Zweeler Winners!

PDC Home Tour Last 32 Group 1-3

  1. JKemps: € 61,81
  2. ChoufKet: € 41,41
  3. passioneel: € 41,41
  4. geolarpat: € 41,41
  5. Fausts: € 24,75
  6. EPO 3 ENAME-PALM-ORVAL: € 20,40
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
13-05 18:31Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
13-05 18:30Corendon - CircusPoel, David van der
13-05 18:28St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
13-05 18:25Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
13-05 18:25Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
13-05 18:25Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
13-05 15:51Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
13-05 15:04Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
13-05 13:31Roompot - CharlesReinders, Elmar
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsCam, Maxime
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
13-05 13:29Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Dani
12-05 21:33Corendon - CircusBondt, Dries De
12-05 21:33Corendon - CircusDevolder, Stijn
12-05 21:33Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
12-05 21:33Corendon - CircusJans, Roy
12-05 21:33Corendon - CircusRickaert, Jonas
12-05 21:33Corendon - CircusTrijp, Maarten van
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
12-05 21:33Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
12-05 21:33Lotto SoudalDewulf, Stan
12-05 21:33Lotto SoudalFrison, Frederik
12-05 21:33Lotto SoudalGoethem, Brian van
12-05 21:33Lotto SoudalKeukeleire, Jens
12-05 21:33Lotto SoudalMertz, Rémy
12-05 21:33Lotto SoudalWallays, Jelle
12-05 21:33Lotto SoudalWouters, Enzo
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
12-05 21:33Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
12-05 21:33St Michel - Auber 93Feillu, Romain
12-05 21:33St Michel - Auber 93Hurel, Tony
12-05 21:33St Michel - Auber 93Jakin, Alo
12-05 21:33St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
12-05 21:33St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
12-05 21:33St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
12-05 21:33St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
12-05 21:33Team Jumbo - VismaEenkhoorn, Pascal
12-05 21:33Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
12-05 21:33Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
12-05 21:33Team Jumbo - VismaWynants, Maarten
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
12-05 21:25Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
12-05 21:25Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
12-05 21:25Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
12-05 21:25Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
12-05 21:25Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
12-05 21:25Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
12-05 21:25Israel Cycling AcademyJensen, August
12-05 21:25Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
12-05 21:25Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
12-05 21:25Roompot - CharlesAsselman, Jesper
12-05 21:25Roompot - CharlesDuijn, Huub
12-05 21:25Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
12-05 21:25Roompot - CharlesLeysen, Senne
12-05 21:25Roompot - CharlesRiesebeek, Oscar
12-05 21:25Roompot - CharlesSchip, Jan-Willem van
12-05 21:25Roompot - CharlesStaeyen, Michael Van
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsCoquard, Bryan
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsMüller, Patrick
12-05 21:25Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
12-05 21:25Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
12-05 21:20AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
12-05 21:20AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
12-05 21:20AG2R La MondialeDuval, Julien
12-05 21:20AG2R La MondialeGodon, Dorian
12-05 21:20AG2R La MondialeJauregui, Quentin
12-05 21:20AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
12-05 21:20Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
12-05 21:20Delko Marseille ProvenceTrarieux, Julien
12-05 21:20Groupama - FDJArmirail, Bruno
12-05 21:20Groupama - FDJDelage, Mickaël
12-05 21:20Groupama - FDJDuchesne, Antoine
12-05 21:20Groupama - FDJGeniets, Kevin
12-05 21:20Groupama - FDJSarreau, Marc
12-05 21:20Groupama - FDJThomas, Benjamin
12-05 21:20Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicGreipel, André
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicJarrier, Benoît
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
12-05 21:20Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
12-05 21:20Total Direct EnergieCardis, Romain
12-05 21:20Total Direct EnergieGaudin, Damien
12-05 21:20Total Direct EnergieLigthart, Pim
12-05 21:20Total Direct EnergiePetit, Adrien
12-05 21:20Total Direct EnergieSellier, Simon
12-05 21:20Total Direct EnergieTurgis, Anthony
25-04 11:32AG2R La MondialeVenturini, Clément
25-04 01:51Total Direct EnergieTerpstra, Niki
04-01 23:56Team Jumbo - VismaHoorn, Taco van der
01-01 16:03Team Jumbo - VismaMartin, Tony
17-12 11:29Team Jumbo - VismaGrøndahl Jansen, Amund
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
13-05 18:31Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
13-05 18:28Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
13-05 18:28St Michel - Auber 93Feillu, Romain
13-05 18:25Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
13-05 18:25Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
13-05 18:25Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
13-05 15:51Groupama - FDJThomas, Benjamin
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
13-05 13:31Vital Concept - B&B HotelsMüller, Patrick
13-05 13:31Roompot - CharlesDuijn, Huub
13-05 13:29Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina 4 Jours de Dunkerque

Aktualizovať 13-05 18:31hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 126) Začiatok v ut 14 máj 2019, 12:30

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!