Zweeler Winners!

Fantasy AEX Week 23

  1. kabo12: 48,60 €
  2. karper: 48,60 €
  3. de winnaars: 32,40 €
  4. Wigo: 27,00 €
  5. Redracer: 23,40 €
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
02-05 13:18Wilier Triestina - Selle ItaliaTurrin, Alex
30-04 22:03Team EF Education First - DrapacScully, Tom
30-04 10:05BMC Racing TeamFrankiny, Kilian
30-04 10:05BMC Racing TeamVliegen, Loïc
28-04 18:18Wilier Triestina - Selle ItaliaMosca, Jacopo
27-04 11:53Movistar TeamFernández, Rubén
26-04 18:14Trek - SegafredoPoppel, Boy van
26-04 10:41Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
25-04 09:16Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
24-04 15:12Bahrain - MeridaNovak, Domen
24-04 15:12Trek - SegafredoDidier, Laurent
24-04 15:11AG2R La MondialeDenz, Nico
24-04 15:11Bardiani CSFCarboni, Giovanni
24-04 15:11Bardiani CSFRota, Lorenzo
24-04 15:11Bora - HansgroheKonrad, Patrick
24-04 15:11Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
24-04 15:11Groupama - FDJRoux, Anthony
24-04 15:11Mitchelton - ScottBewley, Sam
24-04 15:11Movistar TeamValls, Rafa
24-04 15:11Quick-Step FloorsCapecchi, Eros
24-04 15:11Quick-Step FloorsCavagna, Rémi
24-04 15:11Quick-Step FloorsSénéchal, Florian
24-04 15:11Team Dimension DataVenter, Jaco
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacAsbroeck, Tom Van
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacBrown, Nate
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacCanty, Brendan
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacDocker, Mitch
24-04 15:11Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
24-04 15:11Team SkyKiryienka, Vasil
24-04 15:11Team SkyKnees, Christian
24-04 15:11Team SunwebCurvers, Roy
24-04 15:11Team SunwebHofstede, Lennard
24-04 15:11Trek - SegafredoBrändle, Matthias
24-04 15:11UAE Team EmiratesAtapuma, Darwin
24-04 15:11UAE Team EmiratesMarcato, Marco
24-04 15:11UAE Team EmiratesMori, Manuele
24-04 15:11Wilier Triestina - Selle ItaliaFonzi, Giuseppe
24-04 11:15AG2R La MondialeDomont, Axel
24-04 11:15Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
24-04 11:15Bahrain - MeridaKoren, Kristijan
24-04 11:15Bahrain - MeridaNavardauskas, Ramunas
24-04 11:15Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
24-04 11:15Bardiani CSFSimion, Paolo
24-04 11:15BMC Racing TeamSchär, Michael
24-04 11:15BMC Racing TeamWyss, Danilo
24-04 11:15Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
24-04 11:15Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
24-04 11:15Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
24-04 11:15Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
24-04 11:15Mitchelton - ScottVerona, Carlos
24-04 11:15Quick-Step FloorsKeisse, Iljo
24-04 11:15Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
24-04 11:15Team Dimension DataKudus, Merhawi
24-04 11:15Team Dimension DataZyl, Johann van
24-04 11:15Team EF Education First - DrapacClarke, Will
24-04 11:15Team EF Education First - DrapacCraddock, Lawson
24-04 11:15Team EF Education First - DrapacHowes, Alex
24-04 11:15Team EF Education First - DrapacMartinez, Daniel
24-04 11:15Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
24-04 11:15Team SkyHenao, Sebastián
24-04 11:15Team SunwebGeschke, Simon
24-04 11:15Team SunwebStamsnijder, Tom
24-04 11:15Trek - SegafredoAlafaci, Eugenio
24-04 11:15Trek - SegafredoDaniel, Greg
24-04 11:15UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
24-04 11:15UAE Team EmiratesNiemiec, Przemyslaw
24-04 11:15UAE Team EmiratesRavasi, Edward
24-04 11:15UAE Team EmiratesSutherland, Rory
24-04 11:15Wilier Triestina - Selle ItaliaBusato, Matteo
23-04 18:22AG2R La MondialeBidard, François
23-04 18:22Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
23-04 18:22Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
23-04 18:22Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
23-04 18:22Bahrain - MeridaBoaro, Manuele
23-04 18:22Bahrain - MeridaBonifazio, Niccolò
23-04 18:22Bahrain - MeridaSiutsou, Kanstantsin
23-04 18:22Bardiani CSFAndreetta, Simone
23-04 18:22Bardiani CSFMaestri, Mirco
23-04 18:22BMC Racing TeamRoelandts, Jürgen
23-04 18:22BMC Racing TeamVentoso, Francisco
23-04 18:22Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
23-04 18:22Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
23-04 18:22Mitchelton - ScottKreuziger, Roman
23-04 18:22Movistar TeamQuintana, Dayer
23-04 18:22Movistar TeamRosón, Jaime
23-04 18:22Movistar TeamSepúlveda, Eduardo
23-04 18:22Quick-Step FloorsMørkøv, Michael
23-04 18:22Team Dimension DataKing, Ben
23-04 18:22Team EF Education First - DrapacCarthy, Hugh
23-04 18:22Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
23-04 18:22Team Katusha AlpecinGonçalves, José
23-04 18:22Team LottoNL - JumboLindeman, Bert-Jan
23-04 18:22Team SunwebHaga, Chad
23-04 18:22Team SunwebHamilton, Chris
23-04 18:22UAE Team EmiratesConti, Valerio
23-04 18:22UAE Team EmiratesUlissi, Diego
23-04 18:22Wilier Triestina - Selle ItaliaBertazzo, Liam
23-04 18:22Wilier Triestina - Selle ItaliaColedan, Marco
23-04 12:21Lotto SoudalArmée, Sander
23-04 12:21Lotto SoudalBak, Lars
23-04 12:21Lotto SoudalDebusschere, Jens
23-04 12:21Lotto SoudalFrison, Frederik
23-04 12:21Lotto SoudalSande, Tosh Van der
23-04 12:21Trek - SegafredoEg, Niklas
23-04 01:33Androni Giocattoli - SidermecBallerini, Davide
23-04 01:33Groupama - FDJBonnet, William
23-04 01:33Groupama - FDJRoy, Jérémy
23-04 01:33Mitchelton - ScottHepburn, Michael
23-04 01:33Mitchelton - ScottTuft, Svein
23-04 01:33Team LottoNL - JumboBattaglin, Enrico
23-04 01:33Trek - SegafredoIrizar, Markel
22-04 23:45AG2R La MondialeDupont, Hubert
22-04 23:38Movistar TeamPedrero, Antonio
22-04 23:38Movistar TeamSoler, Marc
22-04 18:31Quick-Step FloorsMas, Enric
20-04 16:56Bardiani CSFTonelli, Alessandro
20-04 00:41Astana Pro TeamVillella, Davide
17-04 14:52AG2R La MondialeJauregui, Quentin
16-04 15:09Astana Pro TeamHirt, Jan
16-04 15:09Astana Pro TeamZeits, Andrey
15-04 11:19Team Dimension DataBerhane, Natnael
15-04 11:19Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
15-04 11:19Team Dimension DataO'Connor, Ben
09-04 10:48Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
09-04 10:48Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
09-04 10:48Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
09-04 10:48Israel Cycling AcademyEarle, Nathan
09-04 10:48Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
09-04 10:48Israel Cycling AcademyJensen, August
09-04 10:48Israel Cycling AcademyNiv, Guy
09-04 10:48Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
09-04 10:48Israel Cycling AcademySagiv, Guy
09-04 10:48Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
09-04 10:48Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
05-04 01:45AG2R La MondialeMontaguti, Matteo
05-04 01:45Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
05-04 01:45Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
05-04 01:45Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
05-04 01:45Androni Giocattoli - SidermecTorres, Rodolfo
05-04 01:45Astana Pro TeamBilbao, Pello
05-04 01:45Astana Pro TeamKangert, Tanel
05-04 01:45Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
05-04 01:45Astana Pro TeamSanchez, Luis Leon
05-04 01:45Bahrain - MeridaMohoric, Matej
05-04 01:45Bahrain - MeridaNibali, Antonio
05-04 01:45Bardiani CSFBarbin, Enrico
05-04 01:45Bardiani CSFCiccone, Giulio
05-04 01:45Bardiani CSFGuardini, Andrea
05-04 01:45Bardiani CSFSenni, Manuel
05-04 01:45BMC Racing TeamDe Marchi, Alessandro
05-04 01:45Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
05-04 01:45Bora - HansgroheBennett, Sam
05-04 01:45Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
05-04 01:45Groupama - FDJPreidler, Georg
05-04 01:45Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
05-04 01:45Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
05-04 01:45Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
05-04 01:45Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
05-04 01:45Lotto SoudalCampenaerts, Victor
05-04 01:45Lotto SoudalHansen, Adam
05-04 01:45Lotto SoudalHofland, Moreno
05-04 01:45Mitchelton - ScottHaig, Jack
05-04 01:45Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
05-04 01:45Mitchelton - ScottNieve, Mikel
05-04 01:45Movistar TeamDe La Parte, Víctor
05-04 01:45Quick-Step FloorsSabatini, Fabio
05-04 01:45Quick-Step FloorsSchachmann, Maximilian
05-04 01:45Quick-Step FloorsViviani, Elia
05-04 01:45Team Dimension DataGibbons, Ryan
05-04 01:45Team EF Education First - DrapacDombrowski, Joe
05-04 01:45Team EF Education First - DrapacModolo, Sacha
05-04 01:45Team Katusha AlpecinDowsett, Alex
05-04 01:45Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
05-04 01:45Team SkyDeignan, Philip
05-04 01:45Team SkyElissonde, Kenny
05-04 01:45Team SkyFroome, Chris
05-04 01:45Team SkyPuccio, Salvatore
05-04 01:45Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
05-04 01:45Trek - SegafredoMullen, Ryan
05-04 01:45Trek - SegafredoPedersen, Mads
05-04 01:45UAE Team EmiratesPolanc, Jan
05-04 01:45Wilier Triestina - Selle ItaliaMareczko, Jakub
05-04 01:45Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
05-04 01:45Wilier Triestina - Selle ItaliaZardini, Edoardo
05-04 01:45Wilier Triestina - Selle ItaliaZhupa, Eugert
24-03 10:06Groupama - FDJMorabito, Steve
23-02 10:49Movistar TeamAmador, Andrey
23-02 10:49Movistar TeamCarapaz, Richard
23-02 10:49Movistar TeamBetancur, Carlos
07-02 11:05Team Dimension DataMeintjes, Louis
31-01 10:04Groupama - FDJPinot, Thibaut
28-01 16:00AG2R La MondialeCherel, Mikael
28-01 16:00AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
24-01 18:52Israel Cycling AcademyHermans, Ben
23-01 10:04Team SkyPoels, Wout
22-01 17:30Trek - SegafredoNizzolo, Giacomo
15-01 22:24Team Katusha AlpecinLammertink, Maurits
14-01 16:18BMC Racing TeamBevin, Patrick
09-01 21:59Quick-Step FloorsStybar, Zdenek
08-01 00:44Bahrain - MeridaPozzovivo, Domenico
07-01 22:50Quick-Step FloorsPlus, Laurens De
07-01 21:59BMC Racing TeamRoche, Nicolas
07-01 20:07Team SkyDe La Cruz, David
07-01 15:18AG2R La MondialeVenturini, Clément
04-01 20:36Team SunwebVervaeke, Louis
04-01 18:57Team SunwebDam, Laurens ten
04-01 18:57Team SunwebOomen, Sam
04-01 12:25Team SunwebDumoulin, Tom
03-01 09:14Team EF Education First - DrapacWoods, Mike
02-01 14:54BMC Racing TeamDrucker, Jempy
28-12 13:29Team LottoNL - JumboEmden, Jos van
28-12 13:29Team LottoNL - JumboHoecke, Gijs Van
28-12 13:29Team LottoNL - JumboWagner, Robert
27-12 14:46Trek - SegafredoPantano, Jarlinson
27-12 10:26Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
24-12 18:42Team LottoNL - JumboBouwman, Koen
24-12 18:41Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
22-12 14:15Team LottoNL - JumboBennett, George
22-12 14:14Team LottoNL - JumboPoppel, Danny van
22-12 13:09Team LottoNL - JumboGesink, Robert
18-12 17:51Lotto SoudalWellens, Tim
17-12 21:43Bora - HansgroheKönig, Leopold
17-12 21:42Bora - HansgroheFormolo, Davide
17-12 21:36BMC Racing TeamTeuns, Dylan
17-12 21:35Team Katusha AlpecinMartin, Tony
17-12 21:32Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
17-12 21:21UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
16-12 16:27Astana Pro TeamLopez, Miguel Angel
15-12 10:20Mitchelton - ScottChaves, Esteban
15-12 10:20Mitchelton - ScottYates, Simon
12-12 11:38BMC Racing TeamDennis, Rohan
06-12 19:58Team SkyHenao, Sergio
30-11 17:21Team Dimension DataAntón, Igor
24-11 12:43UAE Team EmiratesAru, Fabio
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
04-05 11:20Bahrain - MeridaSiutsou, Kanstantsin
02-05 13:18Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
30-04 22:03Team EF Education First - DrapacCanty, Brendan
30-04 12:20Quick-Step FloorsMas, Enric
30-04 10:05BMC Racing TeamBevin, Patrick
30-04 10:05BMC Racing TeamTeuns, Dylan
27-04 12:04Team SkyHenao, Sebastián
27-04 12:04Team SkyDeignan, Philip
27-04 11:53Movistar TeamSoler, Marc
27-04 11:53Movistar TeamAmador, Andrey
27-04 11:53Movistar TeamRosón, Jaime
25-04 19:44Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
25-04 17:11Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
25-04 17:11Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
25-04 17:11Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
25-04 17:11Israel Cycling AcademyJensen, August
25-04 17:11Israel Cycling AcademyEarle, Nathan
24-04 17:18Trek - SegafredoBrändle, Matthias
24-04 15:57Bardiani CSFCarboni, Giovanni
24-04 15:57Bardiani CSFRota, Lorenzo
24-04 15:30Team Dimension DataKudus, Merhawi
24-04 15:12Trek - SegafredoDaniel, Greg
24-04 15:12Bahrain - MeridaNavardauskas, Ramunas
24-04 15:11Team Dimension DataZyl, Johann van
24-04 15:11AG2R La MondialeDomont, Axel
24-04 15:11Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
24-04 15:11Bardiani CSFAlbanese, Vincenzo
24-04 15:11Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
24-04 15:11Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
24-04 15:11Team SunwebGeschke, Simon
24-04 15:11BMC Racing TeamSchär, Michael
24-04 15:11Quick-Step FloorsKeisse, Iljo
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacCraddock, Lawson
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacHowes, Alex
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacMartinez, Daniel
24-04 15:11Trek - SegafredoAlafaci, Eugenio
24-04 15:11Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
24-04 15:11Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
24-04 15:11UAE Team EmiratesSutherland, Rory
24-04 15:11Mitchelton - ScottVerona, Carlos
24-04 15:11BMC Racing TeamWyss, Danilo
24-04 15:11UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
24-04 15:11UAE Team EmiratesNiemiec, Przemyslaw
24-04 15:11Team SunwebStamsnijder, Tom
24-04 15:11Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
24-04 15:11Team EF Education First - DrapacClarke, Will
24-04 15:11UAE Team EmiratesRavasi, Edward
24-04 15:11Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
24-04 15:11Wilier Triestina - Selle ItaliaBusato, Matteo
24-04 15:11Bahrain - MeridaKoren, Kristijan
24-04 11:15Mitchelton - ScottHepburn, Michael
23-04 12:21Lotto SoudalHofland, Moreno
23-04 12:21Trek - SegafredoNizzolo, Giacomo
22-04 10:05Team LottoNL - JumboWagner, Robert
22-04 10:05Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
17-04 10:29Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
17-04 10:29Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
05-04 01:45Quick-Step FloorsPlus, Laurens De
05-04 01:45Bora - HansgroheKönig, Leopold
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Giro d'Italia (15+5)

Aktualizovať 03-05 13:30hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 175) Začiatok v pi 4 máj 2018, 12:50

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!