Zweeler Winners!

PDC Super Series 1 Day 2

  1. zulu49: 48,38 €
  2. KO-94: 33,26 €
  3. Corleone: 27,22 €
  4. malesu: 25,92 €
  5. santvoortniek: 22,68 €
  6. eptwptwsop: 19,66 €
green-box
Prihláste sa, prosím...

Fantasy Spring Classics Men

10,00 € za tím
so 27 feb 2021, 11:20

Výherný bank

9.896 €

Omloop Het Nieuwsblad

5,00 € za tím
so 27 feb 2021, 11:20

Výherný bank

1.420 €

stamp

Fantasy Spring Classics Men (RtL)

5,00 € za tím
so 27 feb 2021, 11:20
slide-tickets
stamp

Omloop Het Nieuwsblad (RtL)

3,00 € za tím
so 27 feb 2021, 11:20
slide-tickets

Premier League (Teams) 26

5,00 € za tím
so 27 feb 2021, 13:30

Výherný bank

150 €

stamp

Fantasy Premier League 26 (RtPL)

1,00 € za tím
so 27 feb 2021, 18:30
slide-tickets

UAE Tour stage 7

2,50 € za tím
so 27 feb 2021, 10:05

Výherný bank

176 €

World Cup Val di Fassa Downhill Women

2,50 € za tím
so 27 feb 2021, 11:00

Výherný bank

60 €

PDC Super Series 1 Day 3

2,50 € za tím
so 27 feb 2021, 15:00

Výherný bank

50 €

Serie A (Teams) 24

5,00 € za tím
so 27 feb 2021, 15:00

Výherný bank

100 €

Jupiler Pro League (Teams) 28

5,00 € za tím
so 27 feb 2021, 16:15

Výherný bank

100 €

Kuurne-Brussel-Kuurne

5,00 € za tím
ne 28 feb 2021, 11:55

Výherný bank

1.000 €

stamp

Kuurne-Brussel-Kuurne (RtL)

1,00 € za tím
ne 28 feb 2021, 11:55
slide-tickets

Royal Bernard Drôme Classic

2,50 € za tím
ne 28 feb 2021, 11:54

Výherný bank

100 €

World Cup Bansko Giant Slalom Men

2,50 € za tím
ne 28 feb 2021, 10:00

Výherný bank

60 €

PDC Super Series 1 Day 4

5,00 € za tím
ne 28 feb 2021, 15:00

Výherný bank

150 €

Fantasy PSV - Ajax

5,00 € za tím
ne 28 feb 2021, 14:30

Výherný bank

100 €

Super League (Teams) 22

5,00 € za tím
ne 28 feb 2021, 14:30

Výherný bank

150 €

Fantasy Darts 2021

10,00 € za tím
pi 5 mar 2021, 20:10

Výherný bank

2.500 €

EURO 2020 (Budget)

10,00 € za tím
pi 11 jún 2021, 21:00

Výherný bank

15.000 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
15-10 14:06Astana Pro TeamChernetskii, Sergei
15-10 14:06Astana Pro TeamHoule, Hugo
15-10 14:06Astana Pro TeamVreese, Laurens De
15-10 14:06Team Dimension DataDougall, Nic
15-10 14:06Team SkyDoull, Owain
15-10 14:06Team SkyLopez, David
15-10 14:03Groupama - FDJSeigle, Romain
13-10 20:34Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
13-10 20:34Bahrain - MeridaBoaro, Manuele
13-10 20:34Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
11-10 12:37AG2R La MondialeDillier, Silvan
11-10 12:37AG2R La MondialeDomont, Axel
11-10 12:37AG2R La MondialeDuval, Julien
11-10 12:37AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
11-10 12:37AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
11-10 12:37AG2R La MondialeVenturini, Clément
11-10 12:37Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
11-10 12:37Astana Pro TeamFominykh, Daniil
11-10 12:37Astana Pro TeamGrivko, Andriy
11-10 12:37Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
11-10 12:37Astana Pro TeamMinali, Riccardo
11-10 12:37Astana Pro TeamVillella, Davide
11-10 12:37Bahrain - MeridaArashiro, Yukiya
11-10 12:37Bahrain - MeridaBole, Grega
11-10 12:37Bahrain - MeridaFeng, Chun Kai
11-10 12:37Bahrain - MeridaGasparotto, Enrico
11-10 12:37Bahrain - MeridaMohoric, Matej
11-10 12:37Bahrain - MeridaPernsteiner, Hermann
11-10 12:37Bahrain - MeridaWang, Meiyin
11-10 12:37BMC Racing TeamCaruso, Damiano
11-10 12:37BMC Racing TeamHooydonck, Nathan Van
11-10 12:37BMC Racing TeamKüng, Stefan
11-10 12:37BMC Racing TeamPorte, Richie
11-10 12:37BMC Racing TeamRoelandts, Jürgen
11-10 12:37BMC Racing TeamSchär, Michael
11-10 12:37BMC Racing TeamScotson, Miles
11-10 12:37Bora - HansgroheBaška, Erik
11-10 12:37Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
11-10 12:37Bora - HansgroheKennaugh, Peter
11-10 12:37Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
11-10 12:37Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
11-10 12:37Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
11-10 12:37Groupama - FDJArmirail, Bruno
11-10 12:37Groupama - FDJDelage, Mickaël
11-10 12:37Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
11-10 12:37Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
11-10 12:37Groupama - FDJLe Gac, Olivier
11-10 12:37Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
11-10 12:37Lotto SoudalArmée, Sander
11-10 12:37Lotto SoudalHansen, Adam
11-10 12:37Lotto SoudalMertz, Rémy
11-10 12:37Lotto SoudalNaesen, Lawrence
11-10 12:37Lotto SoudalSande, Tosh Van der
11-10 12:37Lotto SoudalVanhoucke, Harm
11-10 12:37Lotto SoudalWouters, Enzo
11-10 12:37Mitchelton - ScottBewley, Sam
11-10 12:37Mitchelton - ScottHamilton, Lucas
11-10 12:37Mitchelton - ScottKluge, Roger
11-10 12:37Mitchelton - ScottMeyer, Cameron
11-10 12:37Mitchelton - ScottMezgec, Luka
11-10 12:37Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
11-10 12:37Mitchelton - ScottVerona, Carlos
11-10 12:37Movistar TeamAnacona, Winner
11-10 12:37Movistar TeamArcas, Jorge
11-10 12:37Movistar TeamBarbero, Carlos
11-10 12:37Movistar TeamBetancur, Carlos
11-10 12:37Movistar TeamFernández, Rubén
11-10 12:37Movistar TeamQuintana, Dayer
11-10 12:37Movistar TeamSütterlin, Jasha
11-10 12:37Quick-Step FloorsCavagna, Rémi
11-10 12:37Quick-Step FloorsDevenyns, Dries
11-10 12:37Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
11-10 12:37Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
11-10 12:37Quick-Step FloorsNarvaez, Jhonatan
11-10 12:37Quick-Step FloorsSchachmann, Maximilian
11-10 12:37Team Dimension DataDebesay, Mekseb
11-10 12:37Team Dimension DataDlamini, Nic
11-10 12:37Team Dimension DataEisel, Bernhard
11-10 12:37Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
11-10 12:37Team Dimension DataMorton, Lachlan
11-10 12:37Team Dimension DataThomson, Jay
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacBerg, Julius van den
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacCarthy, Hugh
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacClarke, Will
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacMagnusson, Kim
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacMcLay, Dan
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacUran, Rigoberto
11-10 12:37Team EF Education First - DrapacVanmarcke, Sep
11-10 12:37Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
11-10 12:37Team Katusha AlpecinDowsett, Alex
11-10 12:37Team Katusha AlpecinGonçalves, José
11-10 12:37Team Katusha AlpecinHaller, Marco
11-10 12:37Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
11-10 12:37Team Katusha AlpecinMartin, Tony
11-10 12:37Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
11-10 12:37Team LottoNL - JumboEenkhoorn, Pascal
11-10 12:37Team LottoNL - JumboGrøndahl Jansen, Amund
11-10 12:37Team LottoNL - JumboHoecke, Gijs Van
11-10 12:37Team LottoNL - JumboKuss, Sepp
11-10 12:37Team LottoNL - JumboPowless, Neilson
11-10 12:37Team LottoNL - JumboRoosen, Timo
11-10 12:37Team SkyBasso, Leonardo
11-10 12:37Team SkyDibben, Jon
11-10 12:37Team SkyDunbar, Eddie
11-10 12:37Team SkyHalvorsen, Kristoffer
11-10 12:37Team SkyLawless, Chris
11-10 12:37Team SkyMoscon, Gianni
11-10 12:37Team SkySivakov, Pavel
11-10 12:37Trek - SegafredoBernard, Julien
11-10 12:37Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
11-10 12:37Trek - SegafredoDaniel, Greg
11-10 12:37Trek - SegafredoFrame, Alex
11-10 12:37Trek - SegafredoMullen, Ryan
11-10 12:37Trek - SegafredoRast, Grégory
11-10 12:37Trek - SegafredoStuyven, Jasper
11-10 12:37UAE Team EmiratesAru, Fabio
11-10 12:37UAE Team EmiratesBono, Matteo
11-10 12:37UAE Team EmiratesMirza Al-Hammadi, Yousif
11-10 12:37UAE Team EmiratesPolanc, Jan
11-10 12:37UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
11-10 12:37UAE Team EmiratesSwift, Ben
11-10 12:37UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
08-10 19:30Team SunwebAndersen, Søren Kragh
08-10 19:30Team SunwebGeschke, Simon
08-10 19:30Team SunwebHaga, Chad
08-10 19:30Team SunwebHofstede, Lennard
08-10 19:30Team SunwebKämna, Lennard
08-10 19:30Team SunwebTusveld, Martijn
08-10 19:30Team SunwebWalscheid, Max
08-10 09:29Team Dimension DataBerhane, Natnael
04-10 20:19AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
16-08 09:35Groupama - FDJDémare, Arnaud
11-08 09:06Team LottoNL - JumboGroenewegen, Dylan
05-08 19:04Bora - HansgroheAckermann, Pascal
31-07 09:23Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
15-06 10:42Astana Pro TeamSanchez, Luis Leon
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
15-10 14:06Team Dimension DataMorton, Lachlan
15-10 14:06Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
15-10 14:06Team SkyLawless, Chris
15-10 14:06Team SkyHalvorsen, Kristoffer
15-10 14:06Astana Pro TeamFominykh, Daniil
15-10 14:03Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
15-10 14:03Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
13-10 20:38BMC Racing TeamCaruso, Damiano
13-10 20:34Bahrain - MeridaMohoric, Matej
13-10 20:34Bahrain - MeridaGasparotto, Enrico
13-10 20:34Bahrain - MeridaBole, Grega
12-10 15:36Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Tour of Guangxi

Aktualizovať 15-10 15:18hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 124) Začiatok v ut 16 okt 2018, 07:01

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!