Zweeler Winners!

Fantasy Bayer Leverkusen - Bayern München

  1. Ajacied94: € 56,32
  2. JFX-Laibach: € 32,27
  3. Kasteelheren: € 32,27
  4. ORDESA: € 32,27
  5. Quicksilver: € 11,44
  6. Kleppers: € 11,44
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
13-02 19:27CCC Sprandi PolkowiceTratnik, Jan
13-02 19:04CCC Sprandi PolkowiceStosz, Patryk
13-02 19:04Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
13-02 19:04Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
13-02 19:04Gazprom - RusVeloLagutin, Sergey
13-02 19:04Lotto SoudalShaw, James
13-02 19:04Rally CyclingEllsay, Nigel
13-02 19:04Rally CyclingMurphy, Kyle
13-02 19:04Team EuskadiJuaristi, Txomin
13-02 19:04Verandas Willems - CrelanLeysen, Senne
13-02 09:49Burgos - BHEzquerra, Jesús
13-02 09:49Burgos - BHTorres, Pablo
13-02 09:48Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCima, Damiano
13-02 09:48Nippo - Vini Fantini - Europa OviniZaccanti, Filippo
12-02 18:10AG2R La MondialePeters, Nans
11-02 00:40AG2R La MondialeBarbier, Rudy
11-02 00:38Burgos - BHCabedo, Oscar
11-02 00:38Burgos - BHCubero, Jorge
11-02 00:38Burgos - BHHerklotz, Silvio
11-02 00:38Burgos - BHMamykin, Matvey
11-02 00:38Burgos - BHMendes, José
11-02 00:38Burgos - BHRubio, Diego
11-02 00:38Burgos - BHSimón, Jordi
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGAMas, Lluis
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
11-02 00:38Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceAntunes, Amaro
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceGradek, Kamil
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceKoch, Jonas
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceKump, Marko
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceOwsian, Lukasz
11-02 00:38CCC Sprandi PolkowiceSchlegel, Michal
11-02 00:38Direct EnergieBoudat, Thomas
11-02 00:38Direct EnergieCardis, Romain
11-02 00:38Direct EnergieCousin, Jérôme
11-02 00:38Direct EnergieGaudin, Damien
11-02 00:38Direct EnergiePetit, Adrien
11-02 00:38Direct EnergieSicard, Romain
11-02 00:38Direct EnergieTaaramäe, Rein
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasPrades, Eduard
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
11-02 00:38Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
11-02 00:38Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
11-02 00:38Gazprom - RusVeloCherkasov, Nikolay
11-02 00:38Gazprom - RusVeloFoliforov, Alexander
11-02 00:38Gazprom - RusVeloKobernyak, Evgeny
11-02 00:38Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
11-02 00:38Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
11-02 00:38Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksei
11-02 00:38Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
11-02 00:38Israel Cycling AcademyNiv, Guy
11-02 00:38Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
11-02 00:38Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
11-02 00:38Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
11-02 00:38Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBou, Joan
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCima, Imerio
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniGrosu, Eduard
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniHatsuyama, Sho
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniKobayashi, Marino
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniMarangoni, Alan
11-02 00:38Nippo - Vini Fantini - Europa OviniUchima, Kohei
11-02 00:38Rally CyclingAnderson, Ryan
11-02 00:38Rally CyclingBritton, Rob
11-02 00:38Rally CyclingDal-Cin, Matteo
11-02 00:38Rally CyclingHuffman, Evan
11-02 00:38Rally CyclingJoyce, Colin
11-02 00:38Rally CyclingOronte, Emerson
11-02 00:38Rally CyclingVos, Adam de
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijLijke, Nick van der
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijMeijers, Jeroen
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
11-02 00:38Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
11-02 00:38Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
11-02 00:38Team EuskadiAzkarate, Iker
11-02 00:38Team EuskadiAzurmendi, Ibai
11-02 00:38Team EuskadiFernández, Egoitz
11-02 00:38Team EuskadiGarcía, Ricardo
11-02 00:38Team EuskadiInsausti, Jon Ander
11-02 00:38Team EuskadiLópez-Cózar, Juan Antonio
11-02 00:38Team EuskadiMartin, Gotzon
11-02 00:38Team LottoNL - JumboBattaglin, Enrico
11-02 00:38Team LottoNL - JumboBouwman, Koen
11-02 00:38Team LottoNL - JumboClement, Stef
11-02 00:38Team LottoNL - JumboEenkhoorn, Pascal
11-02 00:38Team LottoNL - JumboKruijswijk, Steven
11-02 00:38Team LottoNL - JumboTier, Floris De
11-02 00:38Team LottoNL - JumboWynants, Maarten
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanBie, Sean De
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanGoolaerts, Michael
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanKruopis, Aidis
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanTanner, David
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertMartin, Guillaume
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
11-02 00:24Astana Pro TeamChernetskii, Sergei
11-02 00:24Astana Pro TeamGatto, Oscar
11-02 00:24Astana Pro TeamKozhatayev, Bakhtiyar
11-02 00:24Astana Pro TeamMoser, Moreno
11-02 00:24Astana Pro TeamSanchez, Luis Leon
11-02 00:24Astana Pro TeamValgren, Michael
11-02 00:24Lotto SoudalBak, Lars
11-02 00:24Lotto SoudalHofland, Moreno
11-02 00:24Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
11-02 00:24Lotto SoudalMonfort, Maxime
11-02 00:24Lotto SoudalSande, Tosh Van der
11-02 00:24Lotto SoudalVanendert, Jelle
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacAsbroeck, Tom Van
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacBreschel, Matti
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacDombrowski, Joe
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacLangeveld, Sebastian
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacModolo, Sacha
11-02 00:24Team EF Education First - DrapacVanmarcke, Sep
11-02 00:24Team SkyBaarle, Dylan van
11-02 00:24Team SkyDeignan, Philip
11-02 00:24Team SkyFroome, Chris
11-02 00:24Team SkyKnees, Christian
11-02 00:24Team SkyPuccio, Salvatore
11-02 00:20Movistar TeamAmador, Andrey
11-02 00:20Movistar TeamArcas, Jorge
11-02 00:20Movistar TeamBarbero, Carlos
11-02 00:20Movistar TeamCarretero, Héctor
11-02 00:20Movistar TeamErviti, Imanol
11-02 00:20Movistar TeamSoler, Marc
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMFernández, Delio
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMJones, Brenton
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMKasperkiewicz, Przemysław
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMMihaylov, Nikolay
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMMoreno, Javier
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMSmukulis, Gatis
09-02 02:30Delko Marseille Provence KTMTrarieux, Julien
25-01 14:07Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
24-01 18:52Israel Cycling AcademyHermans, Ben
23-01 10:04Team SkyPoels, Wout
12-01 10:11Wanty - Groupe GobertDupont, Timothy
08-01 15:06Astana Pro TeamFuglsang, Jakob
07-01 20:07Team SkyDe La Cruz, David
24-12 15:49Movistar TeamLanda, Mikel
21-12 22:30AG2R La MondialeVenturini, Clément
21-12 22:29AG2R La MondialeNaesen, Oliver
21-12 22:29AG2R La MondialeGougeard, Alexis
21-12 22:25AG2R La MondialeDuval, Julien
21-12 22:24AG2R La MondialeDillier, Silvan
21-12 22:21AG2R La MondialeBardet, Romain
21-12 22:20AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
18-12 17:51Lotto SoudalWellens, Tim
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
13-02 19:27CCC Sprandi PolkowiceSchlegel, Michal
13-02 19:04Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
13-02 19:04Rally CyclingOronte, Emerson
13-02 19:04Rally CyclingVos, Adam de
13-02 19:04Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
13-02 19:04Team EuskadiAzkarate, Iker
13-02 19:04Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
13-02 19:04Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
13-02 09:49Burgos - BHMamykin, Matvey
13-02 09:49Burgos - BHHerklotz, Silvio
13-02 09:48Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCima, Imerio
13-02 09:48Nippo - Vini Fantini - Europa OviniMarangoni, Alan
12-02 18:10AG2R La MondialeBarbier, Rudy
12-02 09:56Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
11-02 00:40AG2R La MondialeBardet, Romain
11-02 00:38Wanty - Groupe GobertDupont, Timothy
11-02 00:38Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Vuelta Ciclista a Andalucía

Aktualizovať 13-02 19:30hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 153) Začiatok v st 14 feb 2018, 11:30

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!