Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
22-03 18:30Work Service - Marchiol - DinatekZecchin, Michael
22-03 18:29Team Colpack BallanAyuso, Juan
22-03 18:29Team Colpack BallanMartinelli, Alessio
22-03 18:29Team Colpack BallanPetrucci, Mattia
22-03 18:29Team Colpack BallanPlebani, Nicola
22-03 18:26Vini ZabùBertazzo, Liam
22-03 18:25Euskaltel - EuskadiBravo, Garikoitz
22-03 18:22Movistar TeamTorres, Albert
22-03 18:22Team BikeExchangeBewley, Sam
22-03 18:18Nazionale RussaBersenev, Nikita
22-03 18:18Nazionale RussaMukhomediarov, Dmitrii
22-03 18:18Nazionale RussaNikiforov, Arseny
22-03 18:18Nazionale RussaSmirnov, Ivan
22-03 18:18Nazionale RussaSveshnikov, Kirill
22-03 18:18Nazionale RussaSyritsa, Gleb
22-03 18:18Nazionale RussaVdovin, Alexander
22-03 18:16Team QhubekaCoati, Luca
22-03 18:15Team QhubekaHenao, Sergio
22-03 18:15Team QhubekaPuppio, Antonio
22-03 18:15Team QhubekaSunderland, Dylan
22-03 18:14MG.K vis VPMCarollo, Francesco
22-03 18:14MG.K vis VPMDouble, Paul
22-03 18:14MG.K vis VPMDraghi, Guido
22-03 18:14MG.K vis VPMPencedano, Nicolo
22-03 18:14MG.K vis VPMRadice, Raffaele
22-03 18:14MG.K vis VPMSalvietti, Niccolò
22-03 18:14MG.K vis VPMWright, Paul
22-03 18:14Team QhubekaChristensen, Drew
22-03 18:14Team QhubekaGuasco, Mattia
22-03 18:14Team QhubekaMulubrhan, Henok
22-03 18:13Androni Giocattoli - SidermecCepeda, Jefferson Alexander
22-03 18:13Androni Giocattoli - SidermecPonomar, Andrii
22-03 18:13Androni Giocattoli - SidermecRavanelli, Simone
22-03 18:13Androni Giocattoli - SidermecTesfatzion, Natnael
22-03 18:13Gazprom - RusVeloKuzmin, Anton
22-03 18:13Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
22-03 18:13Gazprom - RusVeloScaroni, Cristian
22-03 18:13Gazprom - RusVeloVacek, Mathias
22-03 18:13Gazprom - RusVeloVelasco, Simone
22-03 18:13General Store - Essegibi - F.lli CuriaBaseggio, Matteo
22-03 18:13General Store - Essegibi - F.lli CuriaGorak, Dominik
22-03 18:13General Store - Essegibi - F.lli CuriaTosin, Ricardo
22-03 18:13General Store - Essegibi - F.lli CuriaVisintainer, Lorenzo
22-03 18:13General Store - Essegibi - F.lli CuriaZahiri, Abderrahim
22-03 18:13Giotti Victoria - Savini DueDima, Emil
22-03 18:13Giotti Victoria - Savini DueOnesti, Emanuele
22-03 18:13Giotti Victoria - Savini DueSimion, Paolo
22-03 18:13Giotti Victoria - Savini DueSinza, Raul-Antonio
22-03 18:13Giotti Victoria - Savini DueSzarka, Gergely
22-03 18:11Israel Start-Up NationBerwick, Sebastian
22-03 18:11Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
22-03 18:11Israel Start-Up NationDe Marchi, Alessandro
22-03 18:11Israel Start-Up NationDowsett, Alex
22-03 18:11Israel Start-Up NationPiccoli, James
22-03 18:10INEOS GrenadiersHayter, Ethan
22-03 18:10INEOS GrenadiersHenao, Sebastián
22-03 18:10INEOS GrenadiersMoscon, Gianni
22-03 18:10INEOS GrenadiersRodriguez, Carlos
22-03 18:10INEOS GrenadiersSosa, Ivan
22-03 18:10INEOS GrenadiersSwift, Ben
22-03 14:15Astana - Premier TechBoaro, Manuele
22-03 14:15Astana - Premier TechBrussenskiy, Gleb
22-03 14:15Astana - Premier TechContreras, Rodrigo
22-03 14:15Astana - Premier TechFelline, Fabio
22-03 14:15Astana - Premier TechNatarov, Yuriy
22-03 14:15Astana - Premier TechRomo, Javier
22-03 14:15Astana - Premier TechStalnov, Nikita
22-03 11:05General Store - Essegibi - F.lli CuriaLucca, Riccardo
22-03 11:05General Store - Essegibi - F.lli CuriaRocchetta, Cristian
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèCañaveral, Johnatan
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèCarboni, Giovanni
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèCovili, Luca
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèGarosio, Andrea
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèMonaco, Alessandro
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèRivera, Kevin
21-03 17:22Nazionale ItalianaColnaghi, Luca
21-03 17:22Nazionale ItalianaFrigo, Marco
21-03 17:22Nazionale ItalianaTolio, Alex
21-03 17:22Nazionale ItalianaVendrame, Andrea
21-03 17:21Nazionale ItalianaNencini, Tommaso
21-03 17:21Nazionale ItalianaScartezzini, Michele
21-03 17:21Nazionale ItalianaSenni, Manuel
21-03 11:36Astana - Premier TechPiccolo, Andrea
21-03 11:36INEOS GrenadiersDunbar, Eddie
21-03 10:59Giotti Victoria - Savini DueGuardini, Andrea
21-03 10:59Giotti Victoria - Savini DueYustre, Kristian
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliBalestra, Lorenzo
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliCretti, Luca
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliDe Pretto, Davide
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliMilesi, Lorenzo
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliParisini, Nicolò
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliPesenti, Thomas
21-03 10:59Team Beltrami TSA - Tre ColliPiras, Andrea
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekBurchio, Federico
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekColombo, Raul
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekDi Benedetto, Stefano
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekGaravaglia, Giacomo
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekPaties Montagner, Eric
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekRebellin, Davide
21-03 10:59Work Service - Marchiol - DinatekZandri, Francesco
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGAAular, Orluis
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGAMurguialday, Jokin
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGAOsorio, Alejandro
21-03 10:52Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
21-03 10:52Gazprom - RusVeloCima, Damiano
21-03 10:52Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
21-03 10:52Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
21-03 10:52Team Colpack BallanBaroncini, Filippo
21-03 10:52Team Colpack BallanBoscaro, Davide
21-03 10:52Team Colpack BallanDella Lunga, Francesco
21-03 10:52Team Colpack BallanGomez, Nicolas
21-03 10:52Team Colpack BallanPersico, Davide
21-03 10:52Team Colpack BallanQuaranta, Samuel
21-03 10:52Team Colpack BallanUmbri, Gidas
21-03 10:47Vini ZabùBevilacqua, Simone
21-03 10:47Vini ZabùFrapporti, Marco
21-03 10:47Vini ZabùGonzález, Roberto
21-03 10:47Vini ZabùGradek, Kamil
21-03 10:47Vini ZabùMareczko, Jakub
21-03 10:47Vini ZabùStacchiotti, Riccardo
21-03 10:47Vini ZabùZardini, Edoardo
21-03 10:45Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
21-03 10:45Androni Giocattoli - SidermecSepúlveda, Eduardo
21-03 10:45Androni Giocattoli - SidermecUmba, Santiago
21-03 10:45Bardiani CSF FaizanèBattaglin, Enrico
21-03 10:45Bardiani CSF FaizanèGabburo, Davide
21-03 10:45Bardiani CSF FaizanèVisconti, Giovanni
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamAlbanese, Vincenzo
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamDina, Márton
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamFancellu, Alessandro
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamFetter, Erik
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamFortunato, Lorenzo
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamFrapporti, Mattia
21-03 10:45EOLO - Kometa Cycling TeamRavasi, Edward
21-03 10:45Team DSMHayter, Leo
21-03 10:45Team DSMMayrhofer, Marius
21-03 10:45Trek - SegafredoConci, Nicola
21-03 10:45Trek - SegafredoEg, Niklas
21-03 10:45Trek - SegafredoGebreigzabhier, Amanuel
21-03 10:45Trek - SegafredoMosca, Jacopo
21-03 10:45Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
21-03 10:45Trek - SegafredoNibali, Antonio
21-03 10:45Trek - SegafredoTiberi, Antonio
21-03 10:39Team DSMBrenner, Marco
21-03 10:39Team DSMGall, Felix
21-03 10:39Team DSMVandenabeele, Henri
21-03 10:39Team DSMVermaerke, Kevin
21-03 10:39Team DSMWilder, Ilan Van
21-03 10:37Team BikeExchangeColleoni, Kevin
21-03 10:37Team BikeExchangeHepburn, Michael
21-03 10:37Team BikeExchangeHowson, Damien
21-03 10:37Team BikeExchangeSchultz, Nick
21-03 10:37Team BikeExchangeZeits, Andrey
21-03 10:37Team Jumbo - VismaDijke, Mick van
21-03 10:37Team Jumbo - VismaFisher-Black, Finn
21-03 10:37Team Jumbo - VismaHessmann, Michel
21-03 10:37Team Jumbo - VismaLeemreize, Gijs
21-03 10:37Team Jumbo - VismaPluimers, Rick
21-03 10:34Deceuninck - Quick-StepArchbold, Shane
21-03 10:34Deceuninck - Quick-StepCavendish, Mark
21-03 10:34Deceuninck - Quick-StepGarrison, Ian
21-03 10:34Deceuninck - Quick-StepVansevenant, Mauri
21-03 10:34Israel Start-Up NationNiv, Guy
19-03 21:39Israel Start-Up NationHermans, Ben
19-03 01:36Movistar TeamCarretero, Héctor
19-03 01:36Movistar TeamElosegui, Iñigo
19-03 01:36Movistar TeamGonzález, Abner
19-03 01:36Movistar TeamJorgenson, Matteo
19-03 01:36Movistar TeamNorsgaard, Mathias
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiAngulo, Antonio
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiAristi, Mikel
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiAzparren, Xabier Mikel
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiAzurmendi, Ibai
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiCuadrado, Unai
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiIrizar, Julen
18-03 19:30Euskaltel - EuskadiJuaristi, Txomin
18-03 15:08Movistar TeamAlba, Juan Diego
18-03 15:08Movistar TeamRubio, Einer
17-02 18:33Deceuninck - Quick-StepHonoré, Mikkel
11-02 08:40Team BikeExchangeMeyer, Cameron
09-02 20:02Team Jumbo - VismaVingegaard, Jonas
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
22-03 18:30Work Service - Marchiol - DinatekPaties Montagner, Eric
22-03 18:29Team Colpack BallanBaroncini, Filippo
22-03 18:29Team Colpack BallanGomez, Nicolas
22-03 18:29Team Colpack BallanPersico, Davide
22-03 18:29Team Colpack BallanQuaranta, Samuel
22-03 18:26Vini ZabùGonzález, Roberto
22-03 18:25Euskaltel - EuskadiIrizar, Julen
22-03 18:22Movistar TeamElosegui, Iñigo
22-03 18:13Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
22-03 14:15Astana - Premier TechPiccolo, Andrea
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèBattaglin, Enrico
22-03 11:02Bardiani CSF FaizanèVisconti, Giovanni
21-03 12:44Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Settimana Internazionale Coppi e Bartali

Aktualizovať 22-03 18:30hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 171) Začiatok v ut 23 mar 2021, 09:20

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!