Pridanie na štartovnú listinu
Dátum | Tím | Športovci |
---|---|---|
14-02 12:34 | A.C.F. Bessi | Carozzo, Marco |
14-02 12:34 | A.S Bike Cross Team | Remondet, Valentin |
14-02 12:34 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Peirens, Yente |
14-02 12:34 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Vrachten, Arne |
14-02 12:34 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Wyseure, Joran |
14-02 12:34 | Alpecin - Fenix | Benoist, Antoine |
14-02 12:34 | Alpecin - Fenix | Cortjens, Ryan |
14-02 12:34 | Alpecin - Fenix | Poel, David van der |
14-02 12:34 | Alpecin - Fenix | Vandeputte, Niels |
14-02 12:34 | Annequin Cycling Team | Chastagner, François |
14-02 12:34 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
14-02 12:34 | Bloodwise - QSW Cycling Team | Dunlea, Sean |
14-02 12:34 | Bloodwise - QSW Cycling Team | Madgwick, James |
14-02 12:34 | Callant - Doltcini | Ronhaar, Pim |
14-02 12:34 | Callant - Doltcini | Verburg, Luke |
14-02 12:34 | Cannondale Cyclocrossworld | White, Curtis |
14-02 12:34 | Cero - Cycle Division | Mansfield, Finn |
14-02 12:34 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Boroš, Michael |
14-02 12:34 | Creafin - Fristads | Kielich, Timo |
14-02 12:34 | Creafin - Fristads | Merlier, Braam |
14-02 12:34 | Creafin - Fristads | Turner, Ben |
14-02 12:34 | Creafin - Fristads | Wouters, Sieben |
14-02 12:34 | Crossladen.Fidlock Racing | Paul, Felix |
14-02 12:34 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
14-02 12:34 | Cyclocross Team - MJ Wood | Alderweireld, Robin |
14-02 12:34 | De Molenspurters Meulebeke | Verdonck, Andres |
14-02 12:34 | De Ware Wielerliefhebbers | Goosen, Wouter |
14-02 12:34 | E-Power/Bakker Racing | Groenen, Klaas |
14-02 12:34 | Easton Cycling Team | Postier, Dylan |
14-02 12:34 | Elboka Cycling Team | Koyen, Niels |
14-02 12:34 | Elboka Cycling Team | Meelberghs, Pieter |
14-02 12:34 | Elite z/c | Markiewicz, Mikołaj |
14-02 12:34 | Elite z/c | Meer, Gosse van der |
14-02 12:34 | Elite z/c | Wit, Edwin De |
14-02 12:34 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
14-02 12:34 | Group Hens - Maes Containers | Dejonghe, Len |
14-02 12:34 | Group Hens - Maes Containers | Loockx, Lander |
14-02 12:34 | Group Hens - Maes Containers | Meeusen, Tom |
14-02 12:34 | Hollebeekhoeve Cycling Team | Adams, Jens |
14-02 12:34 | Kona Factory Team | Werner, Kerry |
14-02 12:34 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
14-02 12:34 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
14-02 12:34 | Orange Babies Cycling Team | Heijden, Maik van der |
14-02 12:34 | Orange Babies Cycling Team | Vreeswijk, Noah |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bellens, Jarno |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Peeters, Yannick |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Soete, Daan |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Diether |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Victor |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Dieter |
14-02 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
14-02 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes | Bussche, Wannes Vanden |
14-02 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes | Hendrikx, Mees |
14-02 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes | Salomez, Ydris |
14-02 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes | Smet, Nicolas De |
14-02 12:34 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
14-02 12:34 | Tarteletto - Isorex | Mein, Thomas |
14-02 12:34 | Tarteletto - Isorex | Uytdewilligen, Ingmar |
14-02 12:34 | Tarteletto - Isorex | Wuyts, Mathijs |
14-02 12:34 | Team Sunweb | Nieuwenhuis, Joris |
14-02 12:34 | Team Teika - GSport - BH | Orts, Felipe |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Aernouts, Jim |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Cleppe, Nicolas |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Goeman, Andreas |
14-02 12:34 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
14-02 12:34 | Tops Antiek - Glascentra HCT | Vankeirsbilck, Berne |
14-02 12:34 | Tormans CX Team | Hermans, Quinten |
14-02 12:34 | Tormans CX Team | Kessel, Corné van |
14-02 12:34 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
14-02 12:34 | Trinity Racing | Pidcock, Tom |
14-02 12:34 | U23 | Rombouts, Seppe |
14-02 12:34 | U23 | Vermoote, Jelle |
14-02 12:34 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
14-02 12:34 | U23 | Weatherill, William |
14-02 12:34 | Wielerclub Steeds Vooraan | Verheyen, Thomas |
14-02 12:34 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Gys, Jens |
14-02 12:34 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Leaerts, Yelle |
14-02 12:34 | Zerosei Cycling Team | Parenti, Nicola |
Zo štartovnej listiny neboli odstránení žiadni športovci
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.
Štartovná listina Superprestige Middelkerke
Táto štartovná listina je predbežná.
(Jazdci:
87) Začiatok v So 15 feb 2020, 15:00
Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!