, Patrick
Langeveld, Sebastian
Mullen, Ryan
Phinney, Taylor
Rolland, Pierre
Vanmarcke, Sep
Cofidis Solutions Crédits (8)
Bouhanni, Nacer
Claeys, Dimitri
Edet, Nicolas
Laporte, Christophe
Lemoine, Cyril
Sénéchal, Florian
Simon, Julien
Venturini, Clément
Delko Marseille Provence KTM (8)
Combaud, Romain
El Fares, Julien
Fernández, Delio
Finetto, Mauro
Hupond, Thierry
Madrazo, Angel
Pacher, Quentin
Smukulis, Gatis
Direct Energie (8)
Boudat, Thomas
Calmejane, Lilian
Coquard, Bryan
Grellier, Fabien
Ourselin, Paul
Quéméneur, Perrig
Sicard, Romain
Tulik, Angelo
FDJ (8)
Cimolai, Davide
Démare, Arnaud
Gaudu, David
Guarnieri, Jacopo
Konovalovas, Ignatas
Ladagnous, Matthieu
Le Gac, Olivier
Vaugrenard, Benoît
Lotto Soudal (8)
Bie, Sean De
Buyst, Jasper De
Gallopin, Tony
Hofland, Moreno
Maes, Nikolas
Sande, Tosh Van der
Vanendert, Jelle
Wellens, Tim
Lotto Soudal (8)
Bie, Sean De
Buyst, Jasper De
Gallopin, Tony
Hofland, Moreno
Maes, Nikolas
Sande, Tosh Van der
Vanendert, Jelle
Wellens, Tim
Movistar Team (8)
Barbero, Carlos
Bennati, Daniele
Carretero, Héctor
Herrada, Jesús
Herrada, José
Izagirre, Gorka
Quintana, Dayer
Sütterlin, Jasha
Movistar Team (8)
Barbero, Carlos
Bennati, Daniele
Carretero, Héctor
Herrada, Jesús
Herrada, José
Izagirre, Gorka
Quintana, Dayer
Sütterlin, Jasha
Orica - Scott (8)
Albasini, Michael
Docker, Mitch
Edmondson, Alexander
Ewan, Caleb
Gerrans, Simon
Hayman, Mathew
Impey, Daryl
Mezgec, Luka
Quick-Step Floors (8)
Brambilla, Gianluca
Devenyns, Dries
Gilbert, Philippe
Plus, Laurens De
Serry, Pieter
Stybar, Zdenek
Vakoč, Petr
Vermote, Julien
Team Dimension Data (8)
Berhane, Natnael
Boasson Hagen, Edvald
Gibbons, Ryan
Haas, Nathan
Sbaragli, Kristian
Thomson, Jay
Venter, Jaco
Zyl, Johann van
Team Fortuneo - Oscaro (8)
Delaplace, Anthony
Gérard, Arnaud
Gesbert, Elie
Hardy, Romain
Ledanois, Kevin
McLay, Daniel
Pichon, Laurent
Vachon, Florian
Team Katusha Alpecin (7)
Biermans, Jenthe
Kristoff, Alexander
Kuznetsov, Viacheslav
Planckaert, Baptiste
Restrepo, Jhonatan
Würtz Schmidt, Mads
Zabel, Rick
Team LottoNL - Jumbo (7)
Battaglin, Enrico
Campenaerts, Victor
Keizer, Martijn
Leezer, Tom
Martens, Paul
Tankink, Bram
Vermeulen, Alexey
Team Sky (8)
Deignan, Philip
Doull, Owain
Geoghegan Hart, Tao
Golas, Michal
Kwiatkowski, Michal
Poppel, Danny van
Viviani, Elia
Wisniowski, Lukasz
Team Sunweb (8)
Arndt, Nikias
Backer, Bert De
Curvers, Roy
Geschke, Simon
Matthews, Michael
Sinkeldam, Ramon
Teunissen, Mike
Timmer, Albert
Team Sunweb (8)
Arndt, Nikias
Backer, Bert De
Curvers, Roy
Geschke, Simon
Matthews, Michael
Sinkeldam, Ramon
Teunissen, Mike
Timmer, Albert
Trek - Segafredo (8)
Coledan, Marco
Felline, Fabio
Guerreiro, Ruben
Mollema, Bauke
Pedersen, Mads
Rast, Grégory
Reijnen, Kiel
Stuyven, Jasper
UAE Team Emirates (8)
Consonni, Simone
Conti, Valerio
Durasek, Kristijan
Marcato, Marco
Petilli, Simone
Ravasi, Edward
Troia, Oliviero
Ulissi, Diego
Wanty - Groupe Gobert (8)
Antonini, Simone
Backaert, Frederik
Doubey, Fabien
Martin, Guillaume
Meurisse, Xandro
Minnaard, Marco
Offredo, Yoann
Pasqualon, Andrea
Wilier Triestina - Selle Italia (7)
Belletti, Manuel
Busato, Matteo
Cecchin, Alberto
Mareczko, Jakub
Mosca, Jacopo
Pozzato, Filippo
Zhupa, Eugert