Zweeler Winners!

World Cup Kitzbuehel Super G Men

  1. Alberto Berasategui: 24,19 €
  2. daniels: 16,63 €
  3. Aralc: 13,61 €
  4. WesLee: 11,34 €
  5. Vincesanity: 9,83 €
  6. avandi41: 8,64 €
green-box
Prihláste sa, prosím...

Fantasy ATP Tennis 2021

€10.00 za tím
po 1 feb 2021, 01:10

Výherný bank

€5,000

Fantasy WTA Tennis 2021

€10.00 za tím
ne 31 jan 2021, 01:10

Výherný bank

€2,500

Fantasy Golf 2021

€7.00 za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

€500

NBA (Teams) 26-01

€5.00 za tím
ut 26 jan 2021, 01:00

Výherný bank

€100

Fantasy Cycling 2021 (budget)

€10.00 za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

€10,000

Fantasy Cycling 2021 (groups)

€10.00 za tím
št 11 feb 2021, 11:30

Výherný bank

€10,000

Eredivisie (Teams) 19

€5.00 za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

€300

stamp

Fantasy Premier League 20 (RtPL)

€3.00 za tím
ut 26 jan 2021, 21:15
slide-tickets

World Cup Kronplatz Giant Slalom Women

€2.50 za tím
ut 26 jan 2021, 10:30

Výherný bank

€70

World Cup Schladming Slalom Men

€2.50 za tím
ut 26 jan 2021, 17:45

Výherný bank

€70

Premier League (Teams) 20

€5.00 za tím
ut 26 jan 2021, 19:00

Výherný bank

€150

Jupiler Pro League (Teams) 22

€5.00 za tím
ut 26 jan 2021, 18:45

Výherný bank

€100

The Masters

€7.00 za tím
pi 29 jan 2021, 20:15

Výherný bank

€700

stamp

The Masters (RtAP)

€5.00 za tím
pi 29 jan 2021, 20:15
slide-tickets

Wednesday League (Teams) 3

€5.00 za tím
st 27 jan 2021, 20:00

Výherný bank

€150

Omega Dubai Desert Classic

€5.00 za tím
št 28 jan 2021, 04:00

Výherný bank

€100

Farmers Insurance Open

€5.00 za tím
št 28 jan 2021, 15:00

Výherný bank

€150

Thursday League (Teams) 3

€5.00 za tím
št 28 jan 2021, 18:45

Výherný bank

€100

EURO 2020 (Budget)

€10.00 za tím
pi 11 jún 2021, 21:00

Výherný bank

€15,000

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
03-10 18:24Cibel - CebonReynaerts, Wim
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticBosch, Manuel
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticRüegg, Lukas
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticStallaert, Joeri
03-10 18:22Team Differdange - LoschFranz, Toni
03-10 18:19St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
03-10 18:19St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
03-10 18:15Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
03-10 18:13Delko Marseille Provence KTMCombaud, Romain
03-10 18:13Team Fortuneo - SamsicLecamus-Lambert, Florentin
03-10 18:13Team Fortuneo - SamsicWelten, Bram
03-10 18:12Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
03-10 18:11Groupama - FDJDuchesne, Antoine
03-10 18:11Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
03-10 13:09Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
03-10 13:09Wanty - Groupe GobertDupont, Timothy
03-10 13:08Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
03-10 13:08Vital Concept Cycling ClubMüller, Patrick
03-10 13:08Vital Concept Cycling ClubPacher, Quentin
02-10 21:01Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
02-10 14:26Direct EnergieOrceau, Clément
02-10 14:26Direct EnergieOurselin, Paul
02-10 14:26Direct EnergieRiviere, David
01-10 22:34Development Team SunwebEekhoff, Nils
01-10 22:33Development Team SunwebHeinschke, Leon
01-10 22:33Development Team SunwebHirschi, Marc
01-10 22:33Development Team SunwebMärkl, Niklas
01-10 22:33Development Team SunwebMobach, Jarno
01-10 22:33Development Team SunwebStork, Florian
01-10 22:32Cibel - CebonCoenen, Dennis
01-10 22:32Cibel - CebonDieleman, Michiel
01-10 22:32Cibel - CebonJanssens, Jimmy
01-10 22:32Cibel - CebonMarchand, Gianni
01-10 22:32Cibel - CebonRaymackers, Cédric
01-10 22:32Cibel - CebonRuyters, Brecht
01-10 22:32Cibel - CebonTeugels, Lennert
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticFriesecke, Gian
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticMeiler, Lukas
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticOrrico, Davide
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticSchelling, Patrick
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticSteimle, Jannik
01-10 22:32Team Vorarlberg SanticThalmann, Roland
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleCabot, Jérémy
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleKneisky, Morgan
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
01-10 22:31Roubaix Lille MétropoleTronet, Steven
01-10 22:31St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
01-10 22:31St Michel - Auber 93Feillu, Romain
01-10 22:31St Michel - Auber 93Jakin, Alo
01-10 22:31St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
01-10 22:31St Michel - Auber 93Levarlet, Guillaume
01-10 22:31St Michel - Auber 93Thominet, Camille
01-10 22:31St Michel - Auber 93Touzé, Damien
01-10 22:31Team Differdange - LoschPardini, Olivier
01-10 22:31Team Differdange - LoschPetelin, Jan
01-10 22:31Team Differdange - LoschRózsa, Balázs
01-10 22:31Team Differdange - LoschTeasdale, Josh
01-10 22:31Team Differdange - LoschThill, Tom
01-10 22:31Team Differdange - LoschValvasori, Larry
01-10 22:31Team Differdange - LoschVermeer, Tom
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Aitor
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasTxoperena, Beñat
01-10 22:30Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
01-10 22:30Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
01-10 22:30Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
01-10 22:30Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
01-10 22:30Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
01-10 22:30Israel Cycling AcademyJensen, August
01-10 22:30Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
01-10 22:30Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertEiking, Odd Christian
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertMeurisse, Xandro
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertOffredo, Yoann
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
01-10 22:29Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicDelfosse, Sébastien
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicIsta, Kevyn
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicJules, Justin
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicSpengler, Lukas
01-10 22:29WB Aqua Protect VeranclassicWirtgen, Tom
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicBouet, Maxime
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicFeillu, Brice
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicFonseca, Armindo
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicLe Roux, Romain
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicLedanois, Kevin
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicPichon, Laurent
01-10 22:28Team Fortuneo - SamsicVachon, Florian
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubCoquard, Bryan
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubCourteille, Arnaud
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubErmenault, Corentin
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubLe Bon, Johan
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubManzin, Lorrenzo
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubMottier, Justin
01-10 22:28Vital Concept Cycling ClubReza, Kévin
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMAreruya, Joseph
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMEl Fares, Julien
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMFedeli, Alessandro
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMFinetto, Mauro
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMGuerin, Alexis
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMLeveau, Jérémy
01-10 22:27Delko Marseille Provence KTMSiskevicius, Evaldas
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsEdet, Nicolas
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
01-10 22:26Cofidis Solutions CréditsStaeyen, Michael Van
01-10 22:26Direct EnergieChavanel, Sylvain
01-10 22:26Direct EnergieCousin, Jérôme
01-10 22:26Direct EnergieGène, Yohann
01-10 22:26Direct EnergiePetit, Adrien
01-10 22:26Direct EnergiePichot, Alexandre
01-10 22:26Direct EnergieSellier, Simon
01-10 22:26Direct EnergieTulik, Angelo
01-10 22:25Groupama - FDJArmirail, Bruno
01-10 22:25Groupama - FDJDelage, Mickaël
01-10 22:25Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
01-10 22:25Groupama - FDJMadouas, Valentin
01-10 22:25Groupama - FDJRoy, Jérémy
01-10 22:25Groupama - FDJSarreau, Marc
01-10 22:25Groupama - FDJSeigle, Romain
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseFarazijn, Maxime
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
30-09 23:14Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
30-09 22:34AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
30-09 22:34AG2R La MondialeBarbier, Rudy
30-09 22:34AG2R La MondialeBidard, François
30-09 22:34AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
30-09 22:34AG2R La MondialeDillier, Silvan
30-09 22:34AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
30-09 22:34AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
03-10 18:24Cibel - CebonDieleman, Michiel
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticSteimle, Jannik
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticThalmann, Roland
03-10 18:23Team Vorarlberg SanticOrrico, Davide
03-10 18:20Team Differdange - LoschPetelin, Jan
03-10 18:19St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
03-10 18:19St Michel - Auber 93Levarlet, Guillaume
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
03-10 18:18Euskadi Basque Country - MuriasTxoperena, Beñat
03-10 18:15Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
03-10 18:13Team Fortuneo - SamsicBouet, Maxime
03-10 18:13Team Fortuneo - SamsicPichon, Laurent
03-10 18:13Delko Marseille Provence KTMLeveau, Jérémy
03-10 18:12Cofidis Solutions CréditsStaeyen, Michael Van
03-10 18:11Groupama - FDJSarreau, Marc
03-10 18:11Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
03-10 13:11WB Aqua Protect VeranclassicDelfosse, Sébastien
03-10 13:09Wanty - Groupe GobertMeurisse, Xandro
03-10 13:09Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
03-10 13:08Vital Concept Cycling ClubErmenault, Corentin
03-10 13:08Vital Concept Cycling ClubMottier, Justin
03-10 13:08Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
02-10 21:01Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
02-10 14:26Direct EnergieGène, Yohann
02-10 14:26Direct EnergieSellier, Simon
02-10 14:26Direct EnergieTulik, Angelo
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Paris-Gien-Bourges

Aktualizovať 03-10 18:25hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 123) Začiatok v št 4 okt 2018, 12:40

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!