Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
27-02 20:48Vini ZabùBevilacqua, Simone
27-02 20:48Vini ZabùOrrico, Davide
27-02 20:47Alpecin - FenixRickaert, Jonas
27-02 20:45CofidisSajnok, Szymon
27-02 20:44Intermarché - Wanty - GobertHoorn, Taco van der
27-02 20:44Team Qhubeka ASSOSArmée, Sander
27-02 20:44Team Qhubeka ASSOSStokbro Nielsen, Andreas
27-02 20:42Israel Start-Up NationBoivin, Guillaume
27-02 20:42Israel Start-Up NationVanmarcke, Sep
27-02 20:41Lotto SoudalWellens, Tim
27-02 20:39Bora - HansgroheBodnar, Maciej
27-02 20:38Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
27-02 19:54Bingoal - Wallonie BruxellesSuter, Joël
27-02 02:09Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
27-02 01:59CofidisCarvalho, André
26-02 10:43EF Education - NippoDocker, Mitch
26-02 10:43EF Education - NippoRutsch, Jonas
26-02 01:08Bora - HansgroheSchelling, Ide
26-02 01:00INEOS GrenadiersGołaś, Michał
25-02 16:42Alpecin - FenixDillier, Silvan
25-02 16:42Alpecin - FenixPoel, Mathieu van der
25-02 13:40Uno-X Pro Cycling TeamSkaarseth, Anders
25-02 13:40Uno-X Pro Cycling TeamWærenskjold, Søren
25-02 12:45Team Qhubeka ASSOSBarbero, Carlos
25-02 12:41Israel Start-Up NationVahtra, Norman
25-02 12:41Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
25-02 12:38Groupama - FDJScotson, Miles
24-02 16:42Bahrain VictoriousPadun, Mark
24-02 16:42Bahrain VictoriousWilliams, Stephen
24-02 12:57Astana - Premier TechZakharov, Artyom
24-02 11:18Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
24-02 11:18Total Direct EnergieManzin, Lorrenzo
24-02 11:18Total Direct EnergieSoupe, Geoffrey
24-02 10:59Bingoal - Wallonie BruxellesPeyskens, Dimitri
24-02 10:56Team DSMPedersen, Casper
24-02 10:42AG2R Citroën TeamJullien, Anthony
24-02 01:13Deceuninck - Quick-StepSteels, Stijn
20-02 11:10AG2R Citroën TeamAvermaet, Greg Van
20-02 11:10AG2R Citroën TeamDuval, Julien
20-02 11:10AG2R Citroën TeamHoecke, Gijs Van
20-02 11:10AG2R Citroën TeamNaesen, Lawrence
20-02 11:10AG2R Citroën TeamNaesen, Oliver
20-02 11:10AG2R Citroën TeamSarreau, Marc
20-02 11:10AG2R Citroën TeamSchär, Michael
20-02 11:10Alpecin - FenixLeysen, Senne
20-02 11:10Alpecin - FenixMerlier, Tim
20-02 11:10Alpecin - FenixPlanckaert, Edward
20-02 11:10Alpecin - FenixRiesebeek, Oscar
20-02 11:10Alpecin - FenixTaminiaux, Lionel
20-02 11:10Alpecin - FenixVergaerde, Otto
20-02 11:10Alpecin - FenixVreese, Laurens De
20-02 11:10Astana - Premier TechAranburu, Alex
20-02 11:10Astana - Premier TechBoaro, Manuele
20-02 11:10Astana - Premier TechFedorov, Yevgeniy
20-02 11:10Astana - Premier TechFelline, Fabio
20-02 11:10Astana - Premier TechIzagirre, Gorka
20-02 11:10Astana - Premier TechMartinelli, Davide
20-02 11:10Astana - Premier TechPerry, Ben
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMBacker, Bert De
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMCoquard, Bryan
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMDebusschere, Jens
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMGenechten, Jonas Van
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMLecroq, Jérémy
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMLemoine, Cyril
20-02 11:10B&B Hotels p/b KTMMorice, Julien
20-02 11:10Bahrain VictoriousColbrelli, Sonny
20-02 11:10Bahrain VictoriousFeng, Chun Kai
20-02 11:10Bahrain VictoriousHaller, Marco
20-02 11:10Bahrain VictoriousHaussler, Heinrich
20-02 11:10Bahrain VictoriousSieberg, Marcel
20-02 11:10Bahrain VictoriousTratnik, Jan
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesAniołkowski, Stanisław
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesCastrique, Jonas
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesDupont, Timothy
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesLivyns, Arjen
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesPaquot, Tom
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesRex, Laurenz
20-02 11:10Bingoal - Wallonie BruxellesVallée, Boris
20-02 11:10Bora - HansgroheBurghardt, Marcus
20-02 11:10Bora - HansgroheGamper, Patrick
20-02 11:10Bora - HansgroheOss, Daniel
20-02 11:10Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
20-02 11:10CofidisAllegaert, Piet
20-02 11:10CofidisBohli, Tom
20-02 11:10CofidisDrucker, Jempy
20-02 11:10CofidisLaporte, Christophe
20-02 11:10CofidisMorin, Emmanuel
20-02 11:10CofidisWallays, Jelle
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepLerberghe, Bert Van
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepSteimle, Jannik
20-02 11:10Deceuninck - Quick-StepStybar, Zdenek
20-02 11:10EF Education - NippoBerg, Julius van den
20-02 11:10EF Education - NippoHofland, Moreno
20-02 11:10EF Education - NippoKeukeleire, Jens
20-02 11:10EF Education - NippoLangeveld, Sebastian
20-02 11:10EF Education - NippoOwen, Logan
20-02 11:10EF Education - NippoScully, Tom
20-02 11:10EF Education - NippoValgren, Michael
20-02 11:10Groupama - FDJGeniets, Kévin
20-02 11:10Groupama - FDJKüng, Stefan
20-02 11:10Groupama - FDJLe Gac, Olivier
20-02 11:10Groupama - FDJLienhard, Fabian
20-02 11:10Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
20-02 11:10Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
20-02 11:10INEOS GrenadiersBasso, Leonardo
20-02 11:10INEOS GrenadiersDoull, Owain
20-02 11:10INEOS GrenadiersHayter, Ethan
20-02 11:10INEOS GrenadiersMoscon, Gianni
20-02 11:10INEOS GrenadiersNarváez, Jhonatan
20-02 11:10INEOS GrenadiersWurf, Cameron
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertDevriendt, Tom
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertKoch, Jonas
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertPasqualon, Andrea
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertPoppel, Boy van
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertPoppel, Danny van
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertVanspeybrouck, Pieter
20-02 11:10Intermarché - Wanty - GobertWinter, Ludwig De
20-02 11:10Israel Start-Up NationBarbier, Rudy
20-02 11:10Israel Start-Up NationEinhorn, Itamar
20-02 11:10Israel Start-Up NationHofstetter, Hugo
20-02 11:10Israel Start-Up NationRenard, Alexis
20-02 11:10Lotto SoudalFrison, Frederik
20-02 11:10Lotto SoudalKron, Andreas
20-02 11:10Lotto SoudalMoer, Brent Van
20-02 11:10Lotto SoudalOldani, Stefano
20-02 11:10Lotto SoudalThijssen, Gerben
20-02 11:10Lotto SoudalVermeersch, Florian
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseBossche, Fabio Van den
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseMarit, Arne
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseReynders, Jens
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseVanhoof, Ward
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
20-02 11:10Sport Vlaanderen - BaloiseWilde, Gilles De
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicBoudat, Thomas
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicCapiot, Amaury
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicGrondin, Donavan
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicMcLay, Daniel
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicPajur, Markus
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
20-02 11:10Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
20-02 11:10Team BikeExchangeDurbridge, Luke
20-02 11:10Team BikeExchangeEdmondson, Alexander
20-02 11:10Team BikeExchangeJansen, Amund Grøndahl
20-02 11:10Team BikeExchangeJuul-Jensen, Chris
20-02 11:10Team BikeExchangeScotson, Callum
20-02 11:10Team BikeExchangeSmith, Dion
20-02 11:10Team BikeExchangeStannard, Robert
20-02 11:10Team DSMAndersen, Søren Kragh
20-02 11:10Team DSMBrenner, Marco
20-02 11:10Team DSMDenz, Nico
20-02 11:10Team DSMEekhoff, Nils
20-02 11:10Team DSMKanter, Max
20-02 11:10Team DSMLeknessund, Andreas
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSBennett, Sean
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSCampenaerts, Victor
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSClaeys, Dimitri
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSGogl, Michael
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSVinjebo, Emil
20-02 11:10Team Qhubeka ASSOSWiśniowski, Lukasz
20-02 11:10Total Direct EnergieBoasson Hagen, Edvald
20-02 11:10Total Direct EnergieBonifazio, Leonardo
20-02 11:10Total Direct EnergieGaudin, Damien
20-02 11:10Total Direct EnergieGestel, Dries Van
20-02 11:10Total Direct EnergieLawless, Chris
20-02 11:10Total Direct EnergieTerpstra, Niki
20-02 11:10Total Direct EnergieTurgis, Anthony
20-02 11:10Trek - SegafredoEgholm, Jakob
20-02 11:10Trek - SegafredoKirsch, Alex
20-02 11:10Trek - SegafredoMullen, Ryan
20-02 11:10Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
20-02 11:10Trek - SegafredoTheuns, Edward
20-02 11:10UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
20-02 11:10UAE Team EmiratesGibbons, Ryan
20-02 11:10UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
20-02 11:10UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
20-02 11:10UAE Team EmiratesMarcato, Marco
20-02 11:10UAE Team EmiratesTrentin, Matteo
20-02 11:10UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamHalvorsen, Kristoffer
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamHoelgaard, Daniel
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamHoelgaard, Markus
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamHvideberg, Jonas
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamResell, Erik
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamSkaarseth, Iver
20-02 11:10Uno-X Pro Cycling TeamTiller, Rasmus
20-02 11:10Vini ZabùBevilacqua, Mattia
20-02 11:10Vini ZabùElzakker, Wout van
20-02 11:10Vini ZabùEmpel, Etienne van
20-02 11:10Vini ZabùFrapporti, Marco
20-02 11:10Vini ZabùGradek, Kamil
20-02 11:10Vini ZabùMareczko, Jakub
20-02 11:10Vini ZabùSchneiter, Joab
08-02 19:53Team DSMBenoot, Tiesj
29-01 16:15Lotto SoudalDegenkolb, John
21-01 20:22Groupama - FDJDémare, Arnaud
14-01 13:56Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
14-01 13:55Israel Start-Up NationBiermans, Jenthe
14-01 13:55Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
14-01 12:24INEOS GrenadiersPidcock, Tom
13-01 10:43Trek - SegafredoPedersen, Mads
11-01 20:25Trek - SegafredoStuyven, Jasper
11-01 10:42Bora - HansgrohePolitt, Nils
11-01 10:41Bora - HansgroheMeeus, Jordi
10-01 21:18Bora - HansgroheSagan, Peter
09-01 13:07Bahrain VictoriousTeuns, Dylan
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
27-02 20:48Vini ZabùBevilacqua, Mattia
27-02 20:48Vini ZabùElzakker, Wout van
27-02 20:47Alpecin - FenixVreese, Laurens De
27-02 20:45CofidisMorin, Emmanuel
27-02 20:44Intermarché - Wanty - GobertKoch, Jonas
27-02 20:44Team Qhubeka ASSOSBennett, Sean
27-02 20:44Team Qhubeka ASSOSVinjebo, Emil
27-02 20:42Israel Start-Up NationEinhorn, Itamar
27-02 20:42Israel Start-Up NationVahtra, Norman
27-02 20:41Lotto SoudalMoer, Brent Van
27-02 20:39Bora - HansgroheBurghardt, Marcus
27-02 20:39Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
27-02 20:38Deceuninck - Quick-StepSteels, Stijn
27-02 19:54Bingoal - Wallonie BruxellesPeyskens, Dimitri
27-02 02:09Team Arkéa - SamsicGrondin, Donavan
26-02 10:43EF Education - NippoOwen, Logan
26-02 01:00INEOS GrenadiersWurf, Cameron
25-02 16:42Alpecin - FenixLeysen, Senne
25-02 16:42Alpecin - FenixVergaerde, Otto
25-02 15:07EF Education - NippoValgren, Michael
25-02 13:40Uno-X Pro Cycling TeamHoelgaard, Daniel
25-02 13:40Uno-X Pro Cycling TeamSkaarseth, Iver
25-02 12:41Israel Start-Up NationRenard, Alexis
25-02 12:38Groupama - FDJLe Gac, Olivier
24-02 16:42Bahrain VictoriousFeng, Chun Kai
24-02 16:42Bahrain VictoriousTratnik, Jan
24-02 12:57Astana - Premier TechFedorov, Yevgeniy
24-02 11:18Total Direct EnergieBonifazio, Leonardo
24-02 11:18Total Direct EnergieGaudin, Damien
24-02 11:18Total Direct EnergieLawless, Chris
24-02 10:59Bingoal - Wallonie BruxellesCastrique, Jonas
24-02 10:56Team DSMDenz, Nico
24-02 10:42AG2R Citroën TeamSchär, Michael
20-02 11:10Bora - HansgroheSagan, Peter
20-02 11:10Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Kuurne-Brussel-Kuurne

Aktualizovať 27-02 20:51hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 174) Začiatok v ne 28 feb 2021, 11:55

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!