Zweeler Winners!

Players Championship Finals Round 1 - 2

  1. Vincesanity: € 61,44
  2. Corleone: € 42,24
  3. JKemps: € 34,56
  4. Berrovksi: € 28,80
  5. Jakbo: € 24,96
green-box
Prihláste sa, prosím...

NK Sprint

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 14:15

Výherný bank

€ 872

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Men

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 300

stamp

Bahrain Grand Prix Qualifying (RtAD)

€ 3,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 10 (RtPL)

€ 1,00 za tím
so 28 nov 2020, 16:00
slide-tickets

Premier League (Teams) 10

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 13:30

Výherný bank

€ 240

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Women

€ 2,50 za tím
so 28 nov 2020, 13:45

Výherný bank

€ 108

Players Championship Finals Round 2

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 14:00

Výherný bank

€ 124

Bahrain Grand Prix Qualifying

€ 2,50 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 100

Serie A (Teams) 9

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 140

Jupiler Pro League (Teams) 14

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 16:15

Výherný bank

€ 100

stamp

Bahrain Grand Prix (RtAD)

€ 10,00 za tím
ne 29 nov 2020, 15:10
slide-tickets

World Cup Tabor Men

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 14:30

Výherný bank

€ 300

Bahrain Grand Prix

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 15:10

Výherný bank

€ 400

World Cup Kontiolahti I Sprint

€ 2,50 za tím
ne 29 nov 2020, 10:30

Výherný bank

€ 100

World Cup Tabor Women

€ 2,50 za tím
ne 29 nov 2020, 13:10

Výherný bank

€ 100

Super League (Teams) 9

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 14:00

Výherný bank

€ 100

Fantasy Chelsea - Tottenham Hotspur

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 17:30

Výherný bank

€ 100

NFL (Teams) 29-11

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 19:00

Výherný bank

€ 80

Fantasy Alpine Skiing 2020/2021

€ 10,00 za tím
so 5 dec 2020, 10:30

Výherný bank

€ 1.000

Women's Handball EURO 2020

€ 7,00 za tím
št 3 dec 2020, 18:00

Výherný bank

€ 400

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
19-06 18:29Interpro Cycling AcademyClouse, Evan
19-06 18:28Interpro Cycling AcademyCasanovas, David
19-06 18:28Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingUran, Rigoberto
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingWhelan, Jimmy
19-06 18:19Bardiani - CSFCarboni, Giovanni
19-06 18:19Bardiani - CSFTonelli, Alessandro
19-06 18:19Bardiani - CSFWackermann, Luca
19-06 15:16Team Arkéa - SamsicMoinard, Amaël
19-06 15:16Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
19-06 14:06AG2R La MondialeChevrier, Clément
19-06 14:06Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
19-06 14:06Cofidis Solutions CréditsMaté, Luis Angel
18-06 23:38Vital Concept - B&B HotelsMüller, Patrick
18-06 23:36Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
17-06 16:39AG2R La MondialeGallopin, Tony
17-06 16:16Team INEOSDunbar, Eddie
17-06 16:16Team INEOSHenao, Sebastián
17-06 16:16Team INEOSKnees, Christian
17-06 16:16Team INEOSSosa, Ivan
16-06 12:37Bardiani - CSFBarbin, Enrico
16-06 12:37Bardiani - CSFBresciani, Michael
16-06 12:37Bardiani - CSFCovili, Luca
16-06 12:37Bardiani - CSFGuardini, Andrea
16-06 12:37Bardiani - CSFRomano, Francesco
16-06 12:37Bardiani - CSFRota, Lorenzo
16-06 12:37Bardiani - CSFSenni, Manuel
16-06 12:37Bike AidDebesay, Mekseb
16-06 12:37EF Education First Pro CyclingCaicedo, Jonathan
16-06 12:37EF Education First Pro CyclingDombrowski, Joe
16-06 12:37EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
16-06 12:37EF Education First Pro CyclingMorton, Lachlan
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyAguirre, Hernán
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyGuillonnet, Adrien
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyHudry, Florian
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyIshihara, Yuki
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyNavarro, Gauthier
16-06 12:37Interpro Cycling AcademySaramotins, Aleksejs
16-06 12:37Interpro Cycling AcademyTorres, Pablo
16-06 12:37Israel Cycling AcademyAndemeskel, Awet
16-06 12:37Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
16-06 12:37Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
16-06 12:37Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
16-06 12:37Israel Cycling AcademyHermans, Ben
16-06 12:37Israel Cycling AcademyNiv, Guy
16-06 12:37Israel Cycling AcademyPerry, Ben
16-06 12:34AG2R La MondialeDupont, Hubert
16-06 12:34AG2R La MondialeDuval, Julien
16-06 12:34AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
16-06 12:34AG2R La MondialeGodon, Dorian
16-06 12:34AG2R La MondialeJauregui, Quentin
16-06 12:34AG2R La MondialePeters, Nans
16-06 12:34Bike AidBichlmann, Daniel
16-06 12:34Bike AidCarstensen, Lucas
16-06 12:34Bike AidEngelen, Adne van
16-06 12:34Bike AidGrosser, Aaron
16-06 12:34Bike AidHoller, Nikodemus
16-06 12:34Bike AidWolf, Justin
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsAtapuma, Darwin
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsHerrada, Jesús
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsHerrada, José
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsLe Turnier, Mathias
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
16-06 12:34Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasIntxausti, Beñat
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
16-06 12:34Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
16-06 12:34Groupama - FDJDelage, Mickaël
16-06 12:34Groupama - FDJDémare, Arnaud
16-06 12:34Groupama - FDJLe Gac, Olivier
16-06 12:34Groupama - FDJMadouas, Valentin
16-06 12:34Groupama - FDJSeigle, Romain
16-06 12:34Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
16-06 12:34Groupama - FDJVincent, Léo
16-06 12:34Movistar TeamArcas, Jorge
16-06 12:34Movistar TeamCastrillo, Jaime
16-06 12:34Movistar TeamPedrero, Antonio
16-06 12:34Movistar TeamPrades, Eduard
16-06 12:34Movistar TeamRojas, José Joaquín
16-06 12:34Movistar TeamValls, Rafael
16-06 12:34Movistar TeamValverde, Alejandro
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
16-06 12:34Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
16-06 12:34St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
16-06 12:34St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
16-06 12:34St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
16-06 12:34St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
16-06 12:34St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
16-06 12:34St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
16-06 12:34St Michel - Auber 93Thominet, Camille
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
16-06 12:34Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
16-06 12:34Team INEOSBasso, Leonardo
16-06 12:34Team INEOSGołaś, Michał
16-06 12:34Team INEOSHalvorsen, Kristoffer
16-06 12:34Team INEOSLawless, Chris
16-06 12:34Team INEOSRosa, Diego
16-06 12:34Team INEOSSivakov, Pavel
16-06 12:34Total Direct EnergieCardis, Romain
16-06 12:34Total Direct EnergieGène, Yohann
16-06 12:34Total Direct EnergieHivert, Jonathan
16-06 12:34Total Direct EnergieNauleau, Bryan
16-06 12:34Total Direct EnergieQuéméneur, Perrig
16-06 12:34Total Direct EnergieTaaramäe, Rein
16-06 12:34Total Direct EnergieTulik, Angelo
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsManzin, Lorrenzo
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsPacher, Quentin
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
16-06 12:34Vital Concept - B&B HotelsVichot, Arthur
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGAAmezqueta, Julen
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGAChernetskii, Sergei
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
15-06 13:32Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceMoreno, Javier
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
15-06 13:32Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
04-06 16:31Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
04-06 16:30Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
19-06 18:28Interpro Cycling AcademyIshihara, Yuki
19-06 18:28Interpro Cycling AcademySaramotins, Aleksejs
19-06 18:28Israel Cycling AcademyAndemeskel, Awet
19-06 18:27Bike AidBichlmann, Daniel
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingCaicedo, Jonathan
19-06 18:27EF Education First Pro CyclingMorton, Lachlan
19-06 18:27Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
19-06 18:19Bardiani - CSFBarbin, Enrico
19-06 15:16Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
19-06 15:16Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
19-06 14:06AG2R La MondialeGodon, Dorian
19-06 14:06Cofidis Solutions CréditsHerrada, José
19-06 14:06Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
18-06 23:38Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
18-06 23:38Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
18-06 23:36Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
18-06 15:30Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
18-06 13:40Bardiani - CSFGuardini, Andrea
18-06 13:40Bardiani - CSFRota, Lorenzo
17-06 18:25Israel Cycling AcademyHermans, Ben
17-06 16:16Team INEOSHalvorsen, Kristoffer
17-06 16:16Team INEOSBasso, Leonardo
17-06 16:16Team INEOSRosa, Diego
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina La Route d'Occitanie

Aktualizovať 19-06 18:29hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 121) Začiatok v št 20 jún 2019, 12:05

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!