Zweeler Winners!

Fantasy AEX Week 22

  1. tunkers: 56,45 €
  2. EPO 3 ENAME-PALM-ORVAL: 52,92 €
  3. daandenbosch: 38,81 €
  4. himalaya: 31,75 €
  5. Jakbo: 26,46 €
  6. Redracer: 22,93 €
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
02-10 00:36T.Palm - Pôle Continental WallonAndersson, Andreas
02-10 00:36T.Palm - Pôle Continental WallonKørner, Max Emil
02-10 00:34Tarteletto - IsorexTorres, Sergio
02-10 00:34Tarteletto - IsorexTzortzakis, Polychronis
02-10 00:30WB Aqua Protect VeranclassicJules, Justin
02-10 00:28Verandas Willems - CrelanBondt, Dries De
02-10 00:28Verandas Willems - CrelanBugter, Luuc
02-10 00:27Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
02-10 00:27Israel Cycling AcademyJensen, August
02-10 00:26Team Fortuneo - SamsicDaniel, Maxime
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertDupont, Timothy
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertMcNally, Mark
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
01-10 15:20Team Fortuneo - SamsicLecamus-Lambert, Florentin
01-10 15:20Team Fortuneo - SamsicRusso, Clement
01-10 15:20Vital Concept Cycling ClubMottier, Justin
01-10 15:18Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
01-10 15:17Team LottoNL - JumboPoppel, Danny van
30-09 23:11Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
30-09 22:45AGO - Aqua ServiceDopchie, Félix
29-09 09:37WB Aqua Protect VeranclassicVantomme, Maxime
29-09 09:33Sovac - Natura4everBero, Sean
29-09 09:33Team Differdange - LoschMobberley, Samuel
29-09 09:30AG2R La MondialeBakelants, Jan
29-09 09:30AG2R La MondialeBarbier, Rudy
29-09 09:30AG2R La MondialeDuval, Julien
29-09 09:30AG2R La MondialeGougeard, Alexis
29-09 09:30AG2R La MondialeJauregui, Quentin
29-09 09:30AG2R La MondialeNaesen, Oliver
29-09 09:30AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceDebuy, Anthony
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceFrehen, Jérémy
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceRex, Laurenz
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceTaminiaux, Lionel
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceTasset, Marvin
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceVuchelen, Tom Van
29-09 09:30AGO - Aqua ServiceWinter, Gordon De
29-09 09:30BMC Racing TeamBettiol, Alberto
29-09 09:30BMC Racing TeamBohli, Tom
29-09 09:30BMC Racing TeamDrucker, Jempy
29-09 09:30BMC Racing TeamHooydonck, Nathan Van
29-09 09:30BMC Racing TeamRoelandts, Jürgen
29-09 09:30BMC Racing TeamScotson, Miles
29-09 09:30BMC Racing TeamVliegen, Loïc
29-09 09:30Cibel - CebonCoenen, Dennis
29-09 09:30Cibel - CebonJanssens, Jimmy
29-09 09:30Cibel - CebonMarchand, Gianni
29-09 09:30Cibel - CebonRaymackers, Cédric
29-09 09:30Cibel - CebonReynaerts, Wim
29-09 09:30Cibel - CebonRuyters, Brecht
29-09 09:30Cibel - CebonTeugels, Lennert
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
29-09 09:30Cofidis Solutions CréditsSkaarseth, Anders
29-09 09:30Direct EnergieCardis, Romain
29-09 09:30Direct EnergieGène, Yohann
29-09 09:30Direct EnergieOrceau, Clément
29-09 09:30Direct EnergiePetit, Adrien
29-09 09:30Direct EnergiePichot, Alexandre
29-09 09:30Direct EnergieSellier, Simon
29-09 09:30Direct EnergieTulik, Angelo
29-09 09:30Groupama - FDJArmirail, Bruno
29-09 09:30Groupama - FDJDelage, Mickaël
29-09 09:30Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
29-09 09:30Groupama - FDJLe Gac, Olivier
29-09 09:30Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
29-09 09:30Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
29-09 09:30Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
29-09 09:30Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
29-09 09:30Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
29-09 09:30Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
29-09 09:30Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
29-09 09:30Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
29-09 09:30Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
29-09 09:30Lotto SoudalArmée, Sander
29-09 09:30Lotto SoudalKeukeleire, Jens
29-09 09:30Lotto SoudalMertz, Rémy
29-09 09:30Lotto SoudalMonfort, Maxime
29-09 09:30Lotto SoudalNaesen, Lawrence
29-09 09:30Lotto SoudalVanhoucke, Harm
29-09 09:30Lotto SoudalWallays, Jelle
29-09 09:30Quick-Step FloorsDevenyns, Dries
29-09 09:30Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
29-09 09:30Quick-Step FloorsHonoré, Mikkel Frølich
29-09 09:30Quick-Step FloorsLampaert, Yves
29-09 09:30Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
29-09 09:30Quick-Step FloorsStybar, Zdenek
29-09 09:30Quick-Step FloorsTerpstra, Niki
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijHoorn, Taco van der
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
29-09 09:30Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleJoly, Thomas
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleMainard, Jérôme
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleSeynaeve, Lander
29-09 09:30Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
29-09 09:30SEG Racing AcademyBol, Cees
29-09 09:30SEG Racing AcademyDainese, Alberto
29-09 09:30SEG Racing AcademyHoole, Daan
29-09 09:30SEG Racing AcademyMaas, Jan
29-09 09:30SEG Racing AcademyMeeus, Jordi
29-09 09:30SEG Racing AcademySchelling, Ide
29-09 09:30SEG Racing AcademyStavrakakis, Georgios
29-09 09:30Sovac - Natura4everDeguide, Louis
29-09 09:30Sovac - Natura4everDeriaux, Florian
29-09 09:30Sovac - Natura4everEvrard, Laurent
29-09 09:30Sovac - Natura4everGeuens, Alexander
29-09 09:30Sovac - Natura4everLegley, Matthias
29-09 09:30Sovac - Natura4everRebellin, Davide
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseFarazijn, Maxime
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
29-09 09:30Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonD'Angelo, Ugo
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonLamb, Ross
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonLewis, Adam
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonPagnaer, Arthur
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonPetit, Tomas
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonSlagmulders, Yorick
29-09 09:30T.Palm - Pôle Continental WallonVille, Jelle De
29-09 09:30Tarteletto - IsorexBoucher, David
29-09 09:30Tarteletto - IsorexCant, Jelle
29-09 09:30Tarteletto - IsorexGroote, Arne De
29-09 09:30Tarteletto - IsorexJonghe, Kevin De
29-09 09:30Tarteletto - IsorexLeigh, Andy
29-09 09:30Tarteletto - IsorexRooze, Niels De
29-09 09:30Tarteletto - IsorexVerhelst, Louis
29-09 09:30Team Differdange - LoschDa Silva, Tiago
29-09 09:30Team Differdange - LoschDonders, Jelle
29-09 09:30Team Differdange - LoschPardini, Olivier
29-09 09:30Team Differdange - LoschRózsa, Balázs
29-09 09:30Team Differdange - LoschVermeer, Tom
29-09 09:30Team Differdange - LoschVerwaest, Kevin
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicBonnamour, Franck
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicCarbel, Michael
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicDelaplace, Anthony
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicLe Roux, Romain
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicPichon, Laurent
29-09 09:30Team Fortuneo - SamsicWelten, Bram
29-09 09:30Team LottoNL - JumboBoom, Lars
29-09 09:30Team LottoNL - JumboEmden, Jos van
29-09 09:30Team LottoNL - JumboGroenewegen, Dylan
29-09 09:30Team LottoNL - JumboGrøndahl Jansen, Amund
29-09 09:30Team LottoNL - JumboHoecke, Gijs Van
29-09 09:30Team LottoNL - JumboRoosen, Timo
29-09 09:30Team LottoNL - JumboWynants, Maarten
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanBie, Sean De
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanD'Heygere, Gil
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanKruopis, Aidis
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanSteels, Stijn
29-09 09:30Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubBacker, Bert De
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubCoquard, Bryan
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubGarel, Adrien
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubGenechten, Jonas Van
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubLecroq, Jérémy
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubMorice, Julien
29-09 09:30Vital Concept Cycling ClubTurgis, Tanguy
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
29-09 09:30Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicIsta, Kevyn
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicKirsch, Alex
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicPeyskens, Dimitri
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicSpengler, Lukas
29-09 09:30WB Aqua Protect VeranclassicWinter, Ludwig De
16-08 09:35Groupama - FDJDémare, Arnaud
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
02-10 00:36T.Palm - Pôle Continental WallonD'Angelo, Ugo
02-10 00:36T.Palm - Pôle Continental WallonPagnaer, Arthur
02-10 00:34Tarteletto - IsorexJonghe, Kevin De
02-10 00:34Tarteletto - IsorexRooze, Niels De
02-10 00:32Team Differdange - LoschVerwaest, Kevin
02-10 00:30WB Aqua Protect VeranclassicKirsch, Alex
02-10 00:28Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
02-10 00:28Verandas Willems - CrelanKruopis, Aidis
02-10 00:27Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
02-10 00:27Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
02-10 00:26Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
02-10 00:26Team Fortuneo - SamsicDelaplace, Anthony
02-10 00:24Cofidis Solutions CréditsSkaarseth, Anders
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
01-10 15:21Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
01-10 15:20Team Fortuneo - SamsicCarbel, Michael
01-10 15:20Vital Concept Cycling ClubTurgis, Tanguy
01-10 15:20Team Fortuneo - SamsicBonnamour, Franck
01-10 15:18Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
01-10 15:18Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
01-10 15:17Team LottoNL - JumboHoecke, Gijs Van
30-09 23:11Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
30-09 22:45AGO - Aqua ServiceTasset, Marvin
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Mémorial Frank Vandenbroucke

Aktualizovať 02-10 00:36hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 164) Začiatok v ut 2 okt 2018, 12:55

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!