Zweeler Winners!

Players Championship Finals Round 1 - 2

  1. Vincesanity: 61,44 €
  2. Corleone: 42,24 €
  3. JKemps: 34,56 €
  4. Berrovksi: 28,80 €
  5. Jakbo: 24,96 €
green-box
Prihláste sa, prosím...

NK Sprint

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 14:15

Výherný bank

884 €

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Men

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

300 €

stamp

Bahrain Grand Prix Qualifying (RtAD)

3,00 € za tím
so 28 nov 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 10 (RtPL)

1,00 € za tím
so 28 nov 2020, 16:00
slide-tickets

Premier League (Teams) 10

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 13:30

Výherný bank

240 €

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Women

2,50 € za tím
so 28 nov 2020, 13:45

Výherný bank

112 €

Players Championship Finals Round 2

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 14:00

Výherný bank

124 €

Bahrain Grand Prix Qualifying

2,50 € za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

100 €

Serie A (Teams) 9

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

140 €

Jupiler Pro League (Teams) 14

5,00 € za tím
so 28 nov 2020, 16:15

Výherný bank

100 €

stamp

Bahrain Grand Prix (RtAD)

10,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 15:10
slide-tickets

World Cup Tabor Men

5,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 14:30

Výherný bank

300 €

Bahrain Grand Prix

5,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 15:10

Výherný bank

400 €

World Cup Kontiolahti I Sprint

2,50 € za tím
ne 29 nov 2020, 10:30

Výherný bank

100 €

World Cup Tabor Women

2,50 € za tím
ne 29 nov 2020, 13:10

Výherný bank

100 €

Super League (Teams) 9

5,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 14:00

Výherný bank

100 €

Fantasy Chelsea - Tottenham Hotspur

5,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 17:30

Výherný bank

100 €

NFL (Teams) 29-11

5,00 € za tím
ne 29 nov 2020, 19:00

Výherný bank

80 €

Fantasy Alpine Skiing 2020/2021

10,00 € za tím
so 5 dec 2020, 10:30

Výherný bank

1 000 €

Women's Handball EURO 2020

7,00 € za tím
št 3 dec 2020, 18:00

Výherný bank

400 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
05-10 12:55Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
05-10 10:24Team LottoNL - JumboKruijswijk, Steven
05-10 10:24Team LottoNL - JumboOlivier, Daan
05-10 10:24Team LottoNL - JumboTier, Floris De
05-10 09:24Groupama - FDJBonnet, William
05-10 09:24Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
05-10 09:24Groupama - FDJRoux, Anthony
05-10 09:24Groupama - FDJVincent, Léo
04-10 18:30AG2R La MondialePeters, Nans
03-10 18:39MS-Tina - FocusRuscetta, Andrea
03-10 18:39Nazionale ItalianaAleotti, Giovanni
03-10 18:39Nazionale ItalianaCaiati, Aldo
03-10 18:39Nazionale ItalianaCapecchi, Eros
03-10 18:39Nazionale ItalianaOrlandi, Massimo
03-10 18:39Nazionale ItalianaOrrico, Davide
03-10 18:39Nazionale ItalianaSantoro, Antonio
03-10 18:39Nazionale ItalianaZoccarato, Samuele
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirBernardinetti, Marco
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirGabburo, Davide
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirStüssi, Colin
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirTrosino, Mirko
03-10 18:34Amore e Vita - ProdirYustre, Kristian
03-10 18:34Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
03-10 18:34Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
03-10 18:34Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
03-10 18:34Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
03-10 18:34Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
03-10 18:34Astana Pro TeamChernetskii, Sergei
03-10 18:34Astana Pro TeamHirt, Jan
03-10 18:34Astana Pro TeamKangert, Tanel
03-10 18:34Astana Pro TeamLopez, Miguel Angel
03-10 18:34Astana Pro TeamVillella, Davide
03-10 18:34Bahrain - MeridaBoaro, Manuele
03-10 18:34Bahrain - MeridaNibali, Antonio
03-10 18:34Bahrain - MeridaNibali, Vincenzo
03-10 18:34Bahrain - MeridaPellizotti, Franco
03-10 18:34Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
03-10 18:34Bardiani CSFCarboni, Giovanni
03-10 18:34Bardiani CSFOrsini, Umberto
03-10 18:34Bardiani CSFRota, Lorenzo
03-10 18:34Bardiani CSFSavini, Daniel
03-10 18:34Biesse Carrera Gavardo Amici, Alberto
03-10 18:34Biesse Carrera Gavardo Delcò, Lorenzo
03-10 18:34Biesse Carrera Gavardo Logica, Enrico
03-10 18:34Biesse Carrera Gavardo Salvador, Enrico
03-10 18:34Biesse Carrera Gavardo Zanardini, Andrea
03-10 18:34BMC Racing TeamBettiol, Alberto
03-10 18:34BMC Racing TeamCaruso, Damiano
03-10 18:34BMC Racing TeamEvans, Alexander
03-10 18:34BMC Racing TeamFrankiny, Kilian
03-10 18:34BMC Racing TeamTeuns, Dylan
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGAMas, Lluis
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGAOien, Justin
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
03-10 18:34Caja Rural - Seguros RGASchultz, Nick
03-10 18:34Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
03-10 18:34Gazprom - RusVeloKobernyak, Evgeny
03-10 18:34Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
03-10 18:34Gazprom - RusVeloKulikov, Vladislav
03-10 18:34Gazprom - RusVeloLagutin, Sergey
03-10 18:34Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
03-10 18:34Groupama - FDJGaudu, David
03-10 18:34Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
03-10 18:34Groupama - FDJMorabito, Steve
03-10 18:34Groupama - FDJPreidler, Georg
03-10 18:34Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
03-10 18:34Groupama - FDJSeigle, Romain
03-10 18:34Israel Cycling AcademyAndemeskel, Awet
03-10 18:34Israel Cycling AcademyBadilatti, Matteo
03-10 18:34Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
03-10 18:34Israel Cycling AcademyNiv, Guy
03-10 18:34Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
03-10 18:34Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
03-10 18:34Mitchelton - ScottHaig, Jack
03-10 18:34Mitchelton - ScottHamilton, Lucas
03-10 18:34Mitchelton - ScottPower, Robert
03-10 18:34Mitchelton - ScottVerona, Carlos
03-10 18:34MS-Tina - FocusDima, Emil
03-10 18:34MS-Tina - FocusDobre, Vlad-Nicolae
03-10 18:34MS-Tina - FocusMarcelli, Mattia
03-10 18:34MS-Tina - FocusVulcan, Denis Marian
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBagioli, Nicola
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBou, Joan
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniHatsuyama, Sho
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniPonzi, Simone
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniTizza, Marco
03-10 18:34Nippo - Vini Fantini - Europa OviniZaccanti, Filippo
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaColnaghi, Luca
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaDi Sante, Antonio
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaDraperi, Matteo
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaGazzara, Michele
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaSalvietti, Niccolò
03-10 18:34Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaTotò, Paolo
03-10 18:34Team Dimension DataBerhane, Natnael
03-10 18:34Team Dimension DataCummings, Steve
03-10 18:34Team Dimension DataDavies, Scott
03-10 18:34Team Dimension DataDlamini, Nic
03-10 18:34Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
03-10 18:34Team Dimension DataKudus, Merhawi
03-10 18:34Team Dimension DataO'Connor, Ben
03-10 18:34Team EF Education First - DrapacBrown, Nate
03-10 18:34Team EF Education First - DrapacCarthy, Hugh
03-10 18:34Team EF Education First - DrapacDombrowski, Joe
03-10 18:34Team EF Education First - DrapacMartinez, Daniel
03-10 18:34Team LottoNL - JumboKuss, Sepp
03-10 18:34Team LottoNL - JumboPowless, Neilson
03-10 18:34Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
03-10 18:34Team SkyElissonde, Kenny
03-10 18:34Team SkyGolas, Michal
03-10 18:34Team SkyHenao, Sebastián
03-10 18:34Team SkyLopez, David
03-10 18:34Trek - SegafredoConci, Nicola
03-10 18:34Trek - SegafredoEg, Niklas
03-10 18:34Trek - SegafredoFelline, Fabio
03-10 18:34Trek - SegafredoGrmay, Tsgabu
03-10 18:34Trek - SegafredoStetina, Peter
03-10 18:34Wilier Triestina - Selle ItaliaFlorez, Miguel Eduardo
03-10 18:34Wilier Triestina - Selle ItaliaKoshevoy, Ilia
03-10 18:34Wilier Triestina - Selle ItaliaRaggio, Luca
03-10 18:34Wilier Triestina - Selle ItaliaRinaldi, Nicholas
03-10 18:34Wilier Triestina - Selle ItaliaSchönberger, Sebastian
03-10 15:05Bardiani CSFWackermann, Luca
03-10 12:24AG2R La MondialeCherel, Mikael
03-10 12:24AG2R La MondialeDomont, Axel
03-10 12:24AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
03-10 12:24AG2R La MondialeLatour, Pierre
03-10 12:24AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
03-10 09:45Movistar TeamArcas, Jorge
03-10 09:45Movistar TeamBarbero, Carlos
03-10 09:45Movistar TeamFernández, Rubén
03-10 09:45Movistar TeamLanda, Mikel
03-10 09:45Movistar TeamRojas, José Joaquín
03-10 09:45Movistar TeamSütterlin, Jasha
03-10 09:32UAE Team EmiratesBono, Matteo
03-10 09:32UAE Team EmiratesMori, Manuele
03-10 09:32UAE Team EmiratesPetilli, Simone
03-10 09:32UAE Team EmiratesPolanc, Jan
03-10 09:32UAE Team EmiratesRavasi, Edward
03-10 09:32UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
03-10 09:32UAE Team EmiratesSwift, Ben
24-09 12:27AG2R La MondialeBardet, Romain
24-09 12:27AG2R La MondialeMontaguti, Matteo
24-09 12:27Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
24-09 12:27Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
24-09 12:27Androni Giocattoli - SidermecSosa, Ivan
24-09 12:27Astana Pro TeamCataldo, Dario
24-09 12:27Astana Pro TeamFuglsang, Jakob
24-09 12:27Bahrain - MeridaMohoric, Matej
24-09 12:27Bahrain - MeridaPozzovivo, Domenico
24-09 12:27Bardiani CSFCiccone, Giulio
24-09 12:27Bardiani CSFSenni, Manuel
24-09 12:27Biesse Carrera Gavardo Piccot, Michel
24-09 12:27Biesse Carrera Gavardo Ravanelli, Simone
24-09 12:27BMC Racing TeamDe Marchi, Alessandro
24-09 12:27BMC Racing TeamRosskopf, Joey
24-09 12:27Caja Rural - Seguros RGACelano, Danilo
24-09 12:27Gazprom - RusVeloFirsanov, Sergey
24-09 12:27Groupama - FDJPinot, Thibaut
24-09 12:27Israel Cycling AcademyHermans, Ben
24-09 12:27Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
24-09 12:27Mitchelton - ScottAlbasini, Michael
24-09 12:27Mitchelton - ScottChaves, Esteban
24-09 12:27Mitchelton - ScottKreuziger, Roman
24-09 12:27Mitchelton - ScottYates, Adam
24-09 12:27Mitchelton - ScottYates, Simon
24-09 12:27Movistar TeamBetancur, Carlos
24-09 12:27MS-Tina - FocusStacchiotti, Riccardo
24-09 12:27Nippo - Vini Fantini - Europa OviniSantaromita, Ivan
24-09 12:27Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaGaffurini, Nicola
24-09 12:27Team Dimension DataMeintjes, Louis
24-09 12:27Team Dimension DataPauwels, Serge
24-09 12:27Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
24-09 12:27Team EF Education First - DrapacUran, Rigoberto
24-09 12:27Team EF Education First - DrapacWoods, Mike
24-09 12:27Team LottoNL - JumboBattaglin, Enrico
24-09 12:27Team LottoNL - JumboBennett, George
24-09 12:27Team LottoNL - JumboGesink, Robert
24-09 12:27Team LottoNL - JumboRoglič, Primož
24-09 12:27Team SkyBernal, Egan
24-09 12:27Team SkyMoscon, Gianni
24-09 12:27Team SkyRosa, Diego
24-09 12:27Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
24-09 12:27Trek - SegafredoMollema, Bauke
24-09 12:27UAE Team EmiratesAru, Fabio
24-09 12:27Wilier Triestina - Selle ItaliaVelasco, Simone
24-09 12:27Wilier Triestina - Selle ItaliaZardini, Edoardo
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
05-10 17:54Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
05-10 17:54Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaTotò, Paolo
05-10 12:55Gazprom - RusVeloArslanov, Ildar
05-10 10:24Team LottoNL - JumboPowless, Neilson
05-10 10:24Team LottoNL - JumboBennett, George
05-10 10:24Team LottoNL - JumboKuss, Sepp
05-10 09:24Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
05-10 09:24Groupama - FDJSeigle, Romain
05-10 09:24Groupama - FDJMorabito, Steve
05-10 09:24Groupama - FDJPreidler, Georg
04-10 18:30AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
03-10 18:34Team Dimension DataPauwels, Serge
03-10 18:34Mitchelton - ScottChaves, Esteban
03-10 18:34Mitchelton - ScottYates, Adam
03-10 18:34Team Dimension DataMeintjes, Louis
03-10 18:34Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
03-10 09:32UAE Team EmiratesAru, Fabio
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Giro dell'Emilia

Aktualizovať 05-10 17:57hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 172) Začiatok v so 6 okt 2018, 11:30

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!