Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 36

  1. santvoortniek: 60,37 €
  2. Dilligaf: 53,91 €
  3. dove18: 37,73 €
  4. Mikele14: 37,73 €
  5. Gunn650: 28,30 €
  6. ChoufKet: 24,52 €
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
03-10 00:09Team Sauerland NRWGiesselmann, Michel
03-10 00:08Team Sauerland NRWHodapp, Johannes
03-10 00:08Team Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
03-10 00:07Team Lotto - Kern-HausHugger, Jan
03-10 00:07Team Lotto - Kern-HausKnaup, Tobias
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonClauss, Marc
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonLöer, Lukas
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonMandrysch, John
03-10 00:05Heizomat rad-net.deFrahm, Jasper
03-10 00:05LKT Team BrandenburgWeber, Philip
03-10 00:02Team Novo NordiskMini, Emanuel
03-10 00:01Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
03-10 00:01Roompot - Nederlandse LoterijInkelaar, Kevin
03-10 00:01Roompot - Nederlandse LoterijMeijers, Jeroen
02-10 23:59Team Dimension DataSwift, Connor
02-10 20:59Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
02-10 20:38WB Aqua Protect VeranclassicDeruette, Thomas
02-10 20:38WB Aqua Protect VeranclassicMasson, Christophe
02-10 19:55Gazprom - RusVeloBoev, Igor
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsLafay, Victor
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsTurgis, Anthony
02-10 19:31Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
01-10 19:35Team SunwebTeunissen, Mike
01-10 19:09Cofidis Solutions CréditsBouhanni, Nacer
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertVallée, Boris
01-10 18:59Team Novo NordiskPeron, Andrea
01-10 18:59Team Novo NordiskPlanet, Charles
01-10 18:55CCC Sprandi PolkowicePaluta, Michał
01-10 18:55CCC Sprandi PolkowiceSajnok, Szymon
01-10 18:52Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
01-10 18:52Team Katusha AlpecinSmit, Willie
01-10 18:50Bora - HansgroheBaška, Erik
01-10 18:32Lotto SoudalDewulf, Stan
01-10 18:32Lotto SoudalWouters, Enzo
01-10 13:18Trek - SegafredoPedersen, Mads
30-09 23:12Quick-Step FloorsGaviria, Fernando
21-09 19:52Heizomat rad-net.deTschernoster, Jan
21-09 19:52Wanty - Groupe GobertGoebeert, Pierre
21-09 19:50Leopard Pro CyclingBrockhoff, Jan
21-09 19:50Leopard Pro CyclingGeßner, Konrad
21-09 19:50Leopard Pro CyclingKrieger, Alexander
21-09 19:50Leopard Pro CyclingPons, Gaëtan
21-09 19:50Leopard Pro CyclingRekita, Szymon
21-09 19:50Leopard Pro CyclingReynders, Jens
21-09 19:50Leopard Pro CyclingSpengler, Mario
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausHenn, Luca
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausHuppertz, Joshua
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausRetschke, Robert
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausRutsch, Jonas
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausSchormair, Fabian
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausWeinzheimer, Richard
21-09 19:50Team Lotto - Kern-HausWestmattelmann, Daniel
21-09 19:50Team Sauerland NRWDomnik, Julius
21-09 19:50Team Sauerland NRWGrosser, Aaron
21-09 19:50Team Sauerland NRWHappke, Luca Felix
21-09 19:50Team Sauerland NRWHärtig, Jonas
21-09 19:50Team Sauerland NRWIntra, Felix
21-09 19:50Team Sauerland NRWKnolle, Jon
21-09 19:50Team Sauerland NRWLeinau, Joann
21-09 19:49Heizomat rad-net.deHaller, Patrick
21-09 19:49Heizomat rad-net.deHollmann, Juri
21-09 19:49Heizomat rad-net.deNolde, Tobias
21-09 19:49Heizomat rad-net.deReutter, Sven
21-09 19:49Heizomat rad-net.deRohde, Leon
21-09 19:49Heizomat rad-net.deTreubel, Pascal
21-09 19:49LKT Team BrandenburgAppelt, Leo
21-09 19:49LKT Team BrandenburgBanusch, Richard
21-09 19:49LKT Team BrandenburgBokeloh, Jonas
21-09 19:49LKT Team BrandenburgDieteren, Jan
21-09 19:49LKT Team BrandenburgKoch, Christian
21-09 19:49LKT Team BrandenburgMalcharek, Moritz
21-09 19:49LKT Team BrandenburgTaebling, Paul
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonBauer, Dominik
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonBraun, Julian
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonHeider, Christopher
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonHeiderscheid, Colin
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonKüsters, Alexander
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonLaib, Simon
21-09 19:49Team Dauner D&DQ - AkkonThurau, Sven
21-09 19:48Bike AidBichlmann, Daniel
21-09 19:48Bike AidCarstensen, Lucas
21-09 19:48Bike AidHoller, Nikodemus
21-09 19:48Bike AidLechner, Patrick
21-09 19:48Bike AidSchäfer, Timo
21-09 19:48Bike AidSchnapka, Matthias
21-09 19:48Bike AidThömel, Tino
21-09 19:48Israel Cycling AcademyAndemeskel, Awet
21-09 19:48Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
21-09 19:48Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
21-09 19:48Israel Cycling AcademyNiv, Guy
21-09 19:48Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
21-09 19:48Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
21-09 19:48Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertAntonini, Simone
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertDecker, Alfdan De
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertKreder, Wesley
21-09 19:47Wanty - Groupe GobertLaat, Jasper de
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicDehaes, Kenny
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicDuquennoy, Jimmy
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicMolly, Kenny
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicSix, Franklin
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
21-09 19:47WB Aqua Protect VeranclassicWarnier, Antoine
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloisePauw, Moreno De
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
21-09 19:46Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
21-09 19:46Team Novo NordiskBenhamouda, Mehdi
21-09 19:46Team Novo NordiskClancy, Stephen
21-09 19:46Team Novo NordiskHenttala, Joonas
21-09 19:46Team Novo NordiskKamstra, Brian
21-09 19:46Team Novo NordiskPoli, Umberto
21-09 19:46Team Novo NordiskWilliams, Chris
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceBanaszek, Alan
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceBernas, Paweł
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceFranczak, Paweł
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceGradek, Kamil
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceKoch, Jonas
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceKump, Marko
21-09 19:45CCC Sprandi PolkowiceKurek, Adrian
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijGerts, Floris
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
21-09 19:45Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
21-09 19:44Gazprom - RusVeloKulikov, Vladislav
21-09 19:44Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
21-09 19:44Gazprom - RusVeloKurianov, Stepan
21-09 19:44Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
21-09 19:44Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
21-09 19:44Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
21-09 19:44Gazprom - RusVeloTrusov, Nikolay
21-09 19:44Quick-Step FloorsCavagna, Rémi
21-09 19:44Quick-Step FloorsDeclercq, Tim
21-09 19:44Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
21-09 19:44Quick-Step FloorsKeisse, Iljo
21-09 19:44Quick-Step FloorsNarvaez, Jhonatan
21-09 19:44Quick-Step FloorsPeák, Barnabás
21-09 19:44Quick-Step FloorsSénéchal, Florian
21-09 19:42Lotto SoudalBak, Lars
21-09 19:42Lotto SoudalDebusschere, Jens
21-09 19:42Lotto SoudalFrison, Frederik
21-09 19:42Lotto SoudalGreipel, André
21-09 19:42Lotto SoudalHofland, Moreno
21-09 19:42Lotto SoudalMaes, Nikolas
21-09 19:42Lotto SoudalSieberg, Marcel
21-09 19:42Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
21-09 19:42Team Dimension DataDougall, Nic
21-09 19:42Team Dimension DataEisel, Bernhard
21-09 19:42Team Dimension DataGibbons, Ryan
21-09 19:42Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
21-09 19:42Team Dimension DataThwaites, Scott
21-09 19:42Team Dimension DataVermote, Julien
21-09 19:41Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
21-09 19:41Team Katusha AlpecinMartin, Tony
21-09 19:41Team Katusha AlpecinMathis, Marco
21-09 19:41Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
21-09 19:41Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
21-09 19:41Team Katusha AlpecinStrakhov, Dmitry
21-09 19:41Team Katusha AlpecinZabel, Rick
21-09 19:41Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
21-09 19:41Trek - SegafredoDegenkolb, John
21-09 19:41Trek - SegafredoDidier, Laurent
21-09 19:41Trek - SegafredoKort, Koen de
21-09 19:41Trek - SegafredoPoppel, Boy van
21-09 19:41Trek - SegafredoRast, Grégory
21-09 19:41Trek - SegafredoStuyven, Jasper
21-09 19:40Bora - HansgroheBennett, Sam
21-09 19:40Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
21-09 19:40Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
21-09 19:40Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
21-09 19:40Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
21-09 19:40Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
21-09 19:40Team SunwebBauhaus, Phil
21-09 19:40Team SunwebCurvers, Roy
21-09 19:40Team SunwebKämna, Lennard
21-09 19:40Team SunwebKanter, Max
21-09 19:40Team SunwebStamsnijder, Tom
21-09 19:40Team SunwebTheuns, Edward
21-09 19:40Team SunwebWalscheid, Max
05-08 19:04Bora - HansgroheAckermann, Pascal
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
03-10 00:08Team Sauerland NRWGrosser, Aaron
03-10 00:08Team Sauerland NRWDomnik, Julius
03-10 00:08Team Sauerland NRWHappke, Luca Felix
03-10 00:07Team Lotto - Kern-HausWeinzheimer, Richard
03-10 00:07Team Lotto - Kern-HausSchormair, Fabian
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonHeider, Christopher
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonKüsters, Alexander
03-10 00:06Team Dauner D&DQ - AkkonBraun, Julian
03-10 00:05Bike AidSchäfer, Timo
03-10 00:05Heizomat rad-net.deHollmann, Juri
03-10 00:05LKT Team BrandenburgDieteren, Jan
03-10 00:04Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
03-10 00:04Wanty - Groupe GobertGoebeert, Pierre
03-10 00:02Team Novo NordiskBenhamouda, Mehdi
03-10 00:01Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
03-10 00:01Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
02-10 23:59Team Dimension DataGibbons, Ryan
02-10 20:59Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
02-10 20:59Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
02-10 20:38WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
02-10 20:38WB Aqua Protect VeranclassicSix, Franklin
02-10 19:55Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
01-10 19:35Team SunwebBauhaus, Phil
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertDecker, Alfdan De
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
01-10 19:02Wanty - Groupe GobertAntonini, Simone
01-10 18:59Team Novo NordiskClancy, Stephen
01-10 18:55CCC Sprandi PolkowiceKump, Marko
01-10 18:55CCC Sprandi PolkowiceFranczak, Paweł
01-10 18:52Team Katusha AlpecinMathis, Marco
01-10 18:52Team Katusha AlpecinStrakhov, Dmitry
01-10 18:50Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
01-10 18:32Lotto SoudalHofland, Moreno
01-10 18:32Lotto SoudalSieberg, Marcel
01-10 13:18Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
30-09 23:12Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Sparkassen Münsterland Giro

Aktualizovať 03-10 00:10hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 157) Začiatok v st 3 okt 2018, 11:35

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!