Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 36

  1. santvoortniek: €60.37
  2. Dilligaf: €53.91
  3. dove18: €37.73
  4. Mikele14: €37.73
  5. Gunn650: €28.30
  6. ChoufKet: €24.52
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
01-02 18:40Cambodia Cycling AcademyBerlin, Antoine
01-02 18:40Cambodia Cycling AcademyBousquet, Pascal
01-02 18:36B&B Hotels - Vital ConceptBoeckmans, Kris
01-02 18:36B&B Hotels - Vital ConceptMozzato, Luca
01-02 18:36Circus - Wanty GobertBakelants, Jan
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyAurignac, Samy
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyColluccini, Nicolas
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyDumourier, Florian
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyHudry, Florian
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyKim, Chantou
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyMuller, Gabriel
31-01 14:35Cambodia Cycling AcademyYoeun, Phyuth
31-01 14:32Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
31-01 14:32Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
31-01 14:32Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
31-01 14:32Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
31-01 14:29Groupama - FDJVincent, Léo
31-01 14:29Nippo Delko ProvenceRochas, Rémy
31-01 14:29Total Direct EnergieOurselin, Paul
30-01 15:35AG2R La MondialeTanfield, Harry
30-01 15:35St Michel - Auber 93Constantin, Baptiste
18-01 16:00Equipo Kern PharmaAdrià, Roger
18-01 16:00Equipo Kern PharmaBouzas, Martín
18-01 16:00Equipo Kern PharmaGalván, Kiko
18-01 16:00Equipo Kern PharmaMarquez, Martí
18-01 16:00Equipo Kern PharmaMendez, Daniel
18-01 16:00Equipo Kern PharmaRuiz, Ibon
18-01 16:00Equipo Kern PharmaTu, Sergio
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleAntomarchi, Julien
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleDernies, Tom
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleFerasse, Thibault
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeroux, Samuel
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeveau, Jérémy
18-01 16:00Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropolePicoux, Maximilien
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
18-01 16:00Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
18-01 16:00St Michel - Auber 93Bleier, Baptiste
18-01 16:00St Michel - Auber 93Guillonnet, Adrien
18-01 16:00St Michel - Auber 93Louvet, Louis
18-01 16:00St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
18-01 16:00St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
18-01 16:00St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
18-01 16:00St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
18-01 16:00Wallonie-BruxellesBie, Sean De
18-01 16:00Wallonie-BruxellesHuys, Laurens
18-01 16:00Wallonie-BruxellesLivyns, Arjen
18-01 16:00Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
18-01 16:00Wallonie-BruxellesMortier, Julien
18-01 16:00Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
18-01 16:00Wallonie-BruxellesWirtgen, Luc
18-01 15:58AG2R La MondialeBidard, François
18-01 15:58AG2R La MondialeCherel, Mikaël
18-01 15:58AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
18-01 15:58AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
18-01 15:58AG2R La MondialeJauregui, Quentin
18-01 15:58AG2R La MondialePeters, Nans
18-01 15:58AG2R La MondialeVenturini, Clément
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptBarthe, Cyril
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptCam, Maxime
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptCourteille, Arnaud
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptPacher, Quentin
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptSchönberger, Sebastian
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptTurgis, Jimmy
18-01 15:58B&B Hotels - Vital ConceptVichot, Arthur
18-01 15:58Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
18-01 15:58Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
18-01 15:58Circus - Wanty GobertGendt, Aimé De
18-01 15:58Circus - Wanty GobertMeurisse, Xandro
18-01 15:58Circus - Wanty GobertPlus, Jasper De
18-01 15:58Circus - Wanty GobertVanspeybrouck, Pieter
18-01 15:58CofidisClaeys, Dimitri
18-01 15:58CofidisEdet, Nicolas
18-01 15:58CofidisHerrada, José
18-01 15:58CofidisPerez, Anthony
18-01 15:58CofidisTouze, Damien
18-01 15:58CofidisVermote, Julien
18-01 15:58Groupama - FDJBrunel, Alexys
18-01 15:58Groupama - FDJDuchesne, Antoine
18-01 15:58Groupama - FDJGeniets, Kévin
18-01 15:58Groupama - FDJGuglielmi, Simon
18-01 15:58Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
18-01 15:58Groupama - FDJLe Gac, Olivier
18-01 15:58Groupama - FDJMadouas, Valentin
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceBeppu, Fumiyuki
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceCombaud, Romain
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceDe Rossi, Lucas
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceEl Fares, Julien
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceFedeli, Alessandro
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceFinetto, Mauro
18-01 15:58Nippo Delko ProvenceGonçalves, José
18-01 15:58NTT Pro CyclingBoasson Hagen, Edvald
18-01 15:58NTT Pro CyclingGogl, Michael
18-01 15:58NTT Pro CyclingO'Connor, Ben
18-01 15:58NTT Pro CyclingStokbro, Andreas
18-01 15:58NTT Pro CyclingThomson, Jay
18-01 15:58NTT Pro CyclingValgren, Michael
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicBoudat, Thomas
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicRosa, Diego
18-01 15:58Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
18-01 15:58Total Direct EnergieBonifazio, Leonardo
18-01 15:58Total Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
18-01 15:58Total Direct EnergieCalmejane, Lilian
18-01 15:58Total Direct EnergieCousin, Jérôme
18-01 15:58Total Direct EnergieGaillard, Marlon
18-01 15:58Total Direct EnergieHivert, Jonathan
18-01 15:58Total Direct EnergieTurgis, Anthony
10-01 19:10CofidisHerrada, Jesús
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
01-02 18:38Cambodia Cycling AcademyColluccini, Nicolas
01-02 18:38Cambodia Cycling AcademyKim, Chantou
01-02 18:38Cambodia Cycling AcademyYoeun, Phyuth
01-02 18:36B&B Hotels - Vital ConceptPacher, Quentin
01-02 18:36B&B Hotels - Vital ConceptTurgis, Jimmy
31-01 14:32Wallonie-BruxellesLivyns, Arjen
31-01 14:32Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
31-01 14:32Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
31-01 14:32Team Arkéa - SamsicRosa, Diego
31-01 14:29Groupama - FDJGuglielmi, Simon
31-01 14:29Nippo Delko ProvenceBeppu, Fumiyuki
31-01 14:29Total Direct EnergieBonifazio, Leonardo
30-01 15:35AG2R La MondialePeters, Nans
30-01 15:35St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Grand Prix La Marseillaise

Aktualizovať 01-02 18:40hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 103) Začiatok v ne 2 feb 2020, 12:20

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!