Zweeler Winners!

Fantasy AEX Week 22

  1. tunkers: € 56,45
  2. EPO 3 ENAME-PALM-ORVAL: € 52,92
  3. daandenbosch: € 38,81
  4. himalaya: € 31,75
  5. Jakbo: € 26,46
  6. Redracer: € 22,93
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
30-03 13:09Fortuneo - Vital ConceptFeillu, Brice
29-03 11:59Wilier Triestina - Selle ItaliaMareczko, Jakub
28-03 18:29Aqua Blue SportBlythe, Adam
28-03 18:29Aqua Blue SportBrammeier, Matt
28-03 18:29Aqua Blue SportChristian, Mark
28-03 18:29Aqua Blue SportDunne, Conor
28-03 18:29Aqua Blue SportFenn, Andrew
28-03 18:29Aqua Blue SportGate, Aaron
28-03 18:29Aqua Blue SportHansen, Lasse Norman
28-03 18:29Aqua Blue SportKoning, Peter
28-03 18:29Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
28-03 18:29Bardiani CSFBarbin, Enrico
28-03 18:29Bardiani CSFMaestri, Mirco
28-03 18:29Bardiani CSFMaronese, Marco
28-03 18:29Bardiani CSFSimion, Paolo
28-03 18:29Bardiani CSFTonelli, Alessandro
28-03 18:29Bora - HansgroheAckermann, Pascal
28-03 18:29Bora - HansgroheBaška, Erik
28-03 18:29Bora - HansgroheBennett, Sam
28-03 18:29Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
28-03 18:29Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
28-03 18:29Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
28-03 18:29Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
28-03 18:29Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
28-03 18:29Direct EnergieAnderson, Ryan
28-03 18:29Direct EnergieCardis, Romain
28-03 18:29Direct EnergieChavanel, Sylvain
28-03 18:29Direct EnergieGène, Yohann
28-03 18:29Direct EnergieHurel, Tony
28-03 18:29Direct EnergieMorice, Julien
28-03 18:29Direct EnergiePetit, Adrien
28-03 18:29Direct EnergiePichot, Alexandre
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptBonnamour, Franck
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptCorbel, Erwann
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptDaniel, Maxime
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptGérard, Arnaud
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptMcLay, Dan
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptPérichon, Pierre-Luc
28-03 18:29Fortuneo - Vital ConceptVallée, Boris
28-03 18:29Gazprom - RusVeloBoev, Igor
28-03 18:29Gazprom - RusVeloBrutt, Pavel
28-03 18:29Gazprom - RusVeloPorsev, Aleksandr
28-03 18:29Gazprom - RusVeloSavitsky, Ivan
28-03 18:29Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
28-03 18:29Gazprom - RusVeloSolomennikov, Andrey
28-03 18:29Gazprom - RusVeloTrusov, Nikolay
28-03 18:29Gazprom - RusVeloTsatevich, Alexey
28-03 18:29Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
28-03 18:29Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
28-03 18:29Israel Cycling AcademyPerry, Ben
28-03 18:29Israel Cycling AcademySagiv, Guy
28-03 18:29Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
28-03 18:29Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
28-03 18:29Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
28-03 18:29Israel Cycling AcademyYechezkel, Aviv
28-03 18:29Joker IcopalBreen, Vegaard
28-03 18:29Joker IcopalForfang, Ole
28-03 18:29Joker IcopalHalvorsen, Kristoffer
28-03 18:29Joker IcopalHoelgaard, Markus
28-03 18:29Joker IcopalHoem, Bjørn Tore
28-03 18:29Joker IcopalSkaarseth, Anders
28-03 18:29Joker IcopalSkjerping, Kristoffer
28-03 18:29Joker IcopalStien, Adrian Aas
28-03 18:29Lotto SoudalBak, Lars
28-03 18:29Lotto SoudalBuyst, Jasper De
28-03 18:29Lotto SoudalDebusschere, Jens
28-03 18:29Lotto SoudalFrison, Frederik
28-03 18:29Lotto SoudalGallopin, Tony
28-03 18:29Lotto SoudalHofland, Moreno
28-03 18:29Lotto SoudalMertz, Rémy
28-03 18:29Lotto SoudalSieberg, Marcel
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniBagioli, Nicola
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniCanola, Marco
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniDe Negri, Pierpaolo
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniFilosi, Iuri
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniGrosu, Eduard
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniKoishi, Yuma
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniMarini, Nicolas
28-03 18:29Nippo - Vini FantiniStacchiotti, Riccardo
28-03 18:29Orica - ScottDurbridge, Luke
28-03 18:29Orica - ScottEdmondson, Alexander
28-03 18:29Orica - ScottJuul-Jensen, Chris
28-03 18:29Orica - ScottKeukeleire, Jens
28-03 18:29Orica - ScottKluge, Roger
28-03 18:29Orica - ScottMezgec, Luka
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceBoucher, David
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceBouvry, Dieter
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceDhaene, Brecht
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceDruyts, Gerry
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceLeemans, Rob
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceLivyns, Arjen
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceMarkus, Barry
28-03 18:29Pauwels Sauzen - VastgoedserviceStevens, Timothy
28-03 18:29Quick-Step FloorsBauer, Jack
28-03 18:29Quick-Step FloorsDeclercq, Tim
28-03 18:29Quick-Step FloorsDevenyns, Dries
28-03 18:29Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
28-03 18:29Quick-Step FloorsKittel, Marcel
28-03 18:29Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
28-03 18:29Quick-Step FloorsRicheze, Maximiliano
28-03 18:29Quick-Step FloorsSabatini, Fabio
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijKreder, Raymond
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijLooij, André
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
28-03 18:29Roompot - Nederlandse LoterijVries, Berden de
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloisePols, Ruben
28-03 18:29Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
28-03 18:29Tarteletto - IsorexBlomme, Lorenzo
28-03 18:29Tarteletto - IsorexBreyne, Jonathan
28-03 18:29Tarteletto - IsorexCools, Michael
28-03 18:29Tarteletto - IsorexMannaerts, Jelle
28-03 18:29Tarteletto - IsorexRooze, Niels De
28-03 18:29Tarteletto - IsorexRuijgh, Rob
28-03 18:29Tarteletto - IsorexVandewalle, Matthias
28-03 18:29Tarteletto - IsorexVerwaest, Kevin
28-03 18:29Team Cibel - CebonCobbaert, Robby
28-03 18:29Team Cibel - CebonCools, Alexander
28-03 18:29Team Cibel - CebonMaes, Alexander
28-03 18:29Team Cibel - CebonMarchand, Gianni
28-03 18:29Team Cibel - CebonReynaerts, Wim
28-03 18:29Team Cibel - CebonStallaert, Joeri
28-03 18:29Team Cibel - CebonVerschuere, Seppe
28-03 18:29Team Cibel - CebonWitte, Matthias De
28-03 18:29Team Katusha AlpecinHaller, Marco
28-03 18:29Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
28-03 18:29Team Katusha AlpecinKristoff, Alexander
28-03 18:29Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
28-03 18:29Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
28-03 18:29Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
28-03 18:29Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
28-03 18:29Team Katusha AlpecinZabel, Rick
28-03 18:29Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
28-03 18:29Trek - SegafredoBrändle, Matthias
28-03 18:29Trek - SegafredoDaniel, Greg
28-03 18:29Trek - SegafredoDidier, Laurent
28-03 18:29Trek - SegafredoPedersen, Mads
28-03 18:29Trek - SegafredoPoppel, Boy van
28-03 18:29Trek - SegafredoReijnen, Kiel
28-03 18:29Trek - SegafredoTheuns, Edward
28-03 18:29UAE Team EmiratesConsonni, Simone
28-03 18:29UAE Team EmiratesGuardini, Andrea
28-03 18:29UAE Team EmiratesKump, Marko
28-03 18:29UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
28-03 18:29UAE Team EmiratesMarcato, Marco
28-03 18:29UAE Team EmiratesModolo, Sacha
28-03 18:29UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
28-03 18:29UAE Team EmiratesZurlo, Federico
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanBille, Gaëtan
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanBreussegem, Elias Van
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanCordeel, Sander
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanGoolaerts, Michael
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanKruopis, Aidis
28-03 18:29Verandas Willems - CrelanZummeren, Stef Van
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertDehaes, Kenny
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertMcNally, Mark
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertNapolitano, Danilo
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
28-03 18:29Wanty - Groupe GobertSténuit, Robin
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Duquennoy, Jimmy
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Ista, Kevyn
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Jans, Roy
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Kirsch, Alex
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Naesen, Lawrence
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Pardini, Olivier
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Stassen, Julien
28-03 18:29WB Veranclassic Aquality Protect Vantomme, Maxime
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaAndriato, Rafael
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaBertazzo, Liam
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaDraperi, Matteo
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaMosca, Jacopo
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaTurrin, Alex
28-03 18:29Wilier Triestina - Selle ItaliaZhupa, Eugert
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
30-03 13:10WB Veranclassic Aquality Protect Jans, Roy
30-03 13:10Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
30-03 13:10Wilier Triestina - Selle ItaliaMareczko, Jakub
30-03 13:10Israel Cycling AcademySagiv, Guy
30-03 13:10Wanty - Groupe GobertSténuit, Robin
30-03 13:10Fortuneo - Vital ConceptMcLay, Dan
30-03 13:10Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
30-03 13:10Verandas Willems - CrelanKruopis, Aidis
30-03 13:10Gazprom - RusVeloPorsev, Aleksandr
30-03 13:10Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
30-03 13:07Aqua Blue SportFenn, Andrew
30-03 13:07Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
30-03 13:07Direct EnergieMorice, Julien
30-03 13:07Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
30-03 13:07Fortuneo - Vital ConceptVallée, Boris
30-03 13:07Nippo - Vini FantiniDe Negri, Pierpaolo
30-03 13:07Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
30-03 13:07Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
30-03 13:07Pauwels Sauzen - VastgoedserviceMarkus, Barry
30-03 13:07Pauwels Sauzen - VastgoedserviceDruyts, Gerry
30-03 13:07Joker IcopalBreen, Vegaard
30-03 13:07Wanty - Groupe GobertDehaes, Kenny
30-03 13:07Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
30-03 13:07Sport Vlaanderen - BaloisePols, Ruben
30-03 13:07Joker IcopalSkjerping, Kristoffer
30-03 13:07Joker IcopalStien, Adrian Aas
30-03 13:07Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
30-03 13:07Tarteletto - IsorexCools, Michael
30-03 13:07Roompot - Nederlandse LoterijLooij, André
30-03 13:07Verandas Willems - CrelanBreussegem, Elias Van
30-03 13:07Team Cibel - CebonMaes, Alexander
30-03 13:07Tarteletto - IsorexVerwaest, Kevin
30-03 13:07UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
30-03 13:07Tarteletto - IsorexBlomme, Lorenzo
30-03 13:07Tarteletto - IsorexBreyne, Jonathan
30-03 13:07Team Cibel - CebonCobbaert, Robby
30-03 13:07Aqua Blue SportDunne, Conor
30-03 13:07Tarteletto - IsorexRooze, Niels De
30-03 13:07Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
30-03 13:07Bardiani CSFSimion, Paolo
30-03 10:08Direct EnergieAnderson, Ryan
30-03 09:50Lotto SoudalGallopin, Tony
30-03 09:50Aqua Blue SportHansen, Lasse Norman
30-03 09:50Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
30-03 09:50Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
30-03 09:50Lotto SoudalBak, Lars
30-03 09:50Wanty - Groupe GobertMcNally, Mark
30-03 09:50Verandas Willems - CrelanZummeren, Stef Van
29-03 17:04Trek - SegafredoDaniel, Greg
29-03 17:04Bora - HansgroheBennett, Sam
29-03 17:04Team Cibel - CebonReynaerts, Wim
29-03 17:04Bardiani CSFMaronese, Marco
29-03 17:04Roompot - Nederlandse LoterijVries, Berden de
29-03 17:04Israel Cycling AcademyYechezkel, Aviv
29-03 14:46Trek - SegafredoPedersen, Mads
29-03 11:59Wilier Triestina - Selle ItaliaMosca, Jacopo
29-03 11:54Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
29-03 11:54Orica - ScottKeukeleire, Jens
29-03 11:54UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
28-03 23:33Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
28-03 18:30Joker IcopalHalvorsen, Kristoffer
28-03 18:30Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
28-03 18:30Orica - ScottJuul-Jensen, Chris
28-03 18:30Verandas Willems - CrelanCordeel, Sander
28-03 18:30Fortuneo - Vital ConceptDaniel, Maxime
28-03 18:30Tarteletto - IsorexVandewalle, Matthias
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Driedaagse De Panne-Koksijde stage 4

Aktualizovať 30-03 13:10hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 121) Začiatok v št 30 mar 2017, 14:30
Israel Cycling Academy (2)
Neilands, Krists
Perry, Ben
Tarteletto - Isorex (2)
Mannaerts, Jelle
Ruijgh, Rob

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!