Zweeler Winners!

World Cup Kitzbuehel Super G Men

  1. Alberto Berasategui: 24,19 €
  2. daniels: 16,63 €
  3. Aralc: 13,61 €
  4. WesLee: 11,34 €
  5. Vincesanity: 9,83 €
  6. avandi41: 8,64 €
green-box
Prihláste sa, prosím...

Fantasy ATP Tennis 2021

10,00 € za tím
po 1 feb 2021, 01:10

Výherný bank

5 000 €

Fantasy WTA Tennis 2021

10,00 € za tím
ne 31 jan 2021, 01:10

Výherný bank

2 500 €

Fantasy Golf 2021

7,00 € za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

500 €

NBA (Teams) 26-01

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 01:00

Výherný bank

100 €

Fantasy Cycling 2021 (budget)

10,00 € za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

10 000 €

Fantasy Cycling 2021 (groups)

10,00 € za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

10 000 €

Eredivisie (Teams) 19

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

300 €

stamp

Fantasy Premier League 20 (RtPL)

3,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 21:15
slide-tickets

World Cup Kronplatz Giant Slalom Women

2,50 € za tím
ut 26 jan 2021, 10:30

Výherný bank

70 €

World Cup Schladming Slalom Men

2,50 € za tím
ut 26 jan 2021, 17:45

Výherný bank

70 €

Premier League (Teams) 20

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 19:00

Výherný bank

150 €

Jupiler Pro League (Teams) 22

5,00 € za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

100 €

The Masters

7,00 € za tím
pi 29 jan 2021, 20:15

Výherný bank

700 €

stamp

The Masters (RtAP)

5,00 € za tím
pi 29 jan 2021, 20:15
slide-tickets

Wednesday League (Teams) 3

5,00 € za tím
st 27 jan 2021, 20:00

Výherný bank

150 €

Omega Dubai Desert Classic

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 04:00

Výherný bank

100 €

Farmers Insurance Open

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

150 €

Thursday League (Teams) 3

5,00 € za tím
št 28 jan 2021, 18:45

Výherný bank

100 €

EURO 2020 (Budget)

10,00 € za tím
pi 11 jún 2021, 21:00

Výherný bank

15 000 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
04-06 20:52Corendon - CircusBondt, Dries De
04-06 20:52Delko Marseille ProvenceMoreno, Javier
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Mario
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasIntxausti, Beñat
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
04-06 20:52Team Lotto - Kern-HausDörrie, Marc
04-06 17:00Roompot - CharlesSteels, Stijn
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
04-06 13:57W52/FC PortoFonte, César
04-06 13:57W52/FC PortoRodrigues, João
04-06 13:57W52/FC PortoSilva, Joaquim
04-06 11:22Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
03-06 01:41Team LëtzebuergConter, Ken
03-06 01:41Team LëtzebuergDiederich, Tim
03-06 01:41Team LëtzebuergGeniets, Kévin
03-06 01:41Team LëtzebuergKirsch, Gilles
03-06 01:41Team LëtzebuergPries, Cédric
03-06 01:41Team LëtzebuergWeyrich, Maxime
03-06 01:41Team LëtzebuergWirtgen, Luc
03-06 01:27Bardiani - CSFAlbanese, Vincenzo
03-06 01:27Bardiani - CSFBresciani, Michael
03-06 01:27Bardiani - CSFGuardini, Andrea
03-06 01:27Bardiani - CSFMaronese, Marco
03-06 01:27Bardiani - CSFPessot, Alessandro
03-06 01:27Bardiani - CSFTonelli, Alessandro
03-06 01:27Bardiani - CSFWackermann, Luca
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsHerrada, Jesús
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
03-06 01:27Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
03-06 01:27Corendon - CircusDevolder, Stijn
03-06 01:27Corendon - CircusFagerhaug, Petter
03-06 01:27Corendon - CircusJanssens, Jimmy
03-06 01:27Corendon - CircusMeisen, Marcel
03-06 01:27Corendon - CircusVergaerde, Otto
03-06 01:27Corendon - CircusVermeersch, Gianni
03-06 01:27Corendon - CircusWalsleben, Philipp
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
03-06 01:27Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
03-06 01:27Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
03-06 01:27Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
03-06 01:27Leopard Pro CyclingBurke, Jack
03-06 01:27Leopard Pro CyclingGeßner, Konrad
03-06 01:27Leopard Pro CyclingKrieger, Alexander
03-06 01:27Leopard Pro CyclingLeyder, Pit
03-06 01:27Leopard Pro CyclingMaciejuk, Filip
03-06 01:27Leopard Pro CyclingPons, Gaëtan
03-06 01:27Leopard Pro CyclingRekita, Szymon
03-06 01:27Rally UHC CyclingAnderson, Ryan
03-06 01:27Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
03-06 01:27Rally UHC CyclingJoyce, Colin
03-06 01:27Rally UHC CyclingMagner, Ty
03-06 01:27Rally UHC CyclingMurphy, John
03-06 01:27Rally UHC CyclingTuft, Svein
03-06 01:27Rally UHC CyclingVos, Adam de
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamMagnusson, Kim
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
03-06 01:27Riwal Readynez Cycling TeamWallin, Rasmus Bøgh
03-06 01:27Roompot - CharlesDuijn, Huub
03-06 01:27Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
03-06 01:27Roompot - CharlesLammertink, Maurits
03-06 01:27Roompot - CharlesLijke, Nick van der
03-06 01:27Roompot - CharlesLivyns, Arjen
03-06 01:27Roompot - CharlesWeening, Pieter
03-06 01:27Roompot - CharlesWitte, Matthias De
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
03-06 01:27Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
03-06 01:27Team Differdange - GeBaDa Silva, Tiago
03-06 01:27Team Differdange - GeBaDeruette, Thomas
03-06 01:27Team Differdange - GeBaKockelmann, Raphaël
03-06 01:27Team Differdange - GeBaMol, Wesley
03-06 01:27Team Differdange - GeBaPetelin, Jan
03-06 01:27Team Differdange - GeBaThill, Tom
03-06 01:27Team Differdange - GeBaWinter, Laurin
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausHenn, Luca
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausHugger, Jan
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausHuppertz, Joshua
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausKnaup, Tobias
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausLübbers, Dorian
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausNowak, Florian
03-06 01:27Team Lotto - Kern-HausRutsch, Jonas
03-06 01:27Total Direct EnergieGaudin, Damien
03-06 01:27Total Direct EnergieHivert, Jonathan
03-06 01:27Total Direct EnergieNauleau, Bryan
03-06 01:27Total Direct EnergiePetit, Adrien
03-06 01:27Total Direct EnergieTulik, Angelo
03-06 01:27Total Direct EnergieTurgis, Anthony
03-06 01:27W52/FC PortoAlarcón, Raúl
03-06 01:27W52/FC PortoCaldeira, Samuel
03-06 01:27W52/FC PortoCampos, Francisco
03-06 01:27W52/FC PortoCesar Veloso, Gustavo
03-06 01:27W52/FC PortoFerreira, Tiago
03-06 01:27W52/FC PortoMestre, Daniel
03-06 01:27W52/FC PortoSánchez, Angel
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamMelsen, Kevin Van
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
03-06 01:27Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
25-04 01:50Total Direct EnergieTerpstra, Niki
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
04-06 20:52Team LëtzebuergWirtgen, Luc
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
04-06 20:52Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
04-06 20:52Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
04-06 20:52Team Lotto - Kern-HausNowak, Florian
04-06 20:52Corendon - CircusFagerhaug, Petter
04-06 17:04Bardiani - CSFPessot, Alessandro
04-06 17:00Roompot - CharlesLijke, Nick van der
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
04-06 14:00Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
04-06 13:57W52/FC PortoCaldeira, Samuel
04-06 13:57W52/FC PortoCampos, Francisco
04-06 13:57W52/FC PortoCesar Veloso, Gustavo
04-06 13:57W52/FC PortoMestre, Daniel
04-06 11:22Cycling Team Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Škoda Tour de Luxembourg

Aktualizovať 04-06 21:28hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 116) Začiatok v st 5 jún 2019, 19:05

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!