Pridanie na štartovnú listinu
Dátum | Tím | Športovci |
---|---|---|
11-10 21:13 | Acrog - Tormans - Balen BC | Wyseure, Joran |
11-10 21:12 | Group Hens - Maes Containers | Loockx, Lander |
11-10 21:12 | Telenet - Baloise Lions | Goeman, Andreas |
11-10 18:21 | Alpecin - Fenix | Meisen, Marcel |
09-10 12:57 | U23 | Poppel, Robin van |
09-10 12:57 | U23 | Storms, Miel |
09-10 12:57 | U23 | Timmer, Maiko |
09-10 12:08 | Acrog - Tormans - Balen BC | Vermoote, Jelle |
09-10 12:08 | Acrog - Tormans - Balen BC | Vrachten, Arne |
09-10 12:08 | Alpecin - Fenix | Vandeputte, Niels |
09-10 12:08 | Callant - Pauwels Sauzen | Ronhaar, Pim |
09-10 12:08 | Callant - Pauwels Sauzen | Verburg, Luke |
09-10 12:08 | Cycling Vlijtingen | Vleuten, Lukas van der |
09-10 12:08 | IKO - Crelan | Vervoort, Wout |
09-10 12:08 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Vreeswijk, Noah |
09-10 12:08 | Proximus - Alphamotorhomes | Pemen, Dolf |
09-10 12:08 | U23 | Vester, Sebastian |
09-10 12:08 | WV Eemland | Peet, Yoep van der |
09-10 12:08 | WV Schijndel | Uptegrove, Pete |
09-10 12:05 | Creafin - Fristads | Kielich, Timo |
09-10 12:05 | HSK Trias | Lee, Jardi Christiaan van der |
09-10 12:05 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kopecký, Tomas |
09-10 12:05 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Meeussen, Witse |
09-10 12:05 | Proximus - Alphamotorhomes | Looveren, Joachim Van |
09-10 12:05 | RSV Gütersloh 1931 | Oberteicher, Marco |
09-10 12:05 | Team Differdange - GeBa | Kockelmann, Raphaël |
09-10 12:05 | Team Schamel CX | Oberteicher, Matteo |
09-10 12:05 | U23 | Nienhuis, Bart Klein |
09-10 12:04 | AA Drink Young Lions | Huybs, Lennert |
09-10 12:04 | JvR de Batauwers | Hoften, Levi van |
09-10 12:04 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Heijden, Maik van der |
09-10 12:04 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Kars, Hugo |
09-10 12:04 | Stevens Racing Team | Harter, Luca |
09-10 12:04 | Telenet - Baloise Lions | Huybs, Ward |
09-10 12:04 | WV Noord-Nederland | Hooiveld, Mike |
09-10 12:00 | U23 | Drift, Twan van der |
09-10 12:00 | U23 | Freeman, Sam |
09-10 12:00 | U23 | Gestel, Mika van |
09-10 11:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
09-10 11:55 | U23 | Artz, Huub |
09-10 11:55 | U23 | Day, Matthew |
09-10 11:55 | WV Schijndel | Ehlert, Marco |
09-10 11:49 | Alpecin - Fenix | Benoist, Antoine |
09-10 11:49 | Alpecin - Fenix | Cortjens, Ryan |
09-10 11:49 | Creafin - Fristads | Hendrikx, Mees |
09-10 11:49 | IKO - Crelan | Belmans, Lennert |
09-10 11:49 | Lares - Doltcini Cycling Team | Alvarado, Salvador |
09-10 11:49 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Agterberg, Kyle |
09-10 11:49 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Artz, Bart |
09-10 11:49 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bellens, Jarno |
09-10 11:49 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
09-10 11:49 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
09-10 11:49 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
09-10 11:49 | Stappenbelt Specialized Racing | Dijke, Tim van |
09-10 11:49 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
09-10 11:49 | Telenet - Baloise Lions | Nys, Thibau |
09-10 11:49 | Tormans CX Team | Mein, Thomas |
09-10 11:49 | U23 | Bervoets, Michael |
09-10 11:49 | U23 | Delnoije, Rémon |
09-10 11:49 | WSV Emmen | Brouwer, Dennis |
09-10 03:11 | Elite z/c | Veer, Bart de |
09-10 03:11 | Giant Benelux | Mos, Gerben |
09-10 03:08 | Alpecin - Fenix | Poel, David van der |
09-10 03:08 | Arrueda CX Team | Junquera, Mario |
09-10 03:08 | Creafin - Fristads | Sweeck, Diether |
09-10 03:08 | Crossladen.Fidlock Racing | Paul, Felix |
09-10 03:08 | Cyclocross Team - MJ Wood | Vermeiren, Gianni |
09-10 03:08 | E-Power/Bakker Racing | Groenen, Klaas |
09-10 03:08 | Elite z/c | Elzinga, Daniel |
09-10 03:08 | Elite z/c | Schreuder, Carlos |
09-10 03:08 | Fast Eddy Cycle Passion | IJzendoorn, Eddy van |
09-10 03:08 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
09-10 03:08 | Group Hens - Maes Containers | Meeusen, Tom |
09-10 03:08 | Group Hens - Maes Containers | Soete, Daan |
09-10 03:08 | Hollebeekhoeve Cycling Team | Adams, Jens |
09-10 03:08 | Mijn BAD - Liv/Giant Offroad Team | Bakx, Kelvin |
09-10 03:08 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Godrie, Stan |
09-10 03:08 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
09-10 03:08 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
09-10 03:08 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
09-10 03:08 | Team Atom 6 | Alderweireld, Robin |
09-10 03:08 | Telenet - Baloise Lions | Aernouts, Jim |
09-10 03:08 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
09-10 03:08 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
09-10 03:08 | Telenet - Baloise Lions | Cleppe, Nicolas |
09-10 03:08 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
09-10 03:08 | Tormans CX Team | Hermans, Quinten |
09-10 03:08 | Tormans CX Team | Kessel, Corné van |
09-10 03:08 | TWC Het Snelle Wiel | Dijke, Koen van |
Zo štartovnej listiny neboli odstránení žiadni športovci
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.
Štartovná listina Superprestige Gieten
Táto štartovná listina je predbežná.
(Jazdci:
89) Začiatok v Ne 11 okt 2020, 17:15
Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!