Tadej Pogačar

Close
Základné údaje
Meno: Tadej Pogačar
Pohlavie: muž
Národnosť: Slovinsko
Vek: 22
Dátum narodenia: 1998-09-21
Tím: UAE Team Emirates

Filtrovať výsledky

Hodnotenie

Časovka:
Šprint do vrchu:
Prológ:
Šprint:
Jazda do vrchu (2. a vyššia kategória):
Klasická špecializácia (dlažba):
Klasická špecializácia (do vrchu):
Špecializácia na malé turné:
Špecializácia na veľké turné (Giro, Tour, Vuelta):
Úniky:
Výsledky v hrách na webe Zweeler
HraRokMiestoBody
Tour of Slovenia2021492
Fantasy Cycling 2021 2nd Period2021--0
Liège-Bastogne-Liège20211150
Liège-Bastogne-Liège (RtL)20211150
Liège-Bastogne-Liège (2 euro)20211150
Fantasy Ardennes Classics20215150
Itzulia Basque Country stage 62021570
Itzulia Basque Country stage 6 (2 euro)2021570
Itzulia Basque Country stage 520211040
Itzulia Basque Country stage 420211232
Itzulia Basque Country stage 320211150
Itzulia Basque Country stage 220213100
Itzulia Basque Country20212227
Itzulia Basque Country (RtL)20212157
Itzulia Basque Country stage 12021570
Itzulia Basque Country stage 1 (2 euro)2021570
Tirreno-Adriatico stage 72021480
Tirreno-Adriatico stage 7 (2 euro)2021480
Tirreno-Adriatico stage 62021256
Tirreno-Adriatico stage 520212120
Tirreno-Adriatico stage 5 (2 euro)20212120
Tirreno-Adriatico stage 420211150
Tirreno-Adriatico stage 4 (2 euro)20211150
Tirreno-Adriatico stage 32021850
Tirreno-Adriatico stage 22021480
Tirreno-Adriatico20212265
Tirreno-Adriatico (RtL)20212165
Tirreno-Adriatico stage 12021292
Strade Bianche2021755
Strade Bianche (RtL)2021755
Fantasy Spring Classics Men202116190
Fantasy Spring Classics Men (RtL)202116190
UAE Tour stage 72021256
UAE Tour stage 62021247
UAE Tour stage 520212120
UAE Tour stage 420212012
UAE Tour stage 320211150
UAE Tour stage 22021480
UAE Tour20211243
UAE Tour (RtL)20211143
UAE Tour stage 12021660
Fantasy Cycling 2021 (budget)20211633
Fantasy Cycling 2021 (groups)20211633

Nastúpi v nadchádzajúcich hrách
HraZačiatok v
Tour de France (15+5)so 26 jún 2021, 12:30
Tour de France (budget)so 26 jún 2021, 12:30
Tour de France (Major League)so 26 jún 2021, 12:30
Tour de France (15+5) (RtL)so 26 jún 2021, 12:30
Tour de France (budget) (RtL)so 26 jún 2021, 12:30
Tour de France (groups) (RtL)so 26 jún 2021, 12:30
Olympic Games Road Race Menso 24 júl 2021, 04:00
Vuelta a España (15+5)so 14 aug 2021, 11:00