Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
18-06 10:58BIKE AIDEngelen, Adne van
18-06 10:58Ferei - CCNEefting, Roy
18-06 10:58Team Novo Nordisk DevelopmentDunnewind, Jan
18-06 10:58Terengganu Cycling TeamMeijers, Jeroen
18-06 10:58Without teamAbraham, Daniel
18-06 10:56Start Cycling TeamHonig, Reinier
18-06 10:56Team UKYOKreder, Raymond
18-06 10:55Baloise Trek LionsHaar, Lars van der
18-06 10:55Leopard Pro CyclingMaas, Jan
18-06 10:55Leopard Pro CyclingMobach, Jarno
18-06 10:55SEG Racing AcademyRasch, Jesper
18-06 10:54EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling TeamBuijk, Bart
18-06 10:54EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling TeamNobel, Rick
18-06 10:53Riwal Cycling TeamLindeman, Adrie
18-06 10:51A Bloc CTAppel, Stijn
18-06 10:51A Bloc CTBreda, Rick van
18-06 10:51A Bloc CTJanssen, Adriaan
18-06 10:51A Bloc CTLuijk, André
18-06 10:51A Bloc CTSinschek, Nils
18-06 10:51A Bloc CTSlik, Ivar
18-06 10:51A Bloc CTVeekens, Mel van der
18-06 10:51Riwal Cycling TeamLijke, Nick van der
18-06 10:51Riwal Cycling TeamReinders, Elmar
18-06 10:49Metec - Solarwatt pb MantelBokhoven, Ramon van
18-06 10:49Metec - Solarwatt pb MantelVries, Hartthijs de
18-06 10:47BEAT CyclingBugter, Luuc
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelBax, Sjoerd
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelBouwmans, Dylan
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelDalen, Jason van
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelDool, Jens van den
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelLange, Thijs de
18-06 10:47Metec - Solarwatt pb MantelOttema, Rick
18-06 10:46BEAT CyclingBudding, Martijn
18-06 10:46BEAT CyclingBurger, Sven
18-06 10:46BEAT CyclingHavik, Piotr
18-06 10:46BEAT CyclingHavik, Yoeri
18-06 10:46BEAT CyclingKate, Herman ten
18-06 10:46BEAT CyclingKooistra, Marten
18-06 10:46BEAT CyclingSchip, Jan-Willem van
18-06 10:46VolkerWessels CyclingteamSintmaartensdijk, Daan van
18-06 10:46VolkerWessels CyclingteamTulner, Rens
18-06 10:43Alpecin - FenixPoel, David van der
18-06 10:43Alpecin - FenixPoel, Mathieu van der
18-06 10:43Alpecin - FenixRiesebeek, Oscar
18-06 10:43Bahrain VictoriousInkelaar, Kevin
18-06 10:43Bingoal - Wallonie BruxellesPaasschens, Mathijs
18-06 10:43Burgos - BHBol, Jetse
18-06 10:43Burgos - BHMolenaar, Alex
18-06 10:43Deceuninck - Quick-StepJakobsen, Fabio
18-06 10:43EF Education - NippoBerg, Julius van den
18-06 10:43EF Education - NippoHofland, Moreno
18-06 10:43EF Education - NippoLangeveld, Sebastian
18-06 10:43Equipo Kern PharmaTuuk, Danny van der
18-06 10:43Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertHoorn, Taco van der
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertKessel, Corné van
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertKreder, Wesley
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertLammertink, Maurits
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertPoppel, Boy van
18-06 10:43Intermarché - Wanty - GobertPoppel, Danny van
18-06 10:43Rally CyclingKleijn, Arvid de
18-06 10:43Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
18-06 10:43Team DSMBol, Cees
18-06 10:43Team DSMEekhoff, Nils
18-06 10:43Team DSMNieuwenhuis, Joris
18-06 10:43Team DSMTusveld, Martijn
18-06 10:43Team Jumbo - VismaBouwman, Koen
18-06 10:43Team Jumbo - VismaDekker, David
18-06 10:43Team Jumbo - VismaDumoulin, Tom
18-06 10:43Team Jumbo - VismaEenkhoorn, Pascal
18-06 10:43Team Jumbo - VismaKooij, Olav
18-06 10:43Team Jumbo - VismaLeemreize, Gijs
18-06 10:43Team Jumbo - VismaOomen, Sam
18-06 10:43Team Jumbo - VismaRoosen, Timo
18-06 10:43Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
18-06 10:43Team Jumbo - VismaTolhoek, Antwan
18-06 10:43Team Novo NordiskKamstra, Brian
18-06 10:43Team Novo NordiskKeijzer, Gerd de
18-06 10:43Team Qhubeka ASSOSLindeman, Bert-Jan
18-06 10:43Team TotalEnergiesTerpstra, Niki
18-06 10:43Trek - SegafredoKort, Koen de
18-06 10:43Vini ZabùElzakker, Wout van
18-06 10:43Vini ZabùEmpel, Etienne van
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamBosman, Gert-Jan
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamCeli, Abe
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamEising, Tijmen
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamKooij, Bas van der
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamMeer, Nick van der
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamSchulting, Peter
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamVermeltfoort, Coen
18-06 10:43VolkerWessels CyclingteamWolfenbuttel, Nils
15-02 22:03Groupama - FDJBerg, Lars van den
22-01 13:21Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
20-06 00:31Burgos - BHBol, Jetse
20-06 00:31Without teamAbraham, Daniel
19-06 17:18Vini ZabùEmpel, Etienne van
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Dutch Road Race Championships

Aktualizovať 20-06 00:59hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 90) Začiatok v ne 20 jún 2021, 12:35
Bahrain Victorious (1)
Inkelaar, Kevin
Baloise Trek Lions (1)
Haar, Lars van der
BIKE AID (1)
Engelen, Adne van
Bingoal - Wallonie Bruxelles (1)
Paasschens, Mathijs
Burgos - BH (1)
Molenaar, Alex
Deceuninck - Quick-Step (1)
Jakobsen, Fabio
Equipo Kern Pharma (1)
Tuuk, Danny van der
EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team (2)
Buijk, Bart
Nobel, Rick
Ferei - CCN (1)
Eefting, Roy
Leopard Pro Cycling (2)
Maas, Jan
Mobach, Jarno
Rally Cycling (1)
Kleijn, Arvid de
SEG Racing Academy (1)
Rasch, Jesper
Start Cycling Team (1)
Honig, Reinier
Team Arkéa - Samsic (1)
Welten, Bram
Team Novo Nordisk Development (1)
Dunnewind, Jan
Team Qhubeka ASSOS (1)
Lindeman, Bert-Jan
Team TotalEnergies (1)
Terpstra, Niki
Team UKYO (1)
Kreder, Raymond
Terengganu Cycling Team (1)
Meijers, Jeroen
Trek - Segafredo (1)
Kort, Koen de
Vini Zabù (1)
Elzakker, Wout van

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!