Wilco Kelderman

Close
Základné údaje
Meno: Wilco Kelderman
Pohlavie: muž
Národnosť: Holandsko
Vek: 30
Dátum narodenia: 1991-03-25
Tím: Bora - Hansgrohe

Filtrovať výsledky

Hodnotenie

Časovka:
Šprint do vrchu:
Prológ:
Šprint:
Jazda do vrchu (2. a vyššia kategória):
Klasická špecializácia (dlažba):
Klasická špecializácia (do vrchu):
Špecializácia na malé turné:
Špecializácia na veľké turné (Giro, Tour, Vuelta):
Úniky:
Výsledky v hrách na webe Zweeler
HraRokMiestoBody
Fantasy Cycling 2021 2nd Period2021--0
Critérium du Dauphiné stage 820211232
Critérium du Dauphiné stage 720211232
Critérium du Dauphiné stage 7 (2 euro)20211232
Critérium du Dauphiné stage 62021480
Critérium du Dauphiné stage 52021292
Critérium du Dauphiné stage 42021480
Critérium du Dauphiné stage 4 (RtL)2021480
Critérium du Dauphiné stage 4 (2 euro)2021480
Critérium du Dauphiné stage 32021570
Critérium du Dauphiné stage 22021--0
Critérium du Dauphiné20215164
Critérium du Dauphiné (RtL)20216104
Critérium du Dauphiné stage 12021--0
Tour de Romandie stage 520211329
Tour de Romandie stage 5 (2 euro)20211329
Tour de Romandie stage 420211135
Tour de Romandie stage 4 (2 euro)20211135
Tour de Romandie stage 320211329
Tour de Romandie stage 22021660
Tour de Romandie stage 120211718
Tour de Romandie2021887
Tour de Romandie (RtL)20211462
Tour de Romandie prologue20211135
Tour de Romandie prologue (2 euro)20211135
Liège-Bastogne-Liège2021274
Liège-Bastogne-Liège (RtL)2021274
Liège-Bastogne-Liège (2 euro)2021274
Amstel Gold Race2021--0
Amstel Gold Race (RtL)2021--0
Amstel Gold Race (2 euro)2021--0
Fantasy Ardennes Classics2021434
Itzulia Basque Country stage 32021--0
Itzulia Basque Country stage 220212110
Itzulia Basque Country20213710
Itzulia Basque Country (RtL)20213610
Itzulia Basque Country stage 120211135
Itzulia Basque Country stage 1 (2 euro)20211135
Volta Ciclista a Catalunya stage 720211914
Volta Ciclista a Catalunya stage 62021292
Volta Ciclista a Catalunya stage 52021--0
Volta Ciclista a Catalunya stage 42021850
Volta Ciclista a Catalunya stage 4 (2 euro)2021850
Volta Ciclista a Catalunya stage 320211426
Volta Ciclista a Catalunya stage 220211232
Volta Ciclista a Catalunya stage 2 (2 euro)20211232
Volta Ciclista a Catalunya2021983
Volta Ciclista a Catalunya (RtL)20212933
Volta Ciclista a Catalunya stage 12021--0
Fantasy Spring Classics Men20211484
Fantasy Spring Classics Men (RtL)20211484
Fantasy Cycling 2021 (budget)202131200
Fantasy Cycling 2021 (groups)202131200

Nastúpi v nadchádzajúcich hrách
HraZačiatok v
Tour de France (15+5)so 26 jún 2021, 12:30