Zweeler Winners!

World Cup Kitzbuehel Super G Men

  1. Alberto Berasategui: €24.19
  2. daniels: €16.63
  3. Aralc: €13.61
  4. WesLee: €11.34
  5. Vincesanity: €9.83
  6. avandi41: €8.64
green-box
Prihláste sa, prosím...

Fantasy ATP Tennis 2021

10,00 € za tím
po 1 feb 2021, 01:10

Výherný bank

5 000 €

Fantasy WTA Tennis 2021

10,00 € za tím
ne 31 jan 2021, 01:10

Výherný bank

2 500 €

Fantasy Golf 2021

7,00 € za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

500 €

NBA (Teams) 26-01

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 01:00

Výherný bank

100 €

Fantasy Cycling 2021 (budget)

10,00 € za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

10 000 €

Fantasy Cycling 2021 (groups)

10,00 € za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

10 000 €

Eredivisie (Teams) 19

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

300 €

stamp

Fantasy Premier League 20 (RtPL)

3,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 21:15
slide-tickets

World Cup Kronplatz Giant Slalom Women

2,50 € za tím
ut 26 jan 2021, 10:30

Výherný bank

70 €

World Cup Schladming Slalom Men

2,50 € za tím
ut 26 jan 2021, 17:45

Výherný bank

70 €

Premier League (Teams) 20

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 19:00

Výherný bank

150 €

Jupiler Pro League (Teams) 22

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

100 €

The Masters

7,00 € za tím
pi 29 jan 2021, 20:15

Výherný bank

700 €

stamp

The Masters (RtAP)

5,00 € za tím
pi 29 jan 2021, 20:15
slide-tickets

Wednesday League (Teams) 3

5,00 € za tím
st 27 jan 2021, 20:00

Výherný bank

150 €

Omega Dubai Desert Classic

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 04:00

Výherný bank

100 €

Farmers Insurance Open

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

150 €

Thursday League (Teams) 3

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 18:45

Výherný bank

100 €

EURO 2020 (Budget)

10,00 € za tím
pi 11 jún 2021, 21:00

Výherný bank

15 000 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
31-07 17:23Team HuromManowski, Mateusz
31-07 17:21Riwal CeramicSpeed Cycling TeamClausen, Patrick
31-07 17:21Riwal CeramicSpeed Cycling TeamMørch, Tobias
31-07 17:18Joker IcopalRøinås, Fridtjof
31-07 17:18Joker IcopalTiller, Rasmus Fossum
31-07 13:44Vital Concept Cycling ClubLe Bon, Johan
28-07 22:48Team HuromButs, Vitaliy
28-07 22:48Team HuromGasiorowski, Mariusz
28-07 22:48Team HuromVasylyuk, Andriy
28-07 22:46Team HuromBartkiewicz, Andrzej
28-07 22:46Team HuromLatoń, Eryk
28-07 22:46Team HuromPiaskowy, Emanuel
28-07 22:38ColoQuick CyclingJohansen, Julius
28-07 22:38ColoQuick CyclingLyhne, Daniel
28-07 22:38ColoQuick CyclingMunk, Steffen
28-07 22:38ColoQuick CyclingVinjebo, Emil
28-07 22:13Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
28-07 22:13Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
28-07 22:12Astana Pro TeamGatto, Oscar
28-07 22:12Astana Pro TeamHoule, Hugo
28-07 22:12Astana Pro TeamTleubayev, Ruslan
28-07 22:12Bardiani CSFMaestri, Mirco
28-07 22:12Holowesko - CitadelRhim, Brendan
28-07 22:12Verandas Willems - CrelanBie, Sean De
28-07 22:12Verandas Willems - CrelanBreussegem, Elias Van
28-07 22:01Team PostNord DanmarkBjerg, Mikkel
28-07 22:01Team PostNord DanmarkByriel, Rasmus
28-07 22:01Team PostNord DanmarkCarbel, Michael
28-07 22:01Team PostNord DanmarkClemmensen, Silas Zacharias
28-07 22:01Team PostNord DanmarkJuul-Jensen, Chris
28-07 22:01Team PostNord DanmarkPedersen, Mads
25-07 14:59Team SunwebBol, Cees
25-07 14:59Team SunwebCurvers, Roy
25-07 14:59Team SunwebEekhoff, Nils
25-07 14:59Team SunwebKanter, Max
25-07 14:53ColoQuick CyclingMoberg, Christian
25-07 14:53ColoQuick CyclingVingegaard, Jonas
25-07 14:53ColoQuick CyclingWallin, Rasmus Bøgh
25-07 14:52Team Virtu CyclingAndersen, Asbjørn Kragh
25-07 14:52Team Virtu CyclingGuldhammer, Rasmus
25-07 14:52Team Virtu CyclingKamp, Alexander
25-07 14:52Team Virtu CyclingLarsen, Niklas
25-07 14:52Team Virtu CyclingSchultz, Jesper
25-07 14:52Team Virtu CyclingVeyhe, Torkil
25-07 14:51Joker IcopalDahl, Herman
25-07 14:51Joker IcopalEvensen, Henrik
25-07 14:51Joker IcopalForfang, Ole
25-07 14:51Joker IcopalHagen, Carl Fredrik
25-07 14:51Joker IcopalHoem, Bjørn Tore
25-07 14:51Joker IcopalVangstad, Andreas
25-07 14:51Rally CyclingAnderson, Ryan
25-07 14:51Rally CyclingCarpenter, Robin
25-07 14:51Rally CyclingHuff, Brad
25-07 14:51Rally CyclingJoyce, Colin
25-07 14:51Rally CyclingVos, Adam de
25-07 14:51Rally CyclingYoung, Eric
25-07 14:50Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
25-07 14:50Israel Cycling AcademyJensen, August
25-07 14:50Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
25-07 14:50Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
25-07 14:50Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
25-07 14:50Israel Cycling AcademyYechezkel, Aviv
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijWeening, Pieter
25-07 14:50Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
25-07 14:50Team Novo NordiskBrand, Sam
25-07 14:50Team Novo NordiskCalabria, Fabio
25-07 14:50Team Novo NordiskPeron, Andrea
25-07 14:50Team Novo NordiskPlanet, Charles
25-07 14:50Team Novo NordiskPoli, Umberto
25-07 14:50Team Novo NordiskWilliams, Chris
25-07 14:49Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
25-07 14:49Bardiani CSFBarbin, Enrico
25-07 14:49Bardiani CSFGuardini, Andrea
25-07 14:49Bardiani CSFRota, Lorenzo
25-07 14:49Bardiani CSFSimion, Paolo
25-07 14:49Bardiani CSFTonelli, Alessandro
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
25-07 14:49Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
25-07 14:48Holowesko - CitadelBrøchner, Nicolai
25-07 14:48Holowesko - CitadelBryon, Miguel
25-07 14:48Holowesko - CitadelFlaksis, Andzs
25-07 14:48Holowesko - CitadelKrasilnikau, Andrei
25-07 14:48Holowesko - CitadelLienhard, Fabian
25-07 14:48Holowesko - CitadelMurphy, John
25-07 14:48Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
25-07 14:48Wanty - Groupe GobertKreder, Wesley
25-07 14:48Wanty - Groupe GobertMcNally, Mark
25-07 14:48Wanty - Groupe GobertMeurisse, Xandro
25-07 14:48Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
25-07 14:47Aqua Blue SportArchbold, Shane
25-07 14:47Aqua Blue SportChristian, Mark
25-07 14:47Aqua Blue SportFenn, Andrew
25-07 14:47Aqua Blue SportGate, Aaron
25-07 14:47Aqua Blue SportHansen, Lasse Norman
25-07 14:47Aqua Blue SportPedersen, Casper
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubBacker, Bert De
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubBoeckmans, Kris
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubCoquard, Bryan
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubLecroq, Jérémy
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubMorice, Julien
25-07 14:47Vital Concept Cycling ClubReza, Kévin
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanAert, Wout Van
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanGodrie, Stan
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanLeysen, Senne
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanMerlier, Tim
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanSteels, Stijn
25-07 14:46Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
25-07 14:45Team SunwebKämna, Lennard
25-07 14:45Team SunwebStamsnijder, Tom
25-07 14:44Astana Pro TeamChernetskii, Sergei
25-07 14:44Astana Pro TeamFominykh, Daniil
25-07 14:44Astana Pro TeamGrivko, Andriy
25-07 14:44Astana Pro TeamKorsaeth, Truls
25-07 14:44Astana Pro TeamMinali, Riccardo
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmKlaris, Magnus Bak
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmLisson, Christoffer
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmMadsen, Martin Toft
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmPedersen, Nicklas Amdi
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmQuaade, Rasmus
24-07 10:14BHS - Almeborg BornholmToudal, Emil
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamAaen, Jonas
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamKron, Andreas
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamNorsgaard, Mathias
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamSørensen, Chris Anker
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamStokbro, Andreas
24-07 10:14Riwal CeramicSpeed Cycling TeamVinther, Troels
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
31-07 17:22Team HuromBartkiewicz, Andrzej
31-07 17:21Riwal CeramicSpeed Cycling TeamKron, Andreas
31-07 17:21Riwal CeramicSpeed Cycling TeamAaen, Jonas
31-07 17:18Joker IcopalHagen, Carl Fredrik
31-07 17:18Joker IcopalVangstad, Andreas
31-07 13:44Vital Concept Cycling ClubReza, Kévin
28-07 22:35ColoQuick CyclingVingegaard, Jonas
28-07 22:13Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
28-07 22:13Israel Cycling AcademyYechezkel, Aviv
28-07 22:12Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
28-07 22:12Astana Pro TeamChernetskii, Sergei
28-07 22:12Astana Pro TeamKorsaeth, Truls
28-07 22:12Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
28-07 22:12Verandas Willems - CrelanGodrie, Stan
28-07 22:12Holowesko - CitadelKrasilnikau, Andrei
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina PostNord Danmark Rundt

Aktualizovať 31-07 17:24hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 119) Začiatok v st 1 aug 2018, 12:15

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!