Pridanie na štartovnú listinu
Dátum | Tím | Športovci |
---|---|---|
07-10 23:56 | Van Rysel | Seigle, Romain |
05-10 10:24 | Elite z/c | Okenfuss, Jon |
05-10 10:24 | U23 | Russenberger, Wanja |
05-10 10:22 | Elite z/c | Vialle, Alexandre |
05-10 10:22 | U23 | Scott, Cody |
05-10 10:22 | U23 | Sweet, Benjamin |
05-10 10:22 | U23 | Valenti, Luke |
05-10 10:22 | U23 | Woodford, Alexander |
05-10 10:19 | Canada National Team | Brisebois, Hugo |
05-10 10:19 | Canada National Team | O'Donnell, Trevor |
05-10 10:19 | U23 | Ramsay, Noah |
05-10 10:18 | U23 | Shelton, Marcis |
05-10 10:18 | U23 | Spranger, Jack |
02-10 10:47 | AA Drink Young Lions | Bergh, Toon Van den |
02-10 10:47 | Acrog - Tormans | Bauwens, Senne |
02-10 10:47 | Acrog - Tormans | D'Hollander, Senne |
02-10 10:47 | Acrog - Tormans | Lembrechts, Ruben |
02-10 10:47 | Alfasun - Alfacool Cycling Team | Nys, Milan De |
02-10 10:47 | Belloni Cycling Team | Bellon, Damon |
02-10 10:47 | Bert Containers - Doltcini | Ceulemans, Niels |
02-10 10:47 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Rausch, Geoffrey |
02-10 10:47 | CT Keukens Buysse Knesselare | Clarysse, Elio |
02-10 10:47 | CT Keukens Buysse Knesselare | Longueville, Nicolas |
02-10 10:47 | Cycling Team Houtland-Westkust | Demeyer, Guilian |
02-10 10:47 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
02-10 10:47 | Cyclocross Team - MJ Wood | Teirlinck, Jens |
02-10 10:47 | De Molenspurters Meulebeke | Cooman, Kjell |
02-10 10:47 | De Molenspurters Meulebeke | Laverge, Maxim |
02-10 10:47 | Debondt Verandas Cycling Team | Prestage, Sebastian |
02-10 10:47 | Elboka Cycling Team | Meelberghs, Pieter |
02-10 10:47 | Elite z/c | Verdijck, Lenn |
02-10 10:47 | Geofco - Doltcini Materiel Velo.com | Fievez, Philippe |
02-10 10:47 | Hollebeekhoeve Cycling Team | Janssen, Wout |
02-10 10:47 | Jonge Renners Roeselare | Lenaers, Milan |
02-10 10:47 | Optimus - Argenta Cycling Team | Vanhoudt, Yenthe |
02-10 10:47 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Salomez, Ydris |
02-10 10:47 | RC Staubwolke Quadrath 74 e.V. | Jablonski, Ole |
02-10 10:47 | Sport en Steun Leopoldsburg | Ceusters, Rune |
02-10 10:47 | Team Thielemans - De Hauwere | Sluydts, Toon |
02-10 10:47 | Tomabel - Inofec Cycling Team | Gevaert, Miles |
02-10 10:47 | TWC De Kempen | Delnoije, Rémon |
02-10 10:47 | U23 | Bronswijk, Mike |
02-10 10:47 | University of Portsmouth CC | Adams, Fletcher |
02-10 10:47 | Van Gorp Projects Cycling Team Zandhoven | Verstraelen, Wannes |
02-10 10:47 | Vanomobil MTB Cycling Team | Seynave, Yentl |
02-10 10:47 | Wielerteam Decock - Van Eyck - Van Mossel Devos Capoen | Merveillie, Jari |
02-10 10:47 | WV Schijndel | Uptegrove, Pete |
02-10 10:44 | ABLOC CT | Bloem, Joren |
02-10 10:44 | Acrog - Tormans | Ruts, Andy |
02-10 10:44 | Amicale Cycliste Bisontine | Humbert, Valentin |
02-10 10:44 | Annequin Cycling Team | Chastagner, François |
02-10 10:44 | Broom Wagon Works | Junge, Frederick |
02-10 10:44 | CK Dukla Bratislava | Bruynseels, Greg |
02-10 10:44 | CL Barlin | Krawczyk, Benjamin |
02-10 10:44 | Competitive Edge Racing | Lando, Nicholas |
02-10 10:44 | Competitive Edge Racing | O'Connor, Finnegan |
02-10 10:44 | Cyclo-Club Sarrebourgeois | Heymes, Gauthier |
02-10 10:44 | Dragopaint - Naturablue | Kaise, Julien |
02-10 10:44 | Eleven BlackET | Zeleny, Ondrej |
02-10 10:44 | Elite z/c | Errens, Sam |
02-10 10:44 | Elite z/c | Schuyter, Tim De |
02-10 10:44 | Japan Photo Finishe | Kaji, Tetsuki |
02-10 10:44 | Koninklijke Edegem Bicycle Club | Meyer, Senne De |
02-10 10:44 | Laval Cyclisme 53 | Guillon, Celestin |
02-10 10:44 | Maison St. Germain - Davacol | Degroote, Jonas |
02-10 10:44 | Mariposa Cycle Racing Team | Jette, Cameron |
02-10 10:44 | Pédale dAlsace | Thomas, Victor |
02-10 10:44 | RSC Aaretal Münsingen | Schmid, Silas |
02-10 10:44 | Sport Vlaanderen - Baloise | Colman, Alex |
02-10 10:44 | TCCX | Cloutier, Tyler |
02-10 10:44 | Team Royalbikeshop.com | Morichon, Mathieu |
02-10 10:44 | Team WORC | O'Regan, Timothy |
02-10 10:44 | The Pony Shop | Giniat, Andrew |
02-10 10:44 | The Pony Shop | Jack, Rory |
02-10 10:44 | TotalEnergies | Gestel, Dries Van |
02-10 10:44 | UC Cholet 49 | Taburet, Mathieu |
02-10 10:44 | VP Consulting - Zannata | Goosen, Wouter |
02-10 10:44 | Young Cycling Talent D&D | Leaerts, Yelle |
02-10 10:44 | Young Cycling Talent D&D | Staeyen, Maarten Van |
02-10 10:44 | Zerosei Cycling Team | Parenti, Nicola |
02-10 10:39 | U23 | Huising, Menno |
02-10 10:38 | Junior | Corsus, Yordi |
02-10 10:38 | U23 | Askey, Ben |
02-10 10:38 | U23 | Paletti, Luca |
02-10 10:35 | Junior | Ackert, Ian |
02-10 10:35 | Junior | August, Andrew |
02-10 10:35 | Junior | Nielsen, Daniel |
02-10 10:35 | Junior | Nuyens, Wies |
02-10 10:35 | Junior | Vandenberghe, Viktor |
02-10 10:35 | U23 | Christen, Jan |
02-10 10:31 | A.R. Monex CX Pro Cycling Team | Del Toro, Isaac |
02-10 10:31 | U23 | Fiala, Matyás |
02-10 10:29 | Unicaja Banco - Gijon | Gonzalez, Daniel |
02-10 10:28 | Teika - Ale | Gomar, Ivan |
02-10 10:28 | Teika - Ale | Mira, Raul |
02-10 10:26 | KTM Alchemist pb Brenta Brakes | Calligaro, Cristian |
02-10 10:26 | Nesta - MMR CX Team | Suarez, Alain |
02-10 10:25 | Cycling Cafe Racing Team | Baldestein, Raul |
02-10 10:25 | Cycling Cafe Racing Team | Mancinelli, Philippe |
02-10 10:25 | Team Motrio Safir Ganova | Bagou, Guillaume |
02-10 10:24 | Team Motrio Safir Ganova | Guerin, Marius |
02-10 10:24 | Team Motrio Safir Ganova | Navarro, Quentin |
02-10 10:23 | Team Fima - RDV Bikeshop Alian | Daniel, Thibault |
02-10 10:23 | Team Fima - RDV Bikeshop Alian | Ourliac, Tino |
02-10 10:22 | Team CX TPM | Deloison, Lucas |
02-10 10:21 | Sorius | Jolibert, Clément |
02-10 10:21 | Sorius | Sparfel, Louis |
02-10 10:17 | Podiocom CX | Lesueur, Louka |
02-10 10:17 | Podiocom CX | Orriere, Martin |
02-10 10:15 | Cross Team Legendre | Debord, Romain |
02-10 10:15 | Cross Team Legendre | Moyer, Kenay De |
02-10 10:15 | Cross Team Legendre | Orosz, Gergo |
02-10 10:15 | Cross Team Legendre | Schneider, Lilian |
02-10 10:12 | AS Bike Racing | Bommenel, Nathan |
02-10 10:12 | AS Bike Racing | Lequet, Corentin |
02-10 10:11 | Ardennes Cross Team Gecibat | Havot, Sébastien |
02-10 10:11 | Ardennes Cross Team Gecibat | Jot, Hugo |
02-10 10:11 | Ardennes Cross Team Gecibat | Jot, Matéo |
02-10 10:10 | Albi Velo Sport Leroy Merlin Team Cross | Lavignac, Matthieu |
02-10 10:10 | Albi Velo Sport Leroy Merlin Team Cross | Pasquet, Audric |
02-10 10:10 | Albi Velo Sport Leroy Merlin Team Cross | Tran Van, Antoine |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Degenkolb, Hannes |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Eder, Fabian |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Gräter, Lars |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Herrmann, Lukas |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Lindner, Tom |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Pahlke, Jasper Levi |
02-10 10:08 | Heizomat Radteam pb Kloster Kitchen | Sommer, Lars |
02-10 10:04 | Trinity Racing Cross | Boichis, Adrien |
02-10 10:03 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Scheske, Frederik |
02-10 10:03 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Wyllie, Simon |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | Barker, Felix |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | Ferguson, Grant |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | Godden, Robin |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | James, Steven |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | Watson, Sam |
02-10 10:02 | Hope Factory Racing | Weatherill, William |
02-10 09:57 | CXHairs Devo Trek Bikes | Brenneman, Owen |
02-10 09:57 | CXHairs Devo Trek Bikes | McNeill, Dillon |
02-10 09:55 | Tormans Cyclo Cross Team | Smith, Nathan |
02-10 09:53 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bruyckere, Kay De |
02-10 09:51 | Crelan - Fristads | Dockx, Aaron |
02-10 09:47 | Baloise - Trek Lions | Haverdings, David |
02-10 04:45 | AA Drink Young Lions | Cutsem, Senna Van |
02-10 04:45 | Deschacht - Hens - Maes | Campenhout, Jetze Van |
02-10 04:45 | Elboka Cycling Team | Debruyne, Jaro |
02-10 04:45 | Elite z/c | Anderson, Jonathan |
02-10 04:45 | Elite z/c | Blevins, Christopher |
02-10 04:45 | MBC de NoordBikers | Keuning, Lucas |
02-10 04:45 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Laevens, Justin |
02-10 04:45 | SRAM - Velocio | Mayer, Yannick |
02-10 04:45 | WV Zeeuws-Vlaanderen | Alvarado, Salvador |
02-10 04:37 | Alpecin - Deceuninck | Cortjens, Ryan |
02-10 04:37 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
02-10 04:37 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Horny, Clément |
02-10 04:37 | Crelan - Fristads | Avondts, Mathis |
02-10 04:37 | Cross Team Legendre | Crispin, Mickaël |
02-10 04:37 | Cycling Vlijtingen | Vleuten, Lukas van der |
02-10 04:37 | Deschacht - Hens - Maes | Putte, Victor Van de |
02-10 04:37 | Elite z/c | Field, Ian |
02-10 04:37 | La Conti Groupama - FDJ | Askey, Lewis |
02-10 04:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Pauwels, Pieter |
02-10 04:37 | Team Pays de Dinan | Boulo, Mathieu |
02-10 04:37 | TJ AŠ Mladá Boleslav | Riman, Jakub |
02-10 04:37 | Trentino Cross Selle SMP | Colledani, Nadir |
02-10 04:37 | U23 | Ponchon, Eliote |
02-10 04:37 | U23 | Richard Andrade, Florian |
02-10 04:37 | Van Rysel | Dubau, Lucas |
02-10 04:37 | VP Consulting - Zannata | Clynhens, Jens |
02-10 04:37 | Westland Wil Vooruit | Drift, Twan van der |
02-10 04:37 | Wielerclub Steeds Vooraan | Geysels, Xander |
02-10 04:24 | Deceuninck - Quick Step | Stybar, Zdenek |
02-10 04:24 | Elite z/c | Lindberg, Jonas |
02-10 04:24 | Van den Plas - HePa Cycling Team | Looveren, Joachim Van |
02-10 04:21 | Elite z/c | Dejonghe, Len |
02-10 04:21 | MMR Factory Racing | Feijoo, Iván |
02-10 02:36 | Acrog - Tormans | Tormans, Siebe |
02-10 02:36 | Acrog - Tormans | Vrachten, Arne |
02-10 02:36 | Alpecin - Deceuninck | Gaze, Samuel |
02-10 02:36 | Baloise - Trek Lions | Bekaert, Yentl |
02-10 02:36 | Baloise - Trek Lions | Huybs, Ward |
02-10 02:36 | COERS Cycling Club | Groenen, Klaas |
02-10 02:36 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Vet, Sander De |
02-10 02:36 | Crelan - Fristads | Kielich, Timo |
02-10 02:36 | Cycling Cafe Racing Team | Cominelli, Cristian |
02-10 02:36 | Elite z/c | Jeker, Hannes |
02-10 02:36 | Elite z/c | Pemen, Dolf |
02-10 02:36 | Elite z/c | Toemke, Pascal |
02-10 02:36 | GC Cycling Team | Careme, Grégory |
02-10 02:36 | Hope Factory Racing | Oldham, Paul |
02-10 02:36 | Mauna Loa Bikers | Lüthi, Eric |
02-10 02:36 | Mini Discar Cycling Team | Broeck, Arno Van den |
02-10 02:36 | Orange Babies Cycling Team | Brinkman, Joost |
02-10 02:36 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Lauryssen, Yorben |
02-10 02:36 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanderlinden, Lukas |
02-10 02:36 | Sebmotobikes CX Team | Marasco, Lorenzo |
02-10 02:36 | Stageco Cycling Team | Bellens, Jarno |
02-10 02:36 | Tarteletto - Isorex | Uytdewilligen, Ingmar |
02-10 02:36 | Tarteletto - Isorex | Wuyts, Mathijs |
02-10 02:36 | Team Atom 6 | Alderweireld, Robin |
02-10 02:36 | Team CX TPM | Remondet, Valentin |
02-10 02:36 | Tormans Cyclo Cross Team | Baers, Arne |
02-10 02:36 | TWC Het Snelle Wiel | Dijke, Koen van |
02-10 02:36 | USSA Pavilly Barentin | Tropardy, Arthur |
02-10 02:36 | Van den Plas - HePa Cycling Team | Peers, Nick |
02-10 02:36 | Van den Plas - HePa Cycling Team | Siemons, Julian |
02-10 02:36 | Van den Plas - HePa Cycling Team | Vervoort, Wout |
02-10 02:36 | VP Consulting - Zannata | Gys, Jens |
02-10 02:36 | Wielerclub Steeds Vooraan | Verheyen, Thomas |
02-10 01:38 | Bahrain Victorious | Haussler, Heinrich |
02-10 01:38 | BMC Mountainbike Racing Team | Forster, Lars |
02-10 01:38 | CXHairs Devo Trek Bikes | Mock, Daxton |
02-10 01:38 | Elite z/c | Aranda, Adrián |
02-10 01:38 | Elite z/c | Nystrom Spencer, Felipe Timoteo |
02-10 01:38 | Hardwood Next Wave | Leliveld, Matthew |
02-10 01:38 | Metec - Solarwatt pb Mantel | Del Grosso, Tibor |
02-10 01:38 | MTB Freiburg | Weber, Sascha |
02-10 01:38 | Team CX TPM | Gabriel, Timothé |
02-10 01:38 | Team S1neo Loudeac | Groslambert, Martin |
02-10 01:24 | Elite z/c | Andreassen, Simon |
02-10 01:24 | Elite z/c | Cupp, Cody |
02-10 01:24 | Orange Babies Cycling Team | Lierop, Danny van |
02-10 01:24 | U23 | Zaera, Javier |
02-10 01:24 | WV Schijndel | Groenendaal, Bailey |
02-10 01:17 | Elite z/c | Burnett, Josh |
02-10 01:17 | Elite z/c | Costa, Mario Luis Miranda |
02-10 01:17 | Elite z/c | Gallo, Ignacio Esteban |
02-10 01:17 | Elite z/c | Juntunen, Antti-Jussi |
02-10 01:17 | Vialand Racing Team | Búr, Zsolt |
02-10 01:10 | Elite z/c | Antoniadis, Dimitrios |
02-10 01:10 | Elite z/c | Kivistik, Gert |
02-10 01:10 | Elite z/c | Lasinis, Venantas |
02-10 01:08 | Elite z/c | Omarsson, Ingvar |
02-10 01:08 | Uno-X Pro Cycling Team | Johannessen, Tobias Halland |
02-10 01:03 | Elite z/c | Gogolev, Maxim |
02-10 01:02 | Dukla Banská Bystrica | Haring, Martin |
02-10 01:02 | Elite z/c | Federspiel, Daniel |
02-10 01:02 | Elkov - Kasper | Toupalik, Adam |
02-10 01:02 | LG Alzingen | Thiltges, Scott |
02-10 00:41 | Crelan - Fristads | Belmans, Lennert |
02-10 00:41 | Cross Team Legendre | Ananie, Ugo |
02-10 00:41 | Steve Tilford Foundation Racing | Hyde, Stephen |
02-10 00:41 | The Small Monsters Project | Frederick, Ben |
02-10 00:41 | U23 | Oppizzi, Matteo |
02-10 00:34 | Canada National Team | Sanderson, Brody |
02-10 00:34 | Elite z/c | Folcarelli, Antonio |
02-10 00:34 | Elite z/c | Hamm, Florian |
02-10 00:34 | Sportunion Bikestore.cc Team | Heigl, Philipp |
02-10 00:34 | Tri-Cyclists BRC | Kempen, Jules Van |
02-10 00:29 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | McGlinchey, Christopher |
02-10 00:28 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Kockelmann, Raphaël |
02-10 00:23 | Elite z/c | Chamerat Dumont, Anthony |
02-10 00:23 | U23 | Castille, Noé |
02-10 00:19 | KTM Alchemist pb Brenta Brakes | Samparisi, Lorenzo |
02-10 00:16 | Elite z/c | Glende, Mats Tubaas |
02-10 00:16 | EvoPro Racing | Nolan, Sean |
02-10 00:07 | Alpecin - Deceuninck | Vermeersch, Gianni |
02-10 00:06 | RB Zelfbouw UCT | Rombouts, Seppe |
02-10 00:02 | Elite z/c | Gilles, Cyprien |
01-10 23:57 | Donkey Label Racing | Ortenblad, Tobin |
01-10 23:54 | Baloise - Trek Lions | Nieuwenhuis, Joris |
01-10 23:49 | Competitive Edge Racing | Noel, Sam |
01-10 23:49 | Yowamushi Pedal Cycling Team | Oda, Hijiri |
01-10 23:41 | Art-V Cycling Club | Eriksson, David |
01-10 23:41 | U23 | Rodriguez, Miguel |
01-10 23:38 | Elite z/c | Barnes, Toby |
01-10 23:38 | Utsunomiya Blitzen Cyclocross | Kosaka, Hikaru |
01-10 23:36 | Team Leslie Bike Shop | McGuire, Rory |
01-10 22:01 | Elite z/c | Malnasi, Jozsef-Attila |
01-10 21:56 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Chilton, Ben |
01-10 21:54 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Barnes, Daniel |
01-10 21:52 | Alpecin - Deceuninck | Merlier, Tim |
01-10 21:44 | Alpecin - Deceuninck | Poel, Mathieu van der |
01-10 21:38 | Unicaja Banco - Gijon | Junquera, Mario |
01-10 21:35 | Cross Team Legendre | Lelandais, Rémi |
01-10 21:32 | Podiocom CX | Philibert, Aurélien |
01-10 21:23 | CS Carabinieri - Cicli Olympia Vittoria | Fontana, Filippo |
01-10 21:20 | Elite z/c | Esteban, Ismael |
01-10 21:16 | Cross Team Legendre | Chainel, Steve |
01-10 21:16 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | Paprstka, Tomas |
01-10 21:08 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Leone, Samuele |
01-10 21:06 | Elite z/c | Petrus, Lubomir |
01-10 21:02 | Kovéra Keukens CX Team | Sweeck, Diether |
01-10 20:59 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Vanicek, Simon |
01-10 20:56 | Team S1neo Loudeac | Periou, Tony |
01-10 19:50 | Cyclocross Network Racing | Dillman, Andrew |
01-10 15:47 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Masciarelli, Lorenzo |
01-10 14:43 | Deschacht - Hens - Maes | Lillo, Dario |
01-10 14:38 | T-MO Racing | Carrick-Anderson, Corran |
01-10 14:25 | ROTOR Race Team | Blackmore, Joseph |
01-10 14:14 | Elite z/c | Kuypers, Gerben |
01-10 14:11 | USA National Team | Fix, Brannan |
01-10 14:10 | Elite z/c | Delbove, Joris |
01-10 14:08 | Team Guevel Immobilier Laval Cyclisme 53 | Guillaud, Valentin |
01-10 13:53 | Cross Team Legendre | Mottiez, Gilles |
01-10 13:52 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | Ulik, Matej |
01-10 13:46 | Sebmotobikes CX Team | Thomas, Théo |
01-10 13:37 | CXHairs Devo Trek Bikes | Strohmeyer, Andrew |
01-10 13:33 | Cross Team Legendre | Huby, Antoine |
01-10 13:25 | Aevolo | McGill, Scott |
01-10 13:25 | U23 | Inguanzo, Gonzalo |
01-10 13:22 | KTM Alchemist pb Brenta Brakes | Samparisi, Nicolas |
01-10 13:17 | AS Bike Racing | Menut, David |
01-10 13:13 | Alpecin - Deceuninck | Michels, Jente |
01-10 13:10 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Meeussen, Witse |
01-10 13:06 | Westland Wil Vooruit | Verburg, Luke |
01-10 13:01 | Brilon Racing Team MB | Stransky, Matej |
01-10 12:56 | Blue Competition Cycles | Funston, Scott |
01-10 03:57 | Giant - Neff Cycle Service | Swartz, Caleb |
01-10 03:51 | Podiocom CX | Gras, Yan |
01-10 03:48 | L39ION of Los Angeles | Haidet, Lance |
01-10 03:45 | Easton - Giant | Ham, Michael van den |
01-10 03:40 | Deschacht - Hens - Maes | Loockx, Lander |
01-10 03:36 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
01-10 03:27 | Astana Qazaqstan Team | Toneatti, Davide |
01-10 03:21 | INEOS Grenadiers | Turner, Ben |
01-10 03:10 | Baloise - Trek Lions | Nys, Thibau |
01-10 03:06 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Bertolini, Gioele |
01-10 03:02 | Deschacht - Hens - Maes | Ferdinande, Anton |
01-10 02:32 | AG2R Citroën Team | Venturini, Clément |
01-10 02:20 | Bombtrack Bicycles | Meer, Gosse van der |
01-10 02:16 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
01-10 02:09 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | Konwa, Marek |
01-10 01:48 | Cross Team Legendre | Rouiller, Loris |
01-10 01:42 | Human Powered Health | Hecht, Gage |
01-10 01:40 | Hope Factory Racing | Mein, Thomas |
01-10 01:28 | Crelan - Fristads | Wyseure, Joran |
01-10 01:23 | Alpecin - Deceuninck | Poel, David van der |
01-10 01:06 | Baloise - Trek Lions | Aerts, Thijs |
01-10 01:01 | Cross Team Legendre | Rüegg, Timon |
01-10 00:53 | Nesta - MMR CX Team | Suarez, Kevin |
01-10 00:40 | Deschacht - Hens - Maes | Meeusen, Tom |
01-10 00:28 | Kona Maxxis Shimano | Werner, Kerry |
01-10 00:25 | Trinity Racing Cross | Mason, Cameron |
01-10 00:18 | USA Cycling MudFund Development | Brunner, Eric |
01-10 00:15 | Crelan - Fristads | Verstrynge, Emiel |
01-10 00:10 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Boroš, Michael |
01-10 00:05 | Crelan - Fristads | Hendrikx, Mees |
01-10 00:00 | Van Rysel | Dubau, Joshua |
30-09 23:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
30-09 23:06 | Steve Tilford Foundation Racing | White, Curtis |
30-09 23:03 | Team Jumbo - Visma | Aert, Wout van |
30-09 22:56 | Baloise - Trek Lions | Ronhaar, Pim |
30-09 22:50 | Burgos - BH | Orts, Felipe |
30-09 22:39 | KED - Stevens Radteam | Meisen, Marcel |
30-09 22:35 | Hollebeekhoeve Cycling Team | Adams, Jens |
30-09 22:10 | Alpecin - Deceuninck | Vandeputte, Niels |
30-09 22:05 | Tormans Cyclo Cross Team | Kuhn, Kevin |
30-09 21:57 | Alpecin - Deceuninck | Vandebosch, Toon |
30-09 21:49 | Deschacht - Hens - Maes | Soete, Daan |
30-09 21:44 | Tormans Cyclo Cross Team | Kessel, Corné van |
30-09 21:23 | Elite z/c | Baestaens, Vincent |
30-09 21:14 | INEOS Grenadiers | Pidcock, Tom |
30-09 20:02 | Crelan - Fristads | Sweeck, Laurens |
30-09 19:53 | Tormans Cyclo Cross Team | Hermans, Quinten |
30-09 19:33 | Baloise - Trek Lions | Haar, Lars van der |
30-09 18:54 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
30-09 16:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
Zo štartovnej listiny neboli odstránení žiadni športovci
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.
Štartovná listina Fantasy Cyclocross Men 2022/2023
(Jazdci:
358) Začiatok v Ne 9 okt 2022, 21:00
Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!