SønderjyskE

Close
Základné údaje
Meno: SønderjyskE
Pohlavie: muž
Národnosť: Dánsko
Tím: Without team

Filtrovať výsledky

Výsledky v hrách na webe Zweeler
HraRokMiestoBody
Monday League (Teams) 620261737
Monday League (Teams) 320261646
Monday League (Teams) 120261635
Danish Superliga (Teams) 22026938
Danish Superliga (Teams) 120261078
Sunday League (Teams) 3520262174
League Football (RtFT) 03-0520262174
Thursday League (Teams) 120261538
Saturday League (Teams) 30202617101
Sunday League (Teams) 2920261797
League Football (RtFT) 15-0320261797

Nastúpi v nadchádzajúcich hrách

V žiadnych nadchádzajúcich hrách na webe Zweeler nenastúpi