Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 36

  1. santvoortniek: € 60,37
  2. Dilligaf: € 53,91
  3. dove18: € 37,73
  4. Mikele14: € 37,73
  5. Gunn650: € 28,30
  6. ChoufKet: € 24,52
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
31-01 15:58Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
30-01 19:20Equipe Nationale Piste SuisseQuincey, Scott
30-01 19:19Memil Pro Cycling TeamEriksson, Christoffer
30-01 19:17Swiss Racing AcademyVoisard, Yannis
30-01 19:17Team SKS Sauerland NRWStockman, Michiel
30-01 19:12Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksei
30-01 19:11Bardiani - CSF - FaizanèRomano, Francesco
30-01 19:07Caja Rural - Seguros RGACalle, Juan Fernando
30-01 19:05Bora - HansgroheGamper, Patrick
30-01 01:17Team Arkéa - SamsicLouvel, Matis
30-01 01:17Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
29-01 12:56Vini Zabù - KTMBongiorno, Francesco Manuel
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèAlbanese, Vincenzo
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèCarboni, Giovanni
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèCovili, Luca
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèMonaco, Alessandro
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèOrsini, Umberto
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèSavini, Daniel
28-01 23:10Bardiani - CSF - FaizanèZana, Filippo
28-01 23:10Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
28-01 23:10Bora - HansgroheDrucker, Jempy
28-01 23:10Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
28-01 23:10Bora - HansgroheKämna, Lennard
28-01 23:10Bora - HansgroheMajka, Rafał
28-01 23:10Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
28-01 23:10Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
28-01 23:10Burgos - BHCabedo, Oscar
28-01 23:10Burgos - BHCantón, Isaac
28-01 23:10Burgos - BHCubero, Jorge
28-01 23:10Burgos - BHEzquerra, Jesús
28-01 23:10Burgos - BHLangellotti, Victor
28-01 23:10Burgos - BHMolenaar, Alex
28-01 23:10Burgos - BHOsorio, Juan Felipe
28-01 23:10Burgos - BHPeñalver, Manuel
28-01 23:10Burgos - BHRubio, Diego
28-01 23:10Burgos - BHSmit, Willie
28-01 23:10Burgos - BHSureda, Jaume
28-01 23:10Burgos - BHVilela, Ricardo
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGACañellas, Xavi
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGACepeda, Jefferson Alveiro
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGAMartín, Sergio
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGAOsorio, Alejandro
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
28-01 23:10Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenBaugnies, Jérôme
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenBostock, Matthew
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenChristensen, Ryan
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenColman, Alex
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenHennessy, Jacob
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenJones, Brenton
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenMacleod, Callum
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenPaton, Alex
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenPearson, Daniel
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenPeters, Alex
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenScott, Jacob
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenScott, Rob
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenStedman, Max
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenStewart, Thomas
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenTennant, Andrew
28-01 23:10Canyon dhb p/b SoreenTownsend, Rory
28-01 23:10Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
28-01 23:10Circus - Wanty GobertDecker, Alfdan De
28-01 23:10Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
28-01 23:10Circus - Wanty GobertEiking, Odd Christian
28-01 23:10Circus - Wanty GobertLammertink, Maurits
28-01 23:10Circus - Wanty GobertPasqualon, Andrea
28-01 23:10Circus - Wanty GobertPetilli, Simone
28-01 23:10Circus - Wanty GobertVanspeybrouck, Pieter
28-01 23:10Circus - Wanty GobertVliegen, Loïc
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseBachmann, Laurin
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseBissegger, Stefan
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseFroideveaux, Robin
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseImhof, Claudio
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseMarguet, Tristan
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseSchmid, Mauro
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseSelenati, Nico
28-01 23:10Equipe Nationale Piste SuisseThiébaud, Valère
28-01 23:10Equipo Kern PharmaAgirre, Jon
28-01 23:10Equipo Kern PharmaAraiz, Sergio
28-01 23:10Equipo Kern PharmaBerrade, Urko
28-01 23:10Equipo Kern PharmaCastrillo, Jaime
28-01 23:10Equipo Kern PharmaMoreno, Iván
28-01 23:10Equipo Kern PharmaParra, José Félix
28-01 23:10Equipo Kern PharmaSanz, Enrique
28-01 23:10Fundación - OrbeaAngulo, Antonio
28-01 23:10Fundación - OrbeaAzurmendi, Ibai
28-01 23:10Fundación - OrbeaBizkarra, Mikel
28-01 23:10Fundación - OrbeaBou, Joan
28-01 23:10Fundación - OrbeaFernández, Rubén
28-01 23:10Fundación - OrbeaIrizar, Julen
28-01 23:10Fundación - OrbeaIturria, Mikel
28-01 23:10Fundación - OrbeaLobato, Juan José
28-01 23:10Fundación - OrbeaLopez, Diego
28-01 23:10Fundación - OrbeaMartin, Gotzon
28-01 23:10Fundación - OrbeaSoto, Antonio Jesús
28-01 23:10Fundación - OrbeaZhyhunou, Dzmitry
28-01 23:10Gazprom - RusVeloCanola, Marco
28-01 23:10Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
28-01 23:10Gazprom - RusVeloKuzmin, Anton
28-01 23:10Gazprom - RusVeloKuznetsov, Viacheslav
28-01 23:10Gazprom - RusVeloNekrasov, Denis
28-01 23:10Gazprom - RusVeloNych, Artem
28-01 23:10Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
28-01 23:10Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
28-01 23:10Gazprom - RusVeloScaroni, Cristian
28-01 23:10Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
28-01 23:10Gazprom - RusVeloStrakhov, Dmitry
28-01 23:10Gazprom - RusVeloVelasco, Simone
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoChacón, Franklin
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoFernandez, Miguel Angel
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoGalarreta, David
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoGutiérrez, José Manuel
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoLopes, Fernando
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoRamirez, Yurgen
28-01 23:10Gios Kiwi AtlánticoRegueiro, Alejandro
28-01 23:10Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
28-01 23:10Israel Start-Up NationBiermans, Jenthe
28-01 23:10Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
28-01 23:10Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
28-01 23:10Israel Start-Up NationNiv, Guy
28-01 23:10Israel Start-Up NationPolitt, Nils
28-01 23:10Israel Start-Up NationRenard, Alexis
28-01 23:10Israel Start-Up NationSagiv, Guy
28-01 23:10Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamCamacho, Juan
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamDina, Márton
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamFancellu, Alessandro
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamFetter, Erik
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamGaravaglia, Giacomo
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamGarcía, José Antonio
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamGarcia, Sergio
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamLarsen, Mathias
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamPuppio, Antonio
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamRopero, Alejandro
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamVerza, Riccardo
28-01 23:10Kometa-Xstra Cycling TeamViegas, Daniel
28-01 23:10Lotto SoudalArmée, Sander
28-01 23:10Lotto SoudalCras, Steff
28-01 23:10Lotto SoudalGoethem, Brian van
28-01 23:10Lotto SoudalGoossens, Kobe
28-01 23:10Lotto SoudalHagen, Carl Fredrik
28-01 23:10Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
28-01 23:10Lotto SoudalMarczyński, Tomasz
28-01 23:10Lotto SoudalMertz, Rémy
28-01 23:10Lotto SoudalOldani, Stefano
28-01 23:10Lotto SoudalVanhoucke, Harm
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamAndersson, Andreas
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamAndersson, Emil
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamLjunggren, Carl
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamLouis, Jordan
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamMorgan, Ollie
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamWallinder, Willhelm
28-01 23:10Memil Pro Cycling TeamWallinder, Wincent
28-01 23:10Movistar TeamCarretero, Héctor
28-01 23:10Movistar TeamCataldo, Dario
28-01 23:10Movistar TeamErviti, Imanol
28-01 23:10Movistar TeamMas, Enric
28-01 23:10Movistar TeamMas, Lluís
28-01 23:10Movistar TeamPedrero, Antonio
28-01 23:10Movistar TeamRojas, José Joaquín
28-01 23:10Movistar TeamSoler, Marc
28-01 23:10Movistar TeamTorres, Albert
28-01 23:10Movistar TeamValverde, Alejandro
28-01 23:10Movistar TeamVillella, Davide
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseBeullens, Cedric
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseBossche, Fabio Van den
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
28-01 23:10Sport Vlaanderen - BaloiseWilde, Gilles De
28-01 23:10Swiss Racing AcademyBögli, Jonathan
28-01 23:10Swiss Racing AcademyEggenberg, Ruben
28-01 23:10Swiss Racing AcademyLüscher, Damian
28-01 23:10Swiss Racing AcademyLütolf, Yves
28-01 23:10Swiss Racing AcademyPaumann, Fabian
28-01 23:10Swiss Racing AcademyReutimann, Mathias
28-01 23:10Swiss Racing AcademyRüegg, Lukas
28-01 23:10Swiss Racing AcademySchir, Théry
28-01 23:10Swiss Racing AcademySchneiter, Joab
28-01 23:10Swiss Racing AcademyThièry, Cyrille
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicBouhanni, Nacer
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicNoppe, Christophe
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicOwsian, Lukasz
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicRosa, Diego
28-01 23:10Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWAdamietz, Johannes
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWBaldinger, Lukas
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWBraun, Julian
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWGiesselmann, Michel
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWHärtig, Jonas
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWHodapp, Johannes
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWKnolle, Jon
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWKulbe, Lars
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
28-01 23:10Team SKS Sauerland NRWStockman, Abram
28-01 23:10Trek - SegafredoBernard, Julien
28-01 23:10Trek - SegafredoConci, Nicola
28-01 23:10Trek - SegafredoEg, Niklas
28-01 23:10Trek - SegafredoKamp, Alexander
28-01 23:10Trek - SegafredoKirsch, Alex
28-01 23:10Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
28-01 23:10Trek - SegafredoMosca, Jacopo
28-01 23:10Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
28-01 23:10Trek - SegafredoMullen, Ryan
28-01 23:10Trek - SegafredoSimmons, Quinn
28-01 23:10Vini Zabù - KTMBegnoni, Gianmarco
28-01 23:10Vini Zabù - KTMBevilacqua, Mattia
28-01 23:10Vini Zabù - KTMBevilacqua, Simone
28-01 23:10Vini Zabù - KTMEmpel, Etienne van
28-01 23:10Vini Zabù - KTMFortunato, Lorenzo
28-01 23:10Vini Zabù - KTMIacchi, Alessandro
28-01 23:10Vini Zabù - KTMMitri, James
28-01 23:10Vini Zabù - KTMPetelin, Jan
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaBurchio, Federico
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaColombo, Raul
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaCoppolino, Nicolas
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaPuccioni, Dario
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaRotondi, Matteo
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaSantoro, Antonio
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaTotò, Paolo
28-01 23:10Work Service - Dinatek - VegaZandri, Francesco
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
31-01 16:24Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
30-01 19:19Equipe Nationale Piste SuisseFroideveaux, Robin
30-01 19:19Equipe Nationale Piste SuisseMarguet, Tristan
30-01 19:19Memil Pro Cycling TeamLouis, Jordan
30-01 19:19Work Service - Dinatek - VegaCoppolino, Nicolas
30-01 19:17Team SKS Sauerland NRWAdamietz, Johannes
30-01 19:17Team SKS Sauerland NRWBaldinger, Lukas
30-01 19:17Team SKS Sauerland NRWGiesselmann, Michel
30-01 19:17Team SKS Sauerland NRWHodapp, Johannes
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenBostock, Matthew
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenChristensen, Ryan
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenColman, Alex
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenHennessy, Jacob
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenJones, Brenton
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenPaton, Alex
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenPeters, Alex
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenTennant, Andrew
30-01 19:15Canyon dhb p/b SoreenTownsend, Rory
30-01 19:15Kometa-Xstra Cycling TeamGarcía, José Antonio
30-01 19:15Kometa-Xstra Cycling TeamLarsen, Mathias
30-01 19:15Kometa-Xstra Cycling TeamPuppio, Antonio
30-01 19:15Kometa-Xstra Cycling TeamRopero, Alejandro
30-01 19:15Swiss Racing AcademyLütolf, Yves
30-01 19:15Swiss Racing AcademyPaumann, Fabian
30-01 19:15Swiss Racing AcademyRüegg, Lukas
30-01 19:15Swiss Racing AcademyThièry, Cyrille
30-01 19:12Gazprom - RusVeloCanola, Marco
30-01 19:12Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
30-01 19:12Gazprom - RusVeloKuzmin, Anton
30-01 19:12Gazprom - RusVeloNych, Artem
30-01 19:12Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
30-01 19:12Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
30-01 19:12Vini Zabù - KTMBegnoni, Gianmarco
30-01 19:11Bardiani - CSF - FaizanèZana, Filippo
30-01 19:11Burgos - BHCubero, Jorge
30-01 19:11Burgos - BHLangellotti, Victor
30-01 19:11Burgos - BHPeñalver, Manuel
30-01 19:11Burgos - BHSmit, Willie
30-01 19:11Circus - Wanty GobertEiking, Odd Christian
30-01 19:11Circus - Wanty GobertLammertink, Maurits
30-01 19:11Fundación - OrbeaAngulo, Antonio
30-01 19:11Fundación - OrbeaLobato, Juan José
30-01 19:11Fundación - OrbeaLopez, Diego
30-01 19:11Fundación - OrbeaSoto, Antonio Jesús
30-01 19:11Fundación - OrbeaZhyhunou, Dzmitry
30-01 19:11Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
30-01 19:11Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
30-01 19:07Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
30-01 19:07Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
30-01 19:07Caja Rural - Seguros RGAMartín, Sergio
30-01 19:07Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
30-01 19:07Team Arkéa - SamsicBouhanni, Nacer
30-01 19:07Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
30-01 19:07Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
30-01 19:05Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
30-01 19:05Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
30-01 19:05Israel Start-Up NationSagiv, Guy
30-01 19:05Lotto SoudalGoethem, Brian van
30-01 19:05Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
30-01 19:05Lotto SoudalOldani, Stefano
30-01 19:05Movistar TeamErviti, Imanol
30-01 19:05Movistar TeamMas, Lluís
30-01 19:05Movistar TeamTorres, Albert
30-01 19:05Movistar TeamVillella, Davide
30-01 19:05Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
30-01 19:05Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
30-01 19:05Trek - SegafredoSimmons, Quinn
30-01 01:17Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
30-01 01:13Burgos - BHEzquerra, Jesús
29-01 12:56Vini Zabù - KTMMitri, James
29-01 12:56Vini Zabù - KTMPetelin, Jan
29-01 12:53Kometa-Xstra Cycling TeamCamacho, Juan
29-01 12:53Kometa-Xstra Cycling TeamFancellu, Alessandro
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Trofeo Serra de Tramuntana

Aktualizovať 30-01 19:20hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 160) Začiatok v pi 31 jan 2020, 11:30

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!