Zweeler Winners!

Fantasy Bayer Leverkusen - Bayern München

  1. Ajacied94: € 56,32
  2. JFX-Laibach: € 32,27
  3. Kasteelheren: € 32,27
  4. ORDESA: € 32,27
  5. Quicksilver: € 11,44
  6. Kleppers: € 11,44
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
03-05 10:15Wilier Triestina - Selle ItaliaFonzi, Giuseppe
03-05 10:15Wilier Triestina - Selle ItaliaZhupa, Eugert
02-05 23:52Wilier Triestina - Selle ItaliaAmezqueta, Julen
02-05 23:52Wilier Triestina - Selle ItaliaGodoy, Yonder
02-05 18:42Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
02-05 18:42Team Katusha AlpecinGonçalves, José
02-05 18:42Team Katusha AlpecinKišerlovski, Robert
02-05 18:42Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
02-05 18:42Team Katusha AlpecinLosada, Alberto
02-05 18:42Team Katusha AlpecinMamykin, Matvey
02-05 18:42Team Katusha AlpecinVicioso, Angel
02-05 14:08Quick-Step FloorsDevenyns, Dries
02-05 14:08Quick-Step FloorsKeisse, Iljo
02-05 14:08Quick-Step FloorsPlus, Laurens De
02-05 14:08Quick-Step FloorsRicheze, Maximiliano
02-05 14:08Quick-Step FloorsSerry, Pieter
02-05 11:45FDJLadagnous, Matthieu
02-05 11:45FDJVaugrenard, Benoît
01-05 23:39Cannondale - Drapac Pro CTHowes, Alex
01-05 23:39Cannondale - Drapac Pro CTKoren, Kristijan
01-05 15:52FDJBonnet, William
01-05 15:52FDJLudvigsson, Tobias
01-05 15:38Team LottoNL - JumboCastelijns, Twan
01-05 15:38Team LottoNL - JumboEmden, Jos van
01-05 15:03Movistar TeamBennati, Daniele
01-05 15:03Movistar TeamDe La Parte, Víctor
01-05 15:03Movistar TeamHerrada, José
01-05 15:03Movistar TeamRojas, José Joaquín
01-05 11:19Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
01-05 11:19Gazprom - RusVeloSavitskiy, Ivan
01-05 11:19Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
01-05 10:08Orica - ScottEdmondson, Alexander
01-05 10:08Orica - ScottHepburn, Michael
01-05 10:08Orica - ScottJuul-Jensen, Chris
01-05 10:08Orica - ScottPlaza, Rubén
01-05 10:08Orica - ScottTuft, Svein
30-04 10:58Astana Pro TeamBilbao, Pello
30-04 10:58Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
29-04 10:45Bahrain - MeridaGasparotto, Enrico
28-04 11:50Team SkyGolas, Michal
28-04 11:50Team SkyKiryienka, Vasil
28-04 10:36BMC Racing TeamDillier, Silvan
28-04 10:36BMC Racing TeamHermans, Ben
28-04 10:36BMC Racing TeamTeuns, Dylan
28-04 10:36BMC Racing TeamVentoso, Francisco
27-04 19:24Trek - SegafredoHernández, Jesús
27-04 19:07Trek - SegafredoStetina, Peter
27-04 12:42UAE Team EmiratesMarcato, Marco
27-04 12:42UAE Team EmiratesPolanc, Jan
27-04 12:42UAE Team EmiratesRavasi, Edward
26-04 17:05Trek - SegafredoPedersen, Mads
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceBiałobłocki, Marcin
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceGrosschartner, Felix
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceKurek, Adrian
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceOwsian, Lukasz
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowicePaluta, Michał
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowicePluciński, Leszek
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceSchlegel, Michal
26-04 13:17CCC Sprandi PolkowiceTratnik, Jan
25-04 14:37Lotto SoudalBak, Lars
25-04 14:37Lotto SoudalBie, Sean De
25-04 14:37Lotto SoudalBuyst, Jasper De
25-04 14:37Lotto SoudalClercq, Bart De
25-04 14:00Team SkyElissonde, Kenny
25-04 11:23Bora - HansgroheBárta, Jan
25-04 11:23Bora - HansgroheKonrad, Patrick
25-04 11:23Bora - HansgroheMendes, José
25-04 11:23Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
25-04 11:23Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
25-04 11:23Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
25-04 02:45CCC Sprandi PolkowiceHirt, Jan
24-04 12:38Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
24-04 12:38Bardiani CSFAndreetta, Simone
24-04 12:38Bardiani CSFBarbin, Enrico
24-04 12:38Bardiani CSFCiccone, Giulio
24-04 12:38Bardiani CSFMaestri, Mirco
24-04 12:38Bardiani CSFRota, Lorenzo
24-04 11:08Cannondale - Drapac Pro CTSlagter, Tom-Jelte
24-04 10:12Team Dimension DataBerhane, Natnael
24-04 10:12Team Dimension DataGibbons, Ryan
24-04 10:12Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
24-04 10:12Team Dimension DataKing, Ben
24-04 10:12Team Dimension DataNiyonshuti, Adrien
24-04 10:12Team Dimension DataTeklehaimanot, Daniel
24-04 10:12Team Dimension DataZyl, Johann van
22-04 10:53Trek - SegafredoBernard, Julien
22-04 10:43AG2R La MondialeBérard, Julien
22-04 10:43AG2R La MondialeBidard, François
22-04 10:43AG2R La MondialeChevrier, Clément
22-04 10:43AG2R La MondialeGastauer, Ben
22-04 10:43Movistar TeamSutherland, Rory
19-04 12:49Team SunwebBauhaus, Phil
19-04 12:49Team SunwebFröhlinger, Johannes
19-04 12:49Team SunwebLunke, Sindre Skjøstad
19-04 12:49Team SunwebStamsnijder, Tom
19-04 12:49Team SunwebTeunissen, Mike
19-04 12:49Team SunwebWaeytens, Zico
19-04 12:49Team SunwebWalscheid, Max
18-04 11:06Bahrain - MeridaPibernik, Luka
16-04 13:15Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
16-04 13:15FDJReza, Kévin
16-04 13:15Quick-Step FloorsCapecchi, Eros
14-04 20:39Astana Pro TeamHansen, Jesper
14-04 20:39Astana Pro TeamKangert, Tanel
14-04 20:39Astana Pro TeamZeits, Andrey
14-04 20:39Bahrain - MeridaNovak, Domen
14-04 20:39BMC Racing TeamRosskopf, Joey
14-04 20:39Team SkyPuccio, Salvatore
14-04 20:39Trek - SegafredoNizzolo, Giacomo
07-04 10:52AG2R La MondialeDomont, Axel
07-04 10:52AG2R La MondialeHoule, Hugo
07-04 10:52Astana Pro TeamCataldo, Dario
07-04 10:52Astana Pro TeamTiralongo, Paolo
07-04 10:52BMC Racing TeamDe Marchi, Alessandro
07-04 10:52BMC Racing TeamOss, Daniel
07-04 10:52Cannondale - Drapac Pro CTBettiol, Alberto
07-04 10:52Cannondale - Drapac Pro CTClarke, Simon
07-04 10:52Cannondale - Drapac Pro CTSkujiņš, Toms
07-04 10:52Cannondale - Drapac Pro CTVillella, Davide
07-04 10:52FDJMolard, Rudy
07-04 10:52FDJMorabito, Steve
07-04 10:52Gazprom - RusVeloBrutt, Pavel
07-04 10:52Gazprom - RusVeloLagutin, Sergey
07-04 10:52Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
07-04 10:52Gazprom - RusVeloTsatevich, Alexey
07-04 10:52Orica - ScottKluge, Roger
07-04 10:52Orica - ScottMezgec, Luka
07-04 10:52Team Dimension DataThomson, Jay
07-04 10:52Team LottoNL - JumboBattaglin, Enrico
07-04 10:52Team SkyDeignan, Philip
07-04 10:52Team SkyLopez, David
07-04 10:52Team SunwebArndt, Nikias
07-04 10:52Trek - SegafredoAlafaci, Eugenio
07-04 10:52UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
07-04 10:52UAE Team EmiratesPetilli, Simone
07-04 10:52Wilier Triestina - Selle ItaliaBelletti, Manuel
07-04 10:52Wilier Triestina - Selle ItaliaMartinez, Daniel
07-04 10:52Wilier Triestina - Selle ItaliaRodríguez, Cristian
06-04 10:31Team Dimension DataSbaragli, Kristian
05-04 13:45Team Katusha AlpecinKochetkov, Pavel
05-04 13:43BMC Racing TeamQuinziato, Manuel
05-04 13:43Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
05-04 13:43Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
05-04 13:43CCC Sprandi PolkowiceSamoilau, Branislau
05-04 13:43FDJEiking, Odd Christian
05-04 13:43Movistar TeamIzagirre, Gorka
05-04 13:43UAE Team EmiratesMohoric, Matej
05-04 13:41AG2R La MondialeDupont, Hubert
05-04 13:41CCC Sprandi PolkowicePaterski, Maciej
05-04 13:41CCC Sprandi PolkowicePonzi, Simone
05-04 13:41Gazprom - RusVeloPorsev, Aleksandr
05-04 13:41Quick-Step FloorsJungels, Bob
05-04 13:41Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
05-04 13:41Team Dimension DataAntón, Igor
05-04 13:41Team LottoNL - JumboKeizer, Martijn
23-02 14:44Lotto SoudalHofland, Moreno
23-02 11:36Movistar TeamDowsett, Alex
22-02 09:08Orica - ScottYates, Simon
22-02 09:08Orica - ScottYates, Adam
21-02 22:24Team Dimension DataHaas, Nathan
21-02 09:39Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
11-02 12:47FDJCimolai, Davide
07-02 11:28BMC Racing TeamSenni, Manuel
26-01 22:46Lotto SoudalGreipel, André
25-01 17:37Astana Pro TeamScarponi, Michele
25-01 17:37Movistar TeamAnacona, Winner
25-01 17:37Movistar TeamQuintana, Dayer
25-01 17:37UAE Team EmiratesConti, Valerio
25-01 17:37UAE Team EmiratesModolo, Sacha
25-01 17:24Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
25-01 17:24Bahrain - MeridaBoaro, Manuele
25-01 17:24Bahrain - MeridaPellizotti, Franco
25-01 17:24Bahrain - MeridaSiutsou, Kanstantsin
25-01 17:24Bardiani CSFBoem, Nicola
25-01 17:24Bardiani CSFPirazzi, Stefano
25-01 17:24Bardiani CSFRuffoni, Nicola
25-01 17:24Bardiani CSFZardini, Edoardo
25-01 17:24Gazprom - RusVeloFirsanov, Sergey
25-01 17:24Gazprom - RusVeloFoliforov, Alexander
25-01 17:24Wilier Triestina - Selle ItaliaBusato, Matteo
25-01 17:24Wilier Triestina - Selle ItaliaFedi, Andrea
25-01 17:24Wilier Triestina - Selle ItaliaKoshevoy, Ilia
25-01 17:24Wilier Triestina - Selle ItaliaMareczko, Jakub
25-01 17:24Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
23-01 21:35Orica - ScottVerona, Carlos
22-01 16:24Team SunwebPreidler, Georg
21-01 19:41Team SunwebHaga, Chad
21-01 19:34Cannondale - Drapac Pro CTWoods, Michael
19-01 19:59FDJReichenbach, Sébastien
18-01 13:13AG2R La MondialeMontaguti, Matteo
18-01 13:13AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
17-01 16:13Team LottoNL - JumboCampenaerts, Victor
16-01 22:58Cannondale - Drapac Pro CTDombrowski, Joe
14-01 14:46Cannondale - Drapac Pro CTCarthy, Hugh
12-01 21:17Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
11-01 20:57AG2R La MondialeJaurégui, Quentin
11-01 20:57AG2R La MondialePozzovivo, Domenico
11-01 20:57Astana Pro TeamAru, Fabio
11-01 20:57Astana Pro TeamMoser, Moreno
11-01 20:57Astana Pro TeamSanchez, Luis Leon
11-01 20:57Bahrain - MeridaMoreno, Javier
11-01 20:57Bahrain - MeridaNavardauskas, Ramunas
11-01 20:57Bahrain - MeridaNibali, Vincenzo
11-01 20:57Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
11-01 20:57BMC Racing TeamDennis, Rohan
11-01 20:57BMC Racing TeamGarderen, Tejay van
11-01 20:57Bora - HansgroheBennett, Sam
11-01 20:57Bora - HansgroheKönig, Leopold
11-01 20:57Cannondale - Drapac Pro CTFormolo, Davide
11-01 20:57Cannondale - Drapac Pro CTRolland, Pierre
11-01 20:57Cannondale - Drapac Pro CTWippert, Wouter
11-01 20:57FDJPinot, Thibaut
11-01 20:57FDJRoy, Jérémy
11-01 20:57Lotto SoudalHansen, Adam
11-01 20:57Lotto SoudalMonfort, Maxime
11-01 20:57Movistar TeamAmador, Andrey
11-01 20:57Movistar TeamQuintana, Nairo
11-01 20:57Orica - ScottChaves, Esteban
11-01 20:57Orica - ScottEwan, Caleb
11-01 20:57Quick-Step FloorsGaviria, Fernando
11-01 20:57Team Dimension DataFraile, Omar
11-01 20:57Team Katusha AlpecinTaaramäe, Rein
11-01 20:57Team Katusha AlpecinZakarin, Ilnur
11-01 20:57Team LottoNL - JumboBroeck, Jurgen Van den
11-01 20:57Team LottoNL - JumboClement, Stef
11-01 20:57Team LottoNL - JumboKruijswijk, Steven
11-01 20:57Team LottoNL - JumboTankink, Bram
11-01 20:57Team SkyHenao, Sebastián
11-01 20:57Team SkyLanda, Mikel
11-01 20:57Team SkyRosa, Diego
11-01 20:57Team SkyThomas, Geraint
11-01 20:57Team SkyViviani, Elia
11-01 20:57Team SunwebDam, Laurens ten
11-01 20:57Team SunwebDumoulin, Tom
11-01 20:57Team SunwebGeschke, Simon
11-01 20:57Team SunwebKelderman, Wilco
11-01 20:57Trek - SegafredoDidier, Laurent
11-01 20:57Trek - SegafredoMollema, Bauke
11-01 20:57Trek - SegafredoStuyven, Jasper
11-01 20:57UAE Team EmiratesAtapuma, Darwin
11-01 20:57UAE Team EmiratesCosta, Rui
11-01 20:57UAE Team EmiratesUlissi, Diego
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
04-05 21:35Bardiani CSFPirazzi, Stefano
04-05 21:35Bardiani CSFRuffoni, Nicola
03-05 10:15Wilier Triestina - Selle ItaliaBelletti, Manuel
03-05 10:15Wilier Triestina - Selle ItaliaGodoy, Yonder
02-05 18:42Team Katusha AlpecinTaaramäe, Rein
02-05 11:45FDJReza, Kévin
02-05 11:45FDJEiking, Odd Christian
01-05 23:39Cannondale - Drapac Pro CTBettiol, Alberto
01-05 23:39Cannondale - Drapac Pro CTClarke, Simon
01-05 23:39Cannondale - Drapac Pro CTSkujiņš, Toms
01-05 15:06Team Dimension DataKing, Ben
01-05 15:06Team Dimension DataNiyonshuti, Adrien
01-05 15:03Movistar TeamDowsett, Alex
01-05 15:03Movistar TeamQuintana, Dayer
01-05 11:19Gazprom - RusVeloPorsev, Aleksandr
01-05 10:08Orica - ScottKluge, Roger
30-04 10:58Astana Pro TeamMoser, Moreno
29-04 12:49Cannondale - Drapac Pro CTWippert, Wouter
29-04 10:54CCC Sprandi PolkowicePaluta, Michał
29-04 10:54CCC Sprandi PolkowiceKurek, Adrian
29-04 10:54CCC Sprandi PolkowicePluciński, Leszek
28-04 11:50Team SkyViviani, Elia
28-04 11:50Team SkyLopez, David
28-04 10:36BMC Racing TeamOss, Daniel
28-04 10:36BMC Racing TeamDe Marchi, Alessandro
28-04 10:36Bahrain - MeridaNavardauskas, Ramunas
27-04 13:24Team SunwebWalscheid, Max
27-04 13:24Team SunwebFröhlinger, Johannes
27-04 13:24Team SunwebWaeytens, Zico
27-04 13:24Team SunwebTeunissen, Mike
27-04 12:42UAE Team EmiratesAtapuma, Darwin
25-04 11:23Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
24-04 12:38Bardiani CSFZardini, Edoardo
24-04 10:12Team Dimension DataThomson, Jay
22-04 10:43AG2R La MondialeDomont, Axel
22-04 10:43AG2R La MondialeHoule, Hugo
22-04 10:20Astana Pro TeamScarponi, Michele
20-04 11:32Orica - ScottYates, Simon
19-04 12:49Team SunwebArndt, Nikias
18-04 16:17Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
18-04 11:06Bahrain - MeridaNovak, Domen
16-04 13:15FDJCimolai, Davide
10-04 22:11Astana Pro TeamAru, Fabio
05-04 13:41Wilier Triestina - Selle ItaliaFedi, Andrea
04-04 10:28Bora - HansgroheKönig, Leopold
08-02 12:53Orica - ScottChaves, Esteban
05-02 18:36UAE Team EmiratesUlissi, Diego
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Giro d'Italia (15+6)

Aktualizovať 04-05 12:00hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 195) Začiatok v pi 5 máj 2017, 12:25

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!