Zweeler Winners!

PDC Home Tour Last 32 Group 1-3

  1. JKemps: 61,81 €
  2. ChoufKet: 41,41 €
  3. passioneel: 41,41 €
  4. geolarpat: 41,41 €
  5. Fausts: 24,75 €
  6. EPO 3 ENAME-PALM-ORVAL: 20,40 €
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
13-02 18:05Maloja PushbikersGötzinger, Valentin
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirFreuler, Jan-André
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirGavars, Eriks-Toms
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirNika, Iltjan
13-02 18:03Amore e Vita - ProdirSergis, Kaspars
13-02 18:02St Michel - Auber 93Thominet, Camille
13-02 18:00Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
13-02 18:00Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
13-02 18:00Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
13-02 18:00Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
13-02 18:00Corendon - CircusMeisen, Marcel
13-02 18:00Corendon - CircusStallaert, Joeri
13-02 18:00Corendon - CircusVergaerde, Otto
13-02 17:59Direct EnergieCousin, Jérôme
13-02 17:59Israel Cycling AcademyJensen, August
13-02 17:58EF Education First Pro CyclingCarthy, Hugh
13-02 17:58EF Education First Pro CyclingDombrowski, Joe
13-02 17:58EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
13-02 02:40Movistar TeamPedrero, Antonio
13-02 02:40Movistar TeamPrades, Eduard
13-02 02:40Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
13-02 02:37Groupama - FDJSeigle, Romain
12-02 10:23Team SunwebAndersen, Asbjørn Kragh
12-02 10:23Team SunwebFröhlinger, Johannes
12-02 10:19Amore e Vita - ProdirMoncassin, Maxence
12-02 10:18AG2R La MondialeGodon, Dorian
11-02 18:38Groupama - FDJArmirail, Bruno
11-02 18:32Maloja PushbikersAchterberg, Yannick
11-02 18:32Maloja PushbikersRitzinger, Felix
11-02 18:32Maloja PushbikersSchinnagel, Johannes
11-02 18:32Maloja PushbikersSchlemmer, Lukas
11-02 18:31Maloja PushbikersAuer, Daniel
11-02 18:31Maloja PushbikersKolb, Stefan
11-02 18:31Maloja PushbikersSalzmann, Jodok
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamEiking, Odd Christian
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
11-02 18:18Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
11-02 17:23Astana Pro TeamIzagirre, Gorka
11-02 17:23Astana Pro TeamZeits, Andrey
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicMaison, Jérémy
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicMoinard, Amaël
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
06-02 22:06Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
06-02 22:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsBagot, Yoann
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsCam, Maxime
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
06-02 22:05Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
06-02 22:04Corendon - CircusBondt, Dries De
06-02 22:04Corendon - CircusDevolder, Stijn
06-02 22:04Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
06-02 22:04Corendon - CircusJans, Roy
06-02 22:04Corendon - CircusJanssens, Jimmy
06-02 22:04Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
06-02 22:04Corendon - CircusRickaert, Jonas
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
06-02 22:04Delko Marseille ProvenceSchmidt, Fabien
06-02 22:03Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
06-02 22:03Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
06-02 22:03Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
06-02 22:03Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
06-02 22:03Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
06-02 22:03Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
06-02 22:03Israel Cycling AcademyNiv, Guy
06-02 22:03St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
06-02 22:03St Michel - Auber 93Feillu, Romain
06-02 22:03St Michel - Auber 93Jakin, Alo
06-02 22:03St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
06-02 22:03St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
06-02 22:03St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
06-02 22:03St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
06-02 22:02Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
06-02 22:02Androni Giocattoli - SidermecViel, Mattia
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
06-02 22:02Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsEdet, Nicolas
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsPérichon, Pierre-Luc
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
06-02 22:01Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
06-02 22:01Direct EnergieGène, Yohann
06-02 22:01Direct EnergieHivert, Jonathan
06-02 22:01Direct EnergiePichot, Alexandre
06-02 22:01Direct EnergieSellier, Simon
06-02 22:01Direct EnergieTulik, Angelo
06-02 22:01Direct EnergieTurgis, Anthony
06-02 21:59Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
06-02 21:59Trek - SegafredoDegenkolb, John
06-02 21:59Trek - SegafredoEg, Niklas
06-02 21:59Trek - SegafredoFrame, Alex
06-02 21:59Trek - SegafredoGogl, Michael
06-02 21:59Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
06-02 21:59Trek - SegafredoSkujiņš, Toms
06-02 21:52Team SunwebAndersen, Søren Kragh
06-02 21:52Team SunwebBakelants, Jan
06-02 21:52Team SunwebHaga, Chad
06-02 21:52Team SunwebKämna, Lennard
06-02 21:52Team SunwebRoche, Nicolas
06-02 21:52Team SunwebStorer, Michael
06-02 21:52Team SunwebWalscheid, Max
06-02 21:51Team SkyBasso, Leonardo
06-02 21:51Team SkyDoull, Owain
06-02 21:51Team SkyDunbar, Eddie
06-02 21:51Team SkyGanna, Filippo
06-02 21:51Team SkyLawless, Chris
06-02 21:51Team SkyRosa, Diego
06-02 21:51Team SkySwift, Ben
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepCavagna, Rémi
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepGilbert, Philippe
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
06-02 21:50Deceuninck - Quick-StepSerry, Pieter
06-02 21:49Movistar TeamBennati, Daniele
06-02 21:49Movistar TeamCarretero, Héctor
06-02 21:49Movistar TeamCastrillo, Jaime
06-02 21:49Movistar TeamErviti, Imanol
06-02 21:49Movistar TeamMas, Lluís
06-02 21:49Movistar TeamSütterlin, Jasha
06-02 21:48Groupama - FDJDuchesne, Antoine
06-02 21:48Groupama - FDJGaudu, David
06-02 21:48Groupama - FDJMolard, Rudy
06-02 21:48Groupama - FDJPreidler, Georg
06-02 21:48Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
06-02 21:48Groupama - FDJThomas, Benjamin
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingClarke, Simon
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
06-02 21:47EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
06-02 21:46Astana Pro TeamBoaro, Manuele
06-02 21:46Astana Pro TeamFominykh, Daniil
06-02 21:46Astana Pro TeamGregaard Wilsly, Jonas
06-02 21:46Astana Pro TeamGruzdev, Dmitriy
06-02 21:46Astana Pro TeamKudus, Merhawi
06-02 21:46Astana Pro TeamVreese, Laurens De
06-02 21:45AG2R La MondialeBidard, François
06-02 21:45AG2R La MondialeCherel, Mikaël
06-02 21:45AG2R La MondialeDomont, Axel
06-02 21:45AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
06-02 21:45AG2R La MondialeGastauer, Ben
06-02 21:45AG2R La MondialeJauregui, Quentin
22-01 18:39Vital Concept - B&B HotelsVichot, Arthur
18-01 21:20Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
18-01 18:06Direct EnergieCalmejane, Lilian
05-01 18:35AG2R La MondialeGallopin, Tony
20-12 17:07Groupama - FDJPinot, Thibaut
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
13-02 18:04Maloja PushbikersAchterberg, Yannick
13-02 18:02St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
13-02 18:00Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
13-02 18:00Corendon - CircusJans, Roy
13-02 17:59Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
13-02 17:59Direct EnergieTulik, Angelo
13-02 17:58EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
13-02 17:58EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
13-02 02:40Movistar TeamCarretero, Héctor
13-02 02:40Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
13-02 02:37Groupama - FDJArmirail, Bruno
13-02 02:37Groupama - FDJPreidler, Georg
12-02 10:23Team SunwebBakelants, Jan
12-02 10:23Team SunwebAndersen, Søren Kragh
12-02 10:18AG2R La MondialeBidard, François
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
11-02 18:26Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
11-02 18:18Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
11-02 18:14Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
11-02 17:23Astana Pro TeamBoaro, Manuele
11-02 17:23Astana Pro TeamKudus, Merhawi
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Tour de La Provence

Aktualizovať 13-02 18:06hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 152) Začiatok v št 14 feb 2019, 13:32

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!