Zweeler Winners!

Sony Open in Hawaii

  1. Cancellara73: 61,94 €
  2. HuiB: 42,58 €
  3. Rbjsyd: 34,84 €
  4. freepad: 29,03 €
  5. rockdokter: 27,26 €
  6. plutonium: 25,16 €
green-box
Prihláste sa, prosím...
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
27-06 14:21Without teamBerg, Roy van den
27-06 14:13Telenet Fidea LionsKessel, Corné van
23-06 17:57Hagens Berman AxeonZijlaard, Maikel
23-06 17:57Vlasman Cycling TeamBovenhuis, Robert
23-06 17:56Memil CCN Pro-CyclingEefting, Roy
23-06 17:56Nex CCN Cycling TeamNederlof, Lex
23-06 17:55Alecto Cycling TeamOverste, Matthew
23-06 17:35Alecto Cycling TeamDekker, Sjors
23-06 17:31Trek - SegafredoKort, Koen de
23-06 17:31Trek - SegafredoMollema, Bauke
23-06 17:31Trek - SegafredoPoppel, Boy van
23-06 17:31Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
23-06 17:31Verandas Willems - CrelanGodrie, Stan
23-06 17:30Team EF Education First - DrapacLangeveld, Sebastian
23-06 17:30Team SkyBaarle, Dylan van
23-06 17:30Team SkyPoels, Wout
23-06 17:30Team SunwebCurvers, Roy
23-06 17:30Team SunwebDam, Laurens ten
23-06 17:30Team SunwebDumoulin, Tom
23-06 17:30Team SunwebHofstede, Lennard
23-06 17:30Team SunwebKelderman, Wilco
23-06 17:30Team SunwebOomen, Sam
23-06 17:30Team SunwebStamsnijder, Tom
23-06 17:30Team SunwebTeunissen, Mike
23-06 17:30Team SunwebTusveld, Martijn
23-06 17:29Lotto SoudalHofland, Moreno
23-06 17:29Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
23-06 17:29Quick-Step FloorsTerpstra, Niki
23-06 17:29Team Dimension DataSlagter, Tom-Jelte
23-06 17:29Team LottoNL - JumboBoom, Lars
23-06 17:29Team LottoNL - JumboBouwman, Koen
23-06 17:29Team LottoNL - JumboClement, Stef
23-06 17:29Team LottoNL - JumboEenkhoorn, Pascal
23-06 17:29Team LottoNL - JumboEmden, Jos van
23-06 17:29Team LottoNL - JumboGesink, Robert
23-06 17:29Team LottoNL - JumboKruijswijk, Steven
23-06 17:29Team LottoNL - JumboLeezer, Tom
23-06 17:29Team LottoNL - JumboLindeman, Bert-Jan
23-06 17:29Team LottoNL - JumboOlivier, Daan
23-06 17:29Team LottoNL - JumboPoppel, Danny van
23-06 17:29Team LottoNL - JumboRoosen, Timo
23-06 17:29Team LottoNL - JumboTankink, Bram
23-06 17:29Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
23-06 17:28Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
23-06 17:28Team Katusha AlpecinLammertink, Maurits
23-06 17:25Vital Concept Cycling ClubLammertink, Steven
23-06 17:25Wanty - Groupe GobertKreder, Wesley
23-06 17:25Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijAriesen, Tim
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijEmpel, Etienne van
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijGerts, Floris
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijLijke, Nick van der
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijMeijers, Jeroen
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijWeening, Pieter
23-06 17:24Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
23-06 17:24Team Novo NordiskIJzendoorn, Rik van
23-06 17:24Team Novo NordiskKamstra, Brian
23-06 17:23Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
23-06 17:23Manzana Postobón TeamBol, Jetse
23-06 17:19Aqua Blue SportKoning, Peter
23-06 17:19Aqua Blue SportKreder, Michel
23-06 17:18Telenet Fidea LionsHaar, Lars van der
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamBeukeboom, Dion
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamBovenhuis, Jasper
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamBurg, Joost van der
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamDool, Kevin van den
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamDuvigneau, Beau
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamHavik, Yoeri
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamKooijman, Jaap
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamStroetinga, Wim
23-06 17:18Vlasman Cycling TeamZijl, Melvin van
23-06 17:17Olivers Real Food RacingSchuurhuis, Rien
23-06 17:17SEG Racing AcademyBol, Cees
23-06 17:17Tarteletto - IsorexRuijgh, Rob
23-06 17:17Team Differdange - LoschVermeer, Tom
23-06 17:17Team UKYOKreder, Raymond
23-06 17:17Team UKYOMaar, Marc de
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamBakker, Stephan
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamBreda, Rick van
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamBuskermolen, Jordy
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamJonge, Maarten de
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamKleiman, Wim
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamLooij, André
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamLuijk, Sven van
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamMarkus, Barry
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamOckeloen, Jasper
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamRhee, Joey van
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamSchulting, Peter
23-06 17:16Monkey Town Continental TeamSlik, Ivar
23-06 17:15DESTIL - Parkhotel ValkenburgBrusselman, Twan
23-06 17:15DESTIL - Parkhotel ValkenburgKerkhof, Tim
23-06 17:15DESTIL - Parkhotel ValkenburgTrijp, Maarten van
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTAriesen, Johim
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTBakel, Robbie van
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTEising, Tijmen
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTGmelich Meijling, Jarno
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTHamelink, Jasper
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTKleijn, Arvid de
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTKrul, Stef
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTLaat, Jasper de
23-06 17:15Metec - TKH Continental CTLange, Thijs de
23-06 17:14Corendon - CircusPoel, David van der
23-06 17:14Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
23-06 17:14Dare GaviotaKoch, Leon
23-06 17:14Delta Cycling RotterdamBugter, Luuc
23-06 17:14Delta Cycling RotterdamDalen, Jason van
23-06 17:14Delta Cycling RotterdamJanssen, Adriaan
23-06 17:13Alecto Cycling TeamDoets, Marco
23-06 17:13Alecto Cycling TeamDuin, Patrick van der
23-06 17:13Alecto Cycling TeamHooghiemster, René
23-06 17:13Alecto Cycling TeamJong, Jaap de
23-06 17:13Alecto Cycling TeamKooij, Bas van der
23-06 17:13Alecto Cycling TeamOostra, Folkert
23-06 17:13Alecto Cycling TeamOttema, Rick
23-06 17:13Alecto Cycling TeamSchouten, Jasper
23-06 17:13BEAT Cycling ClubAbraham Gebru, Daniel
23-06 17:13BEAT Cycling ClubDesale, Nahom
23-06 17:13BEAT Cycling ClubHavik, Piotr
23-06 17:13BEAT Cycling ClubTietema, Bas
23-06 17:13Bike AidEngelen, Adne van
23-06 12:59Team Fortuneo - SamsicWelten, Bram
29-12 18:27Team LottoNL - JumboGroenewegen, Dylan
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
30-06 19:33Vlasman Cycling TeamBovenhuis, Robert
30-06 19:33Vlasman Cycling TeamDool, Kevin van den
30-06 19:33Vlasman Cycling TeamZijl, Melvin van
30-06 19:22Manzana Postobón TeamBol, Jetse
30-06 19:22Team SunwebCurvers, Roy
30-06 19:22Trek - SegafredoMollema, Bauke
29-06 09:23Team LottoNL - JumboOlivier, Daan
29-06 09:23Team LottoNL - JumboGesink, Robert
29-06 09:23Team LottoNL - JumboClement, Stef
27-06 14:04Team SkyPoels, Wout
27-06 14:04Vital Concept Cycling ClubLammertink, Steven
27-06 14:04Team LottoNL - JumboKruijswijk, Steven
27-06 14:04Team UKYOMaar, Marc de
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina NK Wielrennen

Táto štartovná listina je predbežná. Tímy, ktorých výber už bol potvrdený, sú označené zeleným zaškrtnutím.

(Jazdci: 118) Začiatok v ne 1 júl 2018, 10:24
Bike Aid (1)
Engelen, Adne van
Dare Gaviota (1)
Koch, Leon
DESTIL - Parkhotel Valkenburg (3)
Brusselman, Twan
Kerkhof, Tim
Trijp, Maarten van
Groupama - FDJ (1)
Sinkeldam, Ramon
Hagens Berman Axeon (1)
Zijlaard, Maikel
Israel Cycling Academy (1)
Winden, Dennis van
Lotto Soudal (1)
Hofland, Moreno
Memil CCN Pro-Cycling (1)
Eefting, Roy
Nex CCN Cycling Team (1)
Nederlof, Lex
Olivers Real Food Racing (1)
Schuurhuis, Rien
Quick-Step Floors (2)
Jakobsen, Fabio
Terpstra, Niki
SEG Racing Academy (1)
Bol, Cees
Tarteletto - Isorex (1)
Ruijgh, Rob
Team Differdange - Losch (1)
Vermeer, Tom
Team Dimension Data (1)
Slagter, Tom-Jelte
Team EF Education First - Drapac (1)
Langeveld, Sebastian
Team Fortuneo - Samsic (1)
Welten, Bram
Team Katusha Alpecin (1)
Lammertink, Maurits
Team Sky (1)
Baarle, Dylan van
Team UKYO (1)
Kreder, Raymond
Trek - Segafredo (2)
Kort, Koen de
Poppel, Boy van
Verandas Willems - Crelan (2)
Duijn, Huub
Godrie, Stan
Wanty - Groupe Gobert (2)
Kreder, Wesley
Minnaard, Marco
Without team (1)
Berg, Roy van den

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!