Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
30-07 19:30Equipo Kern PharmaLopez, Diego
30-07 19:23Burgos - BHLangellotti, Victor
30-07 19:21Intermarché - Wanty - GobertKoch, Jonas
30-07 19:18Team TotalEnergiesMaitre, Florian
30-07 19:17EF Education - NippoBarta, Will
30-07 19:15Israel Start-Up NationNiv, Guy
30-07 18:50Bora - HansgroheGamper, Patrick
30-07 16:33Lotto SoudalHolmes, Matthew
30-07 16:33Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
30-07 16:31Euskaltel - EuskadiBou, Joan
30-07 16:30Burgos - BHSmit, Willie
30-07 16:28CofidisBerhane, Natnael
30-07 11:07Team Qhubeka NextHashBrown, Connor
30-07 11:05Groupama - FDJSeigle, Romain
30-07 11:04Caja Rural - Seguros RGABarrenetxea, Jon
30-07 11:04Caja Rural - Seguros RGAMurguialday, Jokin
30-07 10:59Movistar TeamRubio, Einer
30-07 10:59Movistar TeamSerrano, Gonzalo
29-07 17:18Team BikeExchangeZeits, Andrey
29-07 14:03INEOS GrenadiersBernal, Egan
29-07 14:03INEOS GrenadiersMartínez, Daniel
29-07 14:03INEOS GrenadiersMoscon, Gianni
29-07 14:03INEOS GrenadiersYates, Adam
29-07 11:25Bahrain VictoriousInkelaar, Kevin
29-07 11:25Bahrain VictoriousMohorič, Matej
28-07 19:26Equipo Kern PharmaAgirre, Jon
28-07 19:21Astana - Premier TechFedorov, Yevgeniy
28-07 19:21Astana - Premier TechRomo, Javier
28-07 19:21Astana - Premier TechStalnov, Nikita
28-07 12:34Deceuninck - Quick-StepCerný, Josef
27-07 16:16AG2R Citroën TeamCherel, Mikaël
27-07 16:16Deceuninck - Quick-StepCattaneo, Mattia
24-07 18:43AG2R Citroën TeamBidard, François
24-07 18:43AG2R Citroën TeamBouchard, Geoffrey
24-07 18:43AG2R Citroën TeamCalmejane, Lilian
24-07 18:43AG2R Citroën TeamGallopin, Tony
24-07 18:43AG2R Citroën TeamHänninen, Jaakko
24-07 18:43AG2R Citroën TeamTouzé, Damien
24-07 18:43AG2R Citroën TeamWarbasse, Larry
24-07 18:43Astana - Premier TechAranburu, Alex
24-07 18:43Astana - Premier TechFraile, Omar
24-07 18:43Astana - Premier TechIzagirre, Gorka
24-07 18:43Astana - Premier TechIzagirre, Ion
24-07 18:43Astana - Premier TechNatarov, Yuriy
24-07 18:43Astana - Premier TechRodríguez, Oscar
24-07 18:43Astana - Premier TechSanchez, Luis León
24-07 18:43Bahrain VictoriousBuitrago, Santiago
24-07 18:43Bahrain VictoriousLanda, Mikel
24-07 18:43Bahrain VictoriousMäder, Gino
24-07 18:43Bahrain VictoriousNovak, Domen
24-07 18:43Bahrain VictoriousPadun, Mark
24-07 18:43Bahrain VictoriousValls, Rafa
24-07 18:43Bahrain VictoriousWilliams, Stevie
24-07 18:43Bora - HansgroheAleotti, Giovanni
24-07 18:43Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
24-07 18:43Bora - HansgroheFabbro, Matteo
24-07 18:43Bora - HansgroheKelderman, Wilco
24-07 18:43Bora - HansgroheKonrad, Patrick
24-07 18:43Bora - HansgroheSchelling, Ide
24-07 18:43Bora - HansgroheWandahl, Frederik
24-07 18:43Burgos - BHCabedo, Oscar
24-07 18:43Burgos - BHCanal, Carlos
24-07 18:43Burgos - BHMadrazo, Angel
24-07 18:43Burgos - BHMolenaar, Alex
24-07 18:43Burgos - BHNavarro, Dani
24-07 18:43Burgos - BHOkamika, Ander
24-07 18:43Burgos - BHSanchez, Pelayo
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGAAmézqueta, Julen
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGABagües, Aritz
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGAIrisarri, Jon
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGAOsorio, Alejandro
24-07 18:43Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
24-07 18:43CofidisBarceló, Fernando
24-07 18:43CofidisCarvalho, André
24-07 18:43CofidisFernández, Rubén
24-07 18:43CofidisHaas, Nathan
24-07 18:43CofidisHerrada, José
24-07 18:43CofidisPerez, Anthony
24-07 18:43CofidisPérichon, Pierre-Luc
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepAlaphilippe, Julian
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepDevenyns, Dries
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepHonoré, Mikkel
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepKnox, James
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepSerry, Pieter
24-07 18:43Deceuninck - Quick-StepStybar, Zdenek
24-07 18:43EF Education - NippoCaicedo, Jonathan Klever
24-07 18:43EF Education - NippoCarr, Simon
24-07 18:43EF Education - NippoEl Fares, Julien
24-07 18:43EF Education - NippoGuerreiro, Ruben
24-07 18:43EF Education - NippoKeukeleire, Jens
24-07 18:43EF Education - NippoPowless, Neilson
24-07 18:43EF Education - NippoWhelan, Jimmy
24-07 18:43Equipo Kern PharmaAdrià, Roger
24-07 18:43Equipo Kern PharmaBerrade, Urko
24-07 18:43Equipo Kern PharmaGarcía, Raúl
24-07 18:43Equipo Kern PharmaMendez, Daniel
24-07 18:43Equipo Kern PharmaNovikov, Savva
24-07 18:43Equipo Kern PharmaParra, José Félix
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiAzparren, Xabier Mikel
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiAzurmendi, Ibai
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiBizkarra, Mikel
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiCuadrado, Unai
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiIturria, Mikel
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiMartin, Gotzon
24-07 18:43Euskaltel - EuskadiMaté, Luis Angel
24-07 18:43Groupama - FDJBadilatti, Matteo
24-07 18:43Groupama - FDJBerg, Lars van den
24-07 18:43Groupama - FDJBrunel, Alexys
24-07 18:43Groupama - FDJDavy, Clément
24-07 18:43Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
24-07 18:43Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
24-07 18:43Groupama - FDJRoux, Anthony
24-07 18:43INEOS GrenadiersAmador, Andrey
24-07 18:43INEOS GrenadiersDoull, Owain
24-07 18:43INEOS GrenadiersHenao, Sebastián
24-07 18:43INEOS GrenadiersPuccio, Salvatore
24-07 18:43INEOS GrenadiersRivera, Brandon
24-07 18:43INEOS GrenadiersRodriguez, Carlos
24-07 18:43INEOS GrenadiersSosa, Ivan
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertBakelants, Jan
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertEiking, Odd Christian
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertHermans, Quinten
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertMelsen, Kevin Van
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertPetilli, Simone
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertRota, Lorenzo
24-07 18:43Intermarché - Wanty - GobertVliegen, Loïc
24-07 18:43Israel Start-Up NationBerwick, Sebastian
24-07 18:43Israel Start-Up NationCataford, Alex
24-07 18:43Israel Start-Up NationDe Marchi, Alessandro
24-07 18:43Israel Start-Up NationGoldstein, Omer
24-07 18:43Israel Start-Up NationHermans, Ben
24-07 18:43Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
24-07 18:43Israel Start-Up NationMartin, Dan
24-07 18:43Lotto SoudalConca, Filippo
24-07 18:43Lotto SoudalGils, Maxim Van
24-07 18:43Lotto SoudalGoossens, Kobe
24-07 18:43Lotto SoudalOldani, Stefano
24-07 18:43Lotto SoudalSweeny, Harry
24-07 18:43Lotto SoudalVerschaeve, Viktor
24-07 18:43Lotto SoudalVervloesem, Xandres
24-07 18:43Movistar TeamCarretero, Héctor
24-07 18:43Movistar TeamJacobs, Johan
24-07 18:43Movistar TeamJorgenson, Matteo
24-07 18:43Movistar TeamLopez, Miguel Angel
24-07 18:43Movistar TeamMühlberger, Gregor
24-07 18:43Movistar TeamRojas, José Joaquín
24-07 18:43Movistar TeamSamitier, Sergio
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicAnacona, Winner
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicFlórez, Miguel
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicLouvel, Matis
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicRosa, Diego
24-07 18:43Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
24-07 18:43Team BikeExchangeBookwalter, Brent
24-07 18:43Team BikeExchangeColleoni, Kevin
24-07 18:43Team BikeExchangeGrmay, Tsgabu
24-07 18:43Team BikeExchangeNieve, Mikel
24-07 18:43Team BikeExchangeSchultz, Nick
24-07 18:43Team BikeExchangeStannard, Robert
24-07 18:43Team BikeExchangeYates, Simon
24-07 18:43Team DSMCombaud, Romain
24-07 18:43Team DSMHaga, Chad
24-07 18:43Team DSMHamilton, Chris
24-07 18:43Team DSMHindley, Jai
24-07 18:43Team DSMRoche, Nicolas
24-07 18:43Team DSMVermaerke, Kevin
24-07 18:43Team DSMWilder, Ilan Van
24-07 18:43Team Jumbo - VismaHarper, Chris
24-07 18:43Team Jumbo - VismaHofstede, Lennard
24-07 18:43Team Jumbo - VismaHooydonck, Nathan Van
24-07 18:43Team Jumbo - VismaOomen, Sam
24-07 18:43Team Jumbo - VismaTolhoek, Antwan
24-07 18:43Team Jumbo - VismaVingegaard, Jonas
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashArmée, Sander
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashBarbero, Carlos
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashFrankiny, Kilian
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashLindeman, Bert-Jan
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashPower, Robert
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashSunderland, Dylan
24-07 18:43Team Qhubeka NextHashVinjebo, Emil
24-07 18:43Team TotalEnergiesCabot, Jérémy
24-07 18:43Team TotalEnergiesDe La Parte, Víctor
24-07 18:43Team TotalEnergiesFerron, Valentin
24-07 18:43Team TotalEnergiesGaillard, Marlon
24-07 18:43Team TotalEnergiesGrellier, Fabien
24-07 18:43Team TotalEnergiesRodríguez, Cristian
24-07 18:43Team TotalEnergiesSimon, Julien
24-07 18:43Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
24-07 18:43Trek - SegafredoCiccone, Giulio
24-07 18:43Trek - SegafredoKamp, Alexander
24-07 18:43Trek - SegafredoLopez, Juan Pedro
24-07 18:43Trek - SegafredoMollema, Bauke
24-07 18:43Trek - SegafredoNibali, Antonio
24-07 18:43Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
24-07 18:43UAE Team EmiratesAyuso, Juan
24-07 18:43UAE Team EmiratesConti, Valerio
24-07 18:43UAE Team EmiratesCovi, Alessandro
24-07 18:43UAE Team EmiratesDe La Cruz, David
24-07 18:43UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
24-07 18:43UAE Team EmiratesTrentin, Matteo
24-07 18:43UAE Team EmiratesUlissi, Diego
08-02 12:36Team Jumbo - VismaBouwman, Koen
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
30-07 19:30Equipo Kern PharmaMendez, Daniel
30-07 19:23Burgos - BHOkamika, Ander
30-07 19:21Intermarché - Wanty - GobertVliegen, Loïc
30-07 19:18Team TotalEnergiesRodríguez, Cristian
30-07 19:17EF Education - NippoWhelan, Jimmy
30-07 19:15Israel Start-Up NationMartin, Dan
30-07 18:50Bora - HansgroheWandahl, Frederik
30-07 16:33Lotto SoudalVerschaeve, Viktor
30-07 16:33Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
30-07 16:31Euskaltel - EuskadiCuadrado, Unai
30-07 16:30Burgos - BHCanal, Carlos
30-07 16:28CofidisPerez, Anthony
30-07 11:07Team Qhubeka NextHashPower, Robert
30-07 11:04Caja Rural - Seguros RGAOsorio, Alejandro
30-07 11:04Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
30-07 10:59Movistar TeamLopez, Miguel Angel
30-07 10:59Movistar TeamMühlberger, Gregor
29-07 17:18Team BikeExchangeBookwalter, Brent
29-07 14:03INEOS GrenadiersDoull, Owain
29-07 14:03INEOS GrenadiersHenao, Sebastián
29-07 14:03INEOS GrenadiersRivera, Brandon
29-07 14:03INEOS GrenadiersSosa, Ivan
29-07 11:25Bahrain VictoriousMäder, Gino
29-07 11:25Bahrain VictoriousValls, Rafa
28-07 19:21Astana - Premier TechAranburu, Alex
28-07 19:21Astana - Premier TechFraile, Omar
28-07 19:21Astana - Premier TechIzagirre, Ion
28-07 18:38Groupama - FDJBadilatti, Matteo
28-07 12:34Deceuninck - Quick-StepSerry, Pieter
27-07 16:16AG2R Citroën TeamGallopin, Tony
27-07 16:16Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Clásica San Sebastián

Aktualizovať 30-07 19:31hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 175) Začiatok v so 31 júl 2021, 11:54

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!