Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 34

  1. avandi: € 64,29
  2. Tomba la Bomba: € 44,20
  3. NAC Dongen: € 36,16
  4. De bidons: € 28,13
  5. haboka: € 28,13
  6. Slikkerveer: € 22,96
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
08-10 16:45Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
07-10 23:40UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
06-10 21:44Bora - HansgroheMcCarthy, Jay
06-10 00:26Turkish National TeamAkdilek, Ahmet
06-10 00:26Turkish National TeamAtalay, Muhammed
06-10 00:26Turkish National TeamBakırcı, Nazim
06-10 00:26Turkish National TeamBalkan, Onur
06-10 00:26Turkish National TeamOrken, Ahmet
06-10 00:26Turkish National TeamSamli, Feritcan
06-10 00:26Turkish National TeamSayar, Mustafa
06-10 00:20Burgos - BHBol, Jetse
06-10 00:20Burgos - BHCabedo, Oscar
06-10 00:20Burgos - BHCubero, Jorge
06-10 00:20Burgos - BHMendes, José
06-10 00:20Burgos - BHMitri, James
06-10 00:20Burgos - BHRubio, Diego
06-10 00:20Burgos - BHSessler, Nicolas
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMFernández, Delio
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMFinetto, Mauro
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMJones, Brenton
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMKasperkiewicz, Przemysław
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMMihaylov, Nikolay
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMMoreno, Javier
06-10 00:20Delko Marseille Provence KTMTrarieux, Julien
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasPrades, Eduard
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
06-10 00:20Euskadi Basque Country - MuriasTxoperena, Beñat
06-10 00:20Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
06-10 00:20Gazprom - RusVeloBoev, Igor
06-10 00:20Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
06-10 00:20Gazprom - RusVeloKurianov, Stepan
06-10 00:20Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
06-10 00:20Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
06-10 00:20Gazprom - RusVeloTrusov, Nikolay
06-10 00:20Quick-Step FloorsDeclercq, Tim
06-10 00:20Quick-Step FloorsGaviria, Fernando
06-10 00:20Quick-Step FloorsHodeg, Alvaro
06-10 00:20Quick-Step FloorsKeisse, Iljo
06-10 00:20Quick-Step FloorsKnox, James
06-10 00:20Quick-Step FloorsRicheze, Maximiliano
06-10 00:20Quick-Step FloorsStybar, Zdenek
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaBertazzo, Liam
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaBevilacqua, Simone
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaColedan, Marco
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaPacioni, Luca
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaRosa, Massimo
06-10 00:20Wilier Triestina - Selle ItaliaZhupa, Eugert
06-10 00:15Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
06-10 00:15Astana Pro TeamFominykh, Daniil
06-10 00:15Astana Pro TeamGidich, Yevgeniy
06-10 00:15Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
06-10 00:15Astana Pro TeamMoser, Moreno
06-10 00:15Astana Pro TeamTleubayev, Ruslan
06-10 00:15Astana Pro TeamZakharov, Artyom
06-10 00:15Bahrain - MeridaBole, Grega
06-10 00:15Bahrain - MeridaGarcía Cortina, Iván
06-10 00:15Bahrain - MeridaHaussler, Heinrich
06-10 00:15Bahrain - MeridaNavardauskas, Ramunas
06-10 00:15Bahrain - MeridaNovak, Domen
06-10 00:15Bahrain - MeridaPadun, Mark
06-10 00:15Bahrain - MeridaPer, David
06-10 00:15Bora - HansgroheBennett, Sam
06-10 00:15Bora - HansgroheBodnar, Maciej
06-10 00:15Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
06-10 00:15Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
06-10 00:15Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
06-10 00:15Bora - HansgroheSagan, Juraj
06-10 00:15Bora - HansgroheSaramotins, Aleksejs
06-10 00:15Manzana Postobón TeamAguirre, Hernán
06-10 00:15Manzana Postobón TeamDuarte, Fabio
06-10 00:15Manzana Postobón TeamGarcía, Jhojan
06-10 00:15Manzana Postobón TeamOrjuela, Fernando
06-10 00:15Manzana Postobón TeamReyes, Aldemar
06-10 00:15Manzana Postobón TeamSierra, Yecid
06-10 00:15Manzana Postobón TeamVilela, Ricardo
06-10 00:15Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
06-10 00:15Team Katusha AlpecinCras, Steff
06-10 00:15Team Katusha AlpecinFabbro, Matteo
06-10 00:15Team Katusha AlpecinHaas, Nathan
06-10 00:15Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
06-10 00:15Team Katusha AlpecinMathis, Marco
06-10 00:15Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
05-10 15:50Trek - SegafredoDegenkolb, John
05-10 15:50Trek - SegafredoFelline, Fabio
05-10 15:50Trek - SegafredoGrmay, Tsgabu
05-10 15:50Trek - SegafredoGuerreiro, Ruben
05-10 15:50Trek - SegafredoKort, Koen de
05-10 15:50Trek - SegafredoPoppel, Boy van
05-10 15:50Trek - SegafredoReijnen, Kiel
05-10 15:16BMC Racing TeamBevin, Patrick
05-10 15:16BMC Racing TeamBohli, Tom
05-10 15:16BMC Racing TeamBookwalter, Brent
05-10 15:16BMC Racing TeamDrucker, Jempy
05-10 15:16BMC Racing TeamFrankiny, Kilian
05-10 15:16BMC Racing TeamRoche, Nicolas
05-10 15:16BMC Racing TeamWyss, Danilo
05-10 14:12UAE Team EmiratesAit El Abdia, Anasse
05-10 14:12UAE Team EmiratesConsonni, Simone
05-10 14:12UAE Team EmiratesConti, Valerio
05-10 14:12UAE Team EmiratesDurasek, Kristijan
05-10 14:12UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
05-10 14:12UAE Team EmiratesNiemiec, Przemyslaw
05-10 14:12UAE Team EmiratesUlissi, Diego
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceAntunes, Amaro
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceBernas, Paweł
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceBrożyna, Piotr
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceCieślik, Paweł
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceGradek, Kamil
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowicePaluta, Michał
05-10 10:55CCC Sprandi PolkowiceSajnok, Szymon
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicJules, Justin
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicKirsch, Alex
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicMasson, Christophe
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicPeyskens, Dimitri
04-10 14:34WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
04-10 14:26Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGAFerrari, Fabricio
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGAIrisarri, Jon
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGAReis, Rafael
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGASilva, Joaquim
04-10 11:42Caja Rural - Seguros RGAZabala, Josu
01-10 19:37Team SunwebArndt, Nikias
01-10 19:37Team SunwebCurvers, Roy
01-10 19:37Team SunwebDam, Laurens ten
01-10 19:37Team SunwebFröhlinger, Johannes
01-10 19:37Team SunwebTeunissen, Mike
01-10 19:37Team SunwebTheuns, Edward
31-07 09:23Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
05-01 23:58Team SunwebVervaeke, Louis
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
08-10 18:27Team Katusha AlpecinMathis, Marco
08-10 18:27Team SunwebCurvers, Roy
08-10 16:45Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
07-10 23:40UAE Team EmiratesAit El Abdia, Anasse
06-10 21:44Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
04-10 14:26Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Tour of Turkey

Aktualizovať 08-10 18:31hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 138) Začiatok v ut 9 okt 2018, 09:02

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!