Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
06-08 19:21Equipe SuissePellaud, Simon
06-08 19:18St Michel - Auber 93Constantin, Baptiste
06-08 19:18St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
06-08 19:16Team NIPPO DELKO One ProvenceBeppu, Fumiyuki
06-08 19:09Israel Start-Up NationHofstetter, Hugo
06-08 18:23Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
06-08 18:20Circus - Wanty GobertWinter, Ludwig De
06-08 18:10AG2R La MondialeFrank, Mathias
06-08 12:39CCC TeamPaluta, Michał
04-08 22:25Equipe SuisseAebi, Antoine
04-08 22:25Equipe SuisseBissegger, Stefan
04-08 22:25Equipe SuisseFlückiger, Mathias
04-08 22:25Equipe SuisseImboden, Simon
04-08 22:25Equipe SuisseImhof, Claudio
04-08 22:25Swiss Racing AcademyMüller, Reto
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Adamietz, Johannes
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Geßner, Jakob
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Heidemann, Miguel
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Pakalski, Henrik
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Peter, Jannis
04-08 22:20Equipe Allemagne U23Röber, Dominik
04-08 22:14Hagens Berman AxeonAndrade, Pedro
04-08 22:14Hagens Berman AxeonDrizners, Jarrad
04-08 22:14Hagens Berman AxeonFouché, James
04-08 22:13Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
04-08 22:13Sport Vlaanderen - BaloiseWilde, Gilles De
04-08 21:52Groupama - FDJStewart, Jake
04-08 13:50CofidisBarceló, Fernando
03-08 10:59UAE Team EmiratesBjerg, Mikkel
03-08 10:59UAE Team EmiratesConti, Valerio
03-08 10:59UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
01-08 11:15AG2R La MondialeChampoussin, Clément
01-08 11:15AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
01-08 11:15AG2R La MondialeHänninen, Jaakko
01-08 11:15AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
01-08 11:15AG2R La MondialePeters, Nans
01-08 11:15AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptGautier, Cyril
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptLecroq, Jérémy
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptMozzato, Luca
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptPacher, Quentin
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptSchönberger, Sebastian
01-08 11:15B&B Hotels - Vital ConceptSlagter, Tom-Jelte
01-08 11:15CCC TeamBarta, Will
01-08 11:15CCC TeamCerný, Josef
01-08 11:15CCC TeamHirt, Jan
01-08 11:15CCC TeamPauwels, Serge
01-08 11:15CCC TeamRosskopf, Joey
01-08 11:15CCC TeamZimmermann, Georg
01-08 11:15Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
01-08 11:15Circus - Wanty GobertDegand, Thomas
01-08 11:15Circus - Wanty GobertDoubey, Fabien
01-08 11:15Circus - Wanty GobertEiking, Odd Christian
01-08 11:15Circus - Wanty GobertMelsen, Kevin Van
01-08 11:15Circus - Wanty GobertPetilli, Simone
01-08 11:15CofidisEdet, Nicolas
01-08 11:15CofidisFiné, Eddy
01-08 11:15CofidisHerrada, Jesús
01-08 11:15CofidisMartin, Guillaume
01-08 11:15CofidisPérichon, Pierre-Luc
01-08 11:15CofidisViviani, Attilio
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepAlmeida, João
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepCavagna, Rémi
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepLerberghe, Bert Van
01-08 11:15Deceuninck - Quick-StepVansevenant, Mauri
01-08 11:15Groupama - FDJBrunel, Alexys
01-08 11:15Groupama - FDJFrankiny, Kilian
01-08 11:15Groupama - FDJGuglielmi, Simon
01-08 11:15Groupama - FDJSeigle, Romain
01-08 11:15Groupama - FDJVincent, Léo
01-08 11:15Hagens Berman AxeonAnderson, Edward
01-08 11:15Hagens Berman AxeonQuinn, Sean
01-08 11:15Hagens Berman AxeonVermaerke, Kevin
01-08 11:15Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
01-08 11:15Israel Start-Up NationGreipel, André
01-08 11:15Israel Start-Up NationMartin, Dan
01-08 11:15Israel Start-Up NationNiv, Guy
01-08 11:15Israel Start-Up NationPolitt, Nils
01-08 11:15Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamDina, Márton
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamFetter, Erik
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamGaravaglia, Giacomo
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamGarcia, Sergio
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamPuppio, Antonio
01-08 11:15Kometa-Xstra Cycling TeamViegas, Daniel
01-08 11:15Lotto SoudalArmée, Sander
01-08 11:15Lotto SoudalHagen, Carl Fredrik
01-08 11:15Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
01-08 11:15Lotto SoudalMertz, Rémy
01-08 11:15Lotto SoudalVanhoucke, Harm
01-08 11:15Lotto SoudalWallays, Jelle
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleAntomarchi, Julien
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleCentrone, Ivan
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleDernies, Tom
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleFerasse, Thibault
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeveau, Jérémy
01-08 11:15Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleWitte, Matthias De
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
01-08 11:15Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
01-08 11:15St Michel - Auber 93Alaphilippe, Bryan
01-08 11:15St Michel - Auber 93Bleier, Baptiste
01-08 11:15St Michel - Auber 93Guillonnet, Adrien
01-08 11:15St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
01-08 11:15St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
01-08 11:15St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicAnacona, Winner
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicJarrier, Benoît
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicOwsian, Lukasz
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicQuintana, Dayer
01-08 11:15Team Arkéa - SamsicQuintana, Nairo
01-08 11:15Team INEOSAmador, Andrey
01-08 11:15Team INEOSBernal, Egan
01-08 11:15Team INEOSCastroviejo, Jonathan
01-08 11:15Team INEOSFroome, Chris
01-08 11:15Team INEOSGeoghegan Hart, Tao
01-08 11:15Team INEOSThomas, Geraint
01-08 11:15Team Jumbo - VismaBennett, George
01-08 11:15Team Jumbo - VismaDumoulin, Tom
01-08 11:15Team Jumbo - VismaGesink, Robert
01-08 11:15Team Jumbo - VismaKruijswijk, Steven
01-08 11:15Team Jumbo - VismaMartin, Tony
01-08 11:15Team Jumbo - VismaRoglič, Primož
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceBarbier, Pierre
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceCombaud, Romain
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceDiaz, José Manuel
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceHailemichael, Mulu Kinfe
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceNakane, Hideto
01-08 11:15Team NIPPO DELKO One ProvenceRochas, Rémy
01-08 11:15Team SunwebArensman, Thymen
01-08 11:15Team SunwebOomen, Sam
01-08 11:15Team SunwebPower, Robert
01-08 11:15Team SunwebSalmon, Martin
01-08 11:15Team SunwebTusveld, Martijn
01-08 11:15Team SunwebWilder, Ilan Van
01-08 11:15Total Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
01-08 11:15Total Direct EnergieCousin, Jérôme
01-08 11:15Total Direct EnergieHivert, Jonathan
01-08 11:15Total Direct EnergieOurselin, Paul
01-08 11:15Total Direct EnergieSicard, Romain
01-08 11:15Total Direct EnergieTaaramäe, Rein
01-08 11:15Trek - SegafredoBernard, Julien
01-08 11:15Trek - SegafredoMollema, Bauke
01-08 11:15Trek - SegafredoPorte, Richie
01-08 11:15Trek - SegafredoReijnen, Kiel
01-08 11:15Trek - SegafredoRies, Michel
01-08 11:15Trek - SegafredoSkujiņš, Toms
01-08 11:15UAE Team EmiratesArdila, Andrés
01-08 11:15UAE Team EmiratesAru, Fabio
01-08 11:15UAE Team EmiratesDombrowski, Joe
01-08 11:15UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
01-08 11:15UAE Team EmiratesMuñoz, Cristian
01-08 11:15UAE Team EmiratesRavasi, Edward
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
06-08 19:21Swiss Racing AcademyMüller, Reto
06-08 19:18St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
06-08 19:18St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
06-08 19:16Team NIPPO DELKO One ProvenceHailemichael, Mulu Kinfe
06-08 19:09Israel Start-Up NationNiv, Guy
06-08 18:23Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
06-08 18:20Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
06-08 18:10AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
06-08 12:39CCC TeamPauwels, Serge
04-08 22:13Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
04-08 22:13Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
04-08 13:50CofidisFiné, Eddy
03-08 10:59UAE Team EmiratesRavasi, Edward
03-08 10:59UAE Team EmiratesArdila, Andrés
03-08 10:59UAE Team EmiratesMuñoz, Cristian
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Tour de l'Ain

Aktualizovať 06-08 19:22hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 144) Začiatok v pi 7 aug 2020, 11:55

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!