Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 36

  1. santvoortniek: € 60,37
  2. Dilligaf: € 53,91
  3. dove18: € 37,73
  4. Mikele14: € 37,73
  5. Gunn650: € 28,30
  6. ChoufKet: € 24,52
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
01-02 19:18Burgos - BHSmit, Willie
01-02 19:18Canyon dhb p/b SoreenStewart, Thomas
01-02 19:18Equipe Nationale Piste SuisseBachmann, Laurin
01-02 19:18Fundación - OrbeaIturria, Mikel
01-02 19:18Gazprom - RusVeloNekrasov, Denis
01-02 19:18Gazprom - RusVeloNych, Artem
01-02 19:18Gazprom - RusVeloScaroni, Cristian
01-02 19:18Kometa-Xstra Cycling TeamDina, Márton
01-02 19:18Kometa-Xstra Cycling TeamFetter, Erik
01-02 19:18Swiss Racing AcademyLütolf, Yves
01-02 19:18Swiss Racing AcademySchneiter, Joab
01-02 19:18Team SKS Sauerland NRWHärtig, Jonas
01-02 19:18Work Service - Dinatek - VegaSantoro, Antonio
01-02 19:14Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
01-02 19:14Circus - Wanty GobertEiking, Odd Christian
01-02 19:14Circus - Wanty GobertPetilli, Simone
01-02 19:14Israel Start-Up NationRenard, Alexis
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicOwsian, Lukasz
01-02 19:12Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
01-02 19:12Lotto SoudalMarczyński, Tomasz
01-02 19:12Lotto SoudalVanhoucke, Harm
01-02 19:12Movistar TeamCataldo, Dario
01-02 19:12Movistar TeamMas, Enric
01-02 19:12Trek - SegafredoMosca, Jacopo
01-02 00:42Bardiani - CSF - FaizanèCarboni, Giovanni
01-02 00:42Bardiani - CSF - FaizanèOrsini, Umberto
01-02 00:42Bora - HansgroheKämna, Lennard
01-02 00:42Equipo Kern PharmaAgirre, Jon
01-02 00:42Equipo Kern PharmaCastrillo, Jaime
01-02 00:42Movistar TeamRojas, José Joaquín
01-02 00:42Sport Vlaanderen - BaloiseBeullens, Cedric
01-02 00:42Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèAlbanese, Vincenzo
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèLonardi, Giovanni
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèMazzucco, Fabio
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèPelucchi, Matteo
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèPessot, Alessandro
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèRomano, Francesco
01-02 00:26Bardiani - CSF - FaizanèSavini, Daniel
01-02 00:26Bora - HansgroheAckermann, Pascal
01-02 00:26Bora - HansgroheDrucker, Jempy
01-02 00:26Bora - HansgroheGamper, Patrick
01-02 00:26Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
01-02 00:26Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
01-02 00:26Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
01-02 00:26Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
01-02 00:26Burgos - BHCantón, Isaac
01-02 00:26Burgos - BHMolenaar, Alex
01-02 00:26Burgos - BHOsorio, Juan Felipe
01-02 00:26Burgos - BHPeñalver, Manuel
01-02 00:26Burgos - BHRubio, Diego
01-02 00:26Burgos - BHSureda, Jaume
01-02 00:26Burgos - BHVilela, Ricardo
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGACalle, Juan Fernando
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGACañellas, Xavi
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGAMartín, Sergio
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
01-02 00:26Caja Rural - Seguros RGAUrbano, Carmelo
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenBaugnies, Jérôme
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenColman, Alex
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenHennessy, Jacob
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenPaton, Alex
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenScott, Jacob
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenScott, Rob
01-02 00:26Canyon dhb p/b SoreenStedman, Max
01-02 00:26Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
01-02 00:26Circus - Wanty GobertDecker, Alfdan De
01-02 00:26Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
01-02 00:26Circus - Wanty GobertLammertink, Maurits
01-02 00:26Circus - Wanty GobertPasqualon, Andrea
01-02 00:26Circus - Wanty GobertVanspeybrouck, Pieter
01-02 00:26Circus - Wanty GobertVliegen, Loïc
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseBissegger, Stefan
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseFroideveaux, Robin
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseImhof, Claudio
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseMarguet, Tristan
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseSchmid, Mauro
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseSelenati, Nico
01-02 00:26Equipe Nationale Piste SuisseThiébaud, Valère
01-02 00:26Equipo Kern PharmaAdrià, Roger
01-02 00:26Equipo Kern PharmaAraiz, Sergio
01-02 00:26Equipo Kern PharmaBerrade, Urko
01-02 00:26Equipo Kern PharmaGalván, Kiko
01-02 00:26Equipo Kern PharmaMoreno, Iván
01-02 00:26Equipo Kern PharmaParra, José Félix
01-02 00:26Equipo Kern PharmaSanz, Enrique
01-02 00:26Fundación - OrbeaAngulo, Antonio
01-02 00:26Fundación - OrbeaIrizar, Julen
01-02 00:26Fundación - OrbeaLobato, Juan José
01-02 00:26Fundación - OrbeaLopez, Diego
01-02 00:26Fundación - OrbeaMartin, Gotzon
01-02 00:26Fundación - OrbeaSoto, Antonio Jesús
01-02 00:26Fundación - OrbeaZhyhunou, Dzmitry
01-02 00:26Gazprom - RusVeloCanola, Marco
01-02 00:26Gazprom - RusVeloKuznetsov, Viacheslav
01-02 00:26Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
01-02 00:26Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
01-02 00:26Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
01-02 00:26Gazprom - RusVeloStrakhov, Dmitry
01-02 00:26Gazprom - RusVeloVelasco, Simone
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoChacón, Franklin
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoFernandez, Miguel Angel
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoGalarreta, David
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoGutiérrez, José Manuel
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoLopes, Fernando
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoRamirez, Yurgen
01-02 00:26Gios Kiwi AtlánticoRegueiro, Alejandro
01-02 00:26Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
01-02 00:26Israel Start-Up NationBiermans, Jenthe
01-02 00:26Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
01-02 00:26Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
01-02 00:26Israel Start-Up NationPolitt, Nils
01-02 00:26Israel Start-Up NationSagiv, Guy
01-02 00:26Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamGaravaglia, Giacomo
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamLarsen, Mathias
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamPuppio, Antonio
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamRopero, Alejandro
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamVerza, Riccardo
01-02 00:26Kometa-Xstra Cycling TeamViegas, Daniel
01-02 00:26Lotto SoudalArmée, Sander
01-02 00:26Lotto SoudalCras, Steff
01-02 00:26Lotto SoudalGoethem, Brian van
01-02 00:26Lotto SoudalHagen, Carl Fredrik
01-02 00:26Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
01-02 00:26Lotto SoudalMertz, Rémy
01-02 00:26Lotto SoudalOldani, Stefano
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamAndersson, Andreas
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamAndersson, Emil
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamEriksson, Christoffer
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamLjunggren, Carl
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamMorgan, Ollie
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamWallinder, Willhelm
01-02 00:26Memil Pro Cycling TeamWallinder, Wincent
01-02 00:26Movistar TeamCarretero, Héctor
01-02 00:26Movistar TeamMas, Lluís
01-02 00:26Movistar TeamPedrero, Antonio
01-02 00:26Movistar TeamSoler, Marc
01-02 00:26Movistar TeamTorres, Albert
01-02 00:26Movistar TeamValverde, Alejandro
01-02 00:26Movistar TeamVillella, Davide
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloiseBossche, Fabio Van den
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
01-02 00:26Sport Vlaanderen - BaloiseWilde, Gilles De
01-02 00:26Swiss Racing AcademyBögli, Jonathan
01-02 00:26Swiss Racing AcademyLüscher, Damian
01-02 00:26Swiss Racing AcademyPaumann, Fabian
01-02 00:26Swiss Racing AcademyReutimann, Mathias
01-02 00:26Swiss Racing AcademyRüegg, Lukas
01-02 00:26Swiss Racing AcademySchir, Théry
01-02 00:26Swiss Racing AcademyVogel, Alex
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicBouhanni, Nacer
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicLouvel, Matis
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicNoppe, Christophe
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
01-02 00:26Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWBaldinger, Lukas
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWBraun, Julian
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWKnolle, Jon
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWKulbe, Lars
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWStockman, Abram
01-02 00:26Team SKS Sauerland NRWStockman, Michiel
01-02 00:26Trek - SegafredoKamp, Alexander
01-02 00:26Trek - SegafredoKirsch, Alex
01-02 00:26Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
01-02 00:26Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
01-02 00:26Trek - SegafredoMullen, Ryan
01-02 00:26Trek - SegafredoSimmons, Quinn
01-02 00:26Trek - SegafredoStuyven, Jasper
01-02 00:26Vini Zabù - KTMBevilacqua, Mattia
01-02 00:26Vini Zabù - KTMBevilacqua, Simone
01-02 00:26Vini Zabù - KTMBongiorno, Francesco Manuel
01-02 00:26Vini Zabù - KTMEmpel, Etienne van
01-02 00:26Vini Zabù - KTMFortunato, Lorenzo
01-02 00:26Vini Zabù - KTMIacchi, Alessandro
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaBurchio, Federico
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaColombo, Raul
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaCoppolino, Nicolas
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaPuccioni, Dario
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaRotondi, Matteo
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaTotò, Paolo
01-02 00:26Work Service - Dinatek - VegaZandri, Francesco
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
01-02 21:46Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
01-02 19:18Equipe Nationale Piste SuisseImhof, Claudio
01-02 19:18Burgos - BHRubio, Diego
01-02 19:18Canyon dhb p/b SoreenStedman, Max
01-02 19:18Fundación - OrbeaIrizar, Julen
01-02 19:18Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
01-02 19:18Gazprom - RusVeloVelasco, Simone
01-02 19:18Kometa-Xstra Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
01-02 19:18Kometa-Xstra Cycling TeamVerza, Riccardo
01-02 19:18Swiss Racing AcademyBögli, Jonathan
01-02 19:18Swiss Racing AcademyLüscher, Damian
01-02 19:18Team SKS Sauerland NRWKnolle, Jon
01-02 19:18Work Service - Dinatek - VegaBurchio, Federico
01-02 19:14Caja Rural - Seguros RGACalle, Juan Fernando
01-02 19:14Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicBouhanni, Nacer
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
01-02 19:14Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
01-02 19:12Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
01-02 19:12Lotto SoudalCras, Steff
01-02 19:12Lotto SoudalHagen, Carl Fredrik
01-02 19:12Movistar TeamPedrero, Antonio
01-02 19:12Trek - SegafredoKamp, Alexander
01-02 00:42Bardiani - CSF - FaizanèRomano, Francesco
01-02 00:42Bardiani - CSF - FaizanèSavini, Daniel
01-02 00:42Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
01-02 00:42Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
01-02 00:42Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
01-02 00:42Circus - Wanty GobertVanspeybrouck, Pieter
01-02 00:42Equipo Kern PharmaAdrià, Roger
01-02 00:42Equipo Kern PharmaGalván, Kiko
01-02 00:42Gazprom - RusVeloCanola, Marco
01-02 00:42Movistar TeamSoler, Marc
01-02 00:42Movistar TeamValverde, Alejandro
01-02 00:42Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
01-02 00:42Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Trofeo Playa de Palma - Palma

Aktualizovať 01-02 19:18hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 158) Začiatok v ne 2 feb 2020, 10:10

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!