Zweeler Winners!

Players Championship Finals Round 1 - 2

  1. Vincesanity: € 61,44
  2. Corleone: € 42,24
  3. JKemps: € 34,56
  4. Berrovksi: € 28,80
  5. Jakbo: € 24,96
green-box
Prihláste sa, prosím...

NK Sprint

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 14:15

Výherný bank

€ 920

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Men

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 300

stamp

Bahrain Grand Prix Qualifying (RtAD)

€ 3,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 10 (RtPL)

€ 1,00 za tím
so 28 nov 2020, 16:00
slide-tickets

Premier League (Teams) 10

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 13:30

Výherný bank

€ 252

Urban Cross Kortrijk (X2O Trofee) Women

€ 2,50 za tím
so 28 nov 2020, 13:45

Výherný bank

€ 132

Players Championship Finals Round 2

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 14:00

Výherný bank

€ 128

Bahrain Grand Prix Qualifying

€ 2,50 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 100

Serie A (Teams) 9

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 15:00

Výherný bank

€ 140

Jupiler Pro League (Teams) 14

€ 5,00 za tím
so 28 nov 2020, 16:15

Výherný bank

€ 100

stamp

Bahrain Grand Prix (RtAD)

€ 10,00 za tím
ne 29 nov 2020, 15:10
slide-tickets

World Cup Tabor Men

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 14:30

Výherný bank

€ 300

Bahrain Grand Prix

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 15:10

Výherný bank

€ 400

World Cup Kontiolahti I Sprint

€ 2,50 za tím
ne 29 nov 2020, 10:30

Výherný bank

€ 100

World Cup Tabor Women

€ 2,50 za tím
ne 29 nov 2020, 13:10

Výherný bank

€ 100

Super League (Teams) 9

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 14:00

Výherný bank

€ 100

Fantasy Chelsea - Tottenham Hotspur

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 17:30

Výherný bank

€ 100

NFL (Teams) 29-11

€ 5,00 za tím
ne 29 nov 2020, 19:00

Výherný bank

€ 80

Fantasy Alpine Skiing 2020/2021

€ 10,00 za tím
so 5 dec 2020, 10:30

Výherný bank

€ 1.000

Women's Handball EURO 2020

€ 7,00 za tím
št 3 dec 2020, 18:00

Výherný bank

€ 400

Pridanie na štartovnú listinu
DátumŠtátŠportovci
07-08 20:23ŠpanielskoDe La Parte, Víctor
06-08 02:29ŠpanielskoCastroviejo, Jonathan
06-08 02:29ŠvédskoLudvigsson, Tobias
06-08 02:29ŠvajčiarskoKüng, Stefan
06-08 02:29UkrajinaGolovash, Oleksandr
06-08 02:29UkrajinaGrivko, Andriy
06-08 02:21SlovenskoCanecky, Marek
06-08 02:20RuskoEvtushenko, Alexander
06-08 02:20RuskoOvechkin, Artem
06-08 02:20RuskoStrakhov, Dmitry
06-08 02:17PortugalskoBico, Nuno
06-08 02:17PortugalskoGonçalves, José
06-08 02:17PortugalskoMachado, Tiago
06-08 02:10HolandskoBaarle, Dylan van
06-08 02:10HolandskoEmden, Jos van
06-08 02:10PoľskoBiałobłocki, Marcin
06-08 02:10PoľskoGradek, Kamil
06-08 02:10PoľskoRekita, Szymon
06-08 01:59LitvaBagdonas, Gediminas
06-08 01:59LitvaNavardauskas, Ramunas
06-08 01:58LotyšskoFlaksis, Andzs
06-08 01:58LotyšskoSaramotins, Aleksejs
06-08 01:58LotyšskoSkujins, Toms
06-08 01:58LotyšskoSmukulis, Gatis
06-08 01:44TalianskoGanna, Filippo
06-08 01:44TalianskoMoser, Moreno
06-08 01:42ÍrskoChristie, Marcus
06-08 01:42ÍrskoDunbar, Eddie
06-08 01:42ÍrskoMullen, Ryan
06-08 01:35Veľká BritániaDowsett, Alex
06-08 01:35Veľká BritániaTanfield, Harry
06-08 01:26AzerbajdžanJabrayilov, Samir
06-08 01:26BieloruskoSamoilau, Branislau
06-08 01:26DánskoMadsen, Martin Toft
06-08 01:26DánskoQuaade, Rasmus
06-08 01:26NemeckoMathis, Marco
06-08 01:26NemeckoSchachmann, Maximilian
06-08 01:22Česká republikaBárta, Jan
06-08 01:22Česká republikaCerný, Josef
06-08 01:09BelgickoCampenaerts, Victor
06-08 01:09BelgickoLampaert, Yves
06-08 01:08BieloruskoKiryienka, Vasil
06-08 01:00RakúskoBrändle, Matthias
31-07 09:52FrancúzskoGougeard, Alexis
31-07 09:52FrancúzskoPaillot, Yoann
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumŠtátŠportovci
07-08 20:24AzerbajdžanJabrayilov, Samir
07-08 20:24ÍrskoChristie, Marcus
07-08 20:24LotyšskoFlaksis, Andzs
07-08 20:24LotyšskoSaramotins, Aleksejs
07-08 20:24LotyšskoSkujins, Toms
07-08 20:24LotyšskoSmukulis, Gatis
07-08 20:24PoľskoGradek, Kamil
07-08 20:24PoľskoRekita, Szymon
07-08 20:24RuskoStrakhov, Dmitry
06-08 11:16BieloruskoKiryienka, Vasil
06-08 10:56PortugalskoBico, Nuno
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina European Championships Time Trial

Aktualizovať 07-08 20:24hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 34) Začiatok v st 8 aug 2018, 14:00
Bielorusko (1)
Samoilau, Branislau
Česká republika (2)
Bárta, Jan
Cerný, Josef
Slovensko (1)
Canecky, Marek
Švédsko (1)
Ludvigsson, Tobias
Švajčiarsko (1)
Küng, Stefan
Veľká Británia (2)
Dowsett, Alex
Tanfield, Harry

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!