Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 35

  1. jacinto7: €64.29
  2. raulxs: €44.20
  3. passioneel: €32.62
  4. Josevi1974: €30.81
  5. freepad: €30.81
  6. Vincesanity: €22.96
green-box
Prihláste sa, prosím...
stamp

Grosser Preis der Steiermark Qualifying (RtAD)

€3.00 za tím
so 11 júl 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 35 (RtPL)

€3.00 za tím
so 11 júl 2020, 16:00
slide-tickets

PDC Summer Series Day 4

€2.50 za tím
so 11 júl 2020, 13:00

Výherný bank

€50

Premier League (Teams) 35

€5.00 za tím
so 11 júl 2020, 13:30

Výherný bank

€200

Grosser Preis der Steiermark Qualifying

€2.50 za tím
so 11 júl 2020, 15:00

Výherný bank

€150

Virtual Tour de France stage 3

€2.50 za tím
so 11 júl 2020, 15:52

Výherný bank

€50

Serie A (Teams) 32

€5.00 za tím
so 11 júl 2020, 17:15

Výherný bank

€125

LaLiga (Teams) 36

€5.00 za tím
so 11 júl 2020, 19:30

Výherný bank

€150

Grosser Preis der Steiermark

€5.00 za tím
ne 12 júl 2020, 15:10

Výherný bank

€500

stamp

Grosser Preis der Steiermark (RtAD)

€5.00 za tím
ne 12 júl 2020, 15:10
slide-tickets

PDC Summer Series Day 5

€2.50 za tím
ne 12 júl 2020, 13:00

Výherný bank

€50

Super League (Teams) 31

€5.00 za tím
ne 12 júl 2020, 14:00

Výherný bank

€100

Fantasy Tottenham Hotspur - Arsenal

€5.00 za tím
ne 12 júl 2020, 17:30

Výherný bank

€100

Virtual Tour de France stage 4

€2.50 za tím
ne 12 júl 2020, 15:52

Výherný bank

€50

NASCAR Quaker State 400

€2.50 za tím
ne 12 júl 2020, 20:54

Výherný bank

€50

Fantasy AEX Week 29

€5.00 za tím
po 13 júl 2020, 09:00

Výherný bank

€100

Fantasy MotoGP 2020

€10.00 za tím
ne 19 júl 2020, 14:00

Výherný bank

€1,750

Fantasy Cycling 2020 2nd Period

€7.00 za tím
ut 28 júl 2020, 13:00

Výherný bank

€1,500

Premier League (Teams) 36

€5.00 za tím
ut 14 júl 2020, 21:15

Výherný bank

€200

Serie A (Teams) 33

€5.00 za tím
ut 14 júl 2020, 21:45

Výherný bank

€125

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
03-03 19:54Biesse Carrera Gavardo Zanardini, Andrea
03-03 19:54MS-Tina - FocusZurlo, Federico
03-03 19:52D Amico UtensilnordCorridori, Edoardo
03-03 19:48Gazprom - RusVeloBoev, Igor
03-03 19:48Gazprom - RusVeloFirsanov, Sergey
03-03 19:48Gazprom - RusVeloFoliforov, Alexander
03-03 19:48Gazprom - RusVeloKurianov, Stepan
03-03 19:48Gazprom - RusVeloNych, Artem
03-03 19:48Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksei
03-03 19:46Bardiani CSFTonelli, Alessandro
03-03 19:45Team EF Education First - DrapacMoreno, Dani
03-03 19:43Team Katusha AlpecinHaas, Nathan
03-03 19:43Team Katusha AlpecinMathis, Marco
03-03 19:41Mitchelton - ScottImpey, Daryl
03-03 18:16Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
03-03 18:16Groupama - FDJMorabito, Steve
03-03 18:16Groupama - FDJVincent, Léo
03-03 18:09Mitchelton - ScottTuft, Svein
03-03 16:20Israel Cycling AcademyGebremedhin, Awet
03-03 16:20Israel Cycling AcademySagiv, Guy
03-03 16:20Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
03-03 16:20Team Novo NordiskPeron, Andrea
02-03 15:38WB Aqua Protect VeranclassicMasson, Christophe
02-03 15:38WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
02-03 15:38Wilier Triestina - Selle ItaliaPozzato, Filippo
02-03 15:36Delko Marseille Provence KTMLeveau, Jérémy
02-03 15:36Delko Marseille Provence KTMMadrazo, Angel
02-03 15:34Bahrain - MeridaPellizotti, Franco
02-03 15:34Bahrain - MeridaSiutsou, Kanstantsin
02-03 15:25Nippo - Vini Fantini - Europa OviniLobato, Juan José
02-03 15:24Movistar TeamBetancur, Carlos
02-03 15:24Movistar TeamOliveira, Nelson
02-03 15:24Movistar TeamRosón, Jaime
02-03 02:19Verandas Willems - CrelanBondt, Dries De
02-03 02:19Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
02-03 02:16Androni Giocattoli - SidermecSosa, Ivan
01-03 18:39CCC Sprandi PolkowiceFranczak, Paweł
01-03 18:39CCC Sprandi PolkowicePaluta, Michał
28-02 22:07Nazionale ItalianaCacciotti, Andrea
28-02 22:07Nazionale ItalianaGabburo, Davide
28-02 22:07Nazionale ItalianaMurgano, Marco
28-02 22:07Nazionale ItalianaToniatti, Andrea
28-02 22:03Nazionale ItalianaBaccio, Paolo
28-02 22:03Nazionale ItalianaMonaco, Alessandro
28-02 22:03Nazionale ItalianaRocchetti, Filippo
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMDe Rossi, Lucas
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMEl Fares, Julien
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMFilosi, Iuri
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMFinetto, Mauro
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMMartinez, Yannick
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMSmukulis, Gatis
28-02 00:15Delko Marseille Provence KTMTrarieux, Julien
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Amici, Alberto
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Delcò, Lorenzo
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Logica, Enrico
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Orlandi, Federico
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Piccot, Michel
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Ravanelli, Simone
28-02 00:14Biesse Carrera Gavardo Salvador, Enrico
28-02 00:14MS-Tina - FocusBerlato, Giacomo
28-02 00:14MS-Tina - FocusDima, Emil
28-02 00:14MS-Tina - FocusDobre, Vlad-Nicolae
28-02 00:14MS-Tina - FocusMarcelli, Mattia
28-02 00:14MS-Tina - FocusMarini, Nicolas
28-02 00:14MS-Tina - FocusSinza, Raul-Antonio
28-02 00:14MS-Tina - FocusStacchiotti, Riccardo
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Arnoult, Floryan
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Fedeli, Alessandro
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Jurado, Cristoff
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Mazzucco, Fabio
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Montoya, Javier Ignacio
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Tivani, Nicolas
28-02 00:14Trevigiani Phonix - Hemus 1896Zana, Filippo
28-02 00:12D Amico UtensilnordBettini, Francesco
28-02 00:12D Amico UtensilnordBrogi, Adriano
28-02 00:12D Amico UtensilnordCarlini, Ettori
28-02 00:12D Amico UtensilnordGarosio, Andrea
28-02 00:12D Amico UtensilnordOnesti, Emanuele
28-02 00:12D Amico UtensilnordRaffaele, Angelo
28-02 00:12D Amico UtensilnordVitiello, Angelo
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaColnaghi, Luca
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaDraperi, Matteo
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaGaffurini, Nicola
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaGazzara, Michele
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaPuccioni, Dario
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaSalvietti, Niccolò
28-02 00:10Sangemini - MG.K vis - Olmo - VegaTotò, Paolo
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanAert, Wout Van
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanBie, Sean De
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanBreussegem, Elias Van
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanTanner, David
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
28-02 00:10Verandas Willems - CrelanWitte, Matthias De
28-02 00:09Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
28-02 00:09Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
28-02 00:09Israel Cycling AcademyEarle, Nathan
28-02 00:09Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
28-02 00:09Israel Cycling AcademyJensen, August
28-02 00:09Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
28-02 00:09Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicDeruette, Thomas
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicHabeaux, Grégory
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicJules, Justin
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicPeyskens, Dimitri
28-02 00:09WB Aqua Protect VeranclassicWarnier, Antoine
28-02 00:08Team Novo NordiskBrand, Sam
28-02 00:08Team Novo NordiskGioux, Romain
28-02 00:08Team Novo NordiskHenttala, Joonas
28-02 00:08Team Novo NordiskKamstra, Brian
28-02 00:08Team Novo NordiskLozano, David
28-02 00:08Team Novo NordiskPlanet, Charles
28-02 00:08Team Novo NordiskPoli, Umberto
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaBusato, Matteo
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaFlorez, Miguel Eduardo
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaKoshevoy, Ilia
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaMosca, Jacopo
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaTurrin, Alex
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaVelasco, Simone
28-02 00:08Wilier Triestina - Selle ItaliaZardini, Edoardo
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceBrożyna, Piotr
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceMałecki, Kamil
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceOwsian, Lukasz
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowicePluciński, Leszek
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceSchlegel, Michal
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceStosz, Patryk
28-02 00:07CCC Sprandi PolkowiceTaciak, Mateusz
28-02 00:07Gazprom - RusVeloCherkasov, Nikolay
28-02 00:07Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
28-02 00:07Gazprom - RusVeloLagutin, Sergey
28-02 00:07Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
28-02 00:07Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
28-02 00:07Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
28-02 00:07Gazprom - RusVeloVlasov, Alexander
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBagioli, Nicola
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCanola, Marco
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCima, Imerio
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCunego, Damiano
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniPonzi, Simone
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniSantaromita, Ivan
28-02 00:07Nippo - Vini Fantini - Europa OviniTizza, Marco
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecBallerini, Davide
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecTorres, Rodolfo
28-02 00:03Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
28-02 00:03Bardiani CSFAndreetta, Simone
28-02 00:03Bardiani CSFCarboni, Giovanni
28-02 00:03Bardiani CSFCiccone, Giulio
28-02 00:03Bardiani CSFOrsini, Umberto
28-02 00:03Bardiani CSFSavini, Daniel
28-02 00:03Bardiani CSFSterbini, Simone
28-02 00:03Bardiani CSFWackermann, Luca
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacAsbroeck, Tom Van
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacCardona, Julián
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacMagnusson, Kim
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacMartinez, Daniel
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacOwen, Logan
28-02 00:03Team EF Education First - DrapacVanmarcke, Sep
28-02 00:02Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
28-02 00:02Bahrain - MeridaBole, Grega
28-02 00:02Bahrain - MeridaMohoric, Matej
28-02 00:02Bahrain - MeridaNovak, Domen
28-02 00:02Bahrain - MeridaPadun, Mark
28-02 00:02Bahrain - MeridaPernsteiner, Hermann
28-02 00:02Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
28-02 00:02Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
28-02 00:02Team Katusha AlpecinFabbro, Matteo
28-02 00:02Team Katusha AlpecinGonçalves, José
28-02 00:02Team Katusha AlpecinKochetkov, Pavel
28-02 00:02Team Katusha AlpecinRestrepo, Jhonatan
28-02 00:02Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
28-02 00:01Groupama - FDJArmirail, Bruno
28-02 00:01Groupama - FDJMadouas, Valentin
28-02 00:01Groupama - FDJMolard, Rudy
28-02 00:01Groupama - FDJPreidler, Georg
28-02 00:01Groupama - FDJRoy, Jérémy
28-02 00:01Groupama - FDJSeigle, Romain
28-02 00:01Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
28-02 00:01Movistar TeamAmador, Andrey
28-02 00:01Movistar TeamArcas, Jorge
28-02 00:01Movistar TeamBarbero, Carlos
28-02 00:01Movistar TeamBennati, Daniele
28-02 00:01Movistar TeamBico, Nuno
28-02 00:01Movistar TeamCastrillo, Jaime
28-02 00:01Movistar TeamRojas, José Joaquín
28-02 00:00Mitchelton - ScottBewley, Sam
28-02 00:00Mitchelton - ScottHaig, Jack
28-02 00:00Mitchelton - ScottHamilton, Lucas
28-02 00:00Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
28-02 00:00Mitchelton - ScottPower, Robert
28-02 00:00Mitchelton - ScottVerona, Carlos
28-02 00:00Mitchelton - ScottYates, Adam
27-02 18:41Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
27-02 18:41Bora - HansgroheKolar, Michael
27-02 18:41Bora - HansgroheMajka, Rafał
27-02 18:41Bora - HansgroheMcCarthy, Jay
27-02 18:41Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
27-02 18:41Bora - HansgroheSaramotins, Aleksejs
27-02 18:41Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
24-01 19:32Team Katusha AlpecinCras, Steff
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
04-03 09:59Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
04-03 09:59Groupama - FDJPreidler, Georg
03-03 19:55Delko Marseille Provence KTMMadrazo, Angel
03-03 19:54MS-Tina - FocusMarini, Nicolas
03-03 19:54Trevigiani Phonix - Hemus 1896Montoya, Javier Ignacio
03-03 19:54Biesse Carrera Gavardo Orlandi, Federico
03-03 19:52D Amico UtensilnordBrogi, Adriano
03-03 19:51Verandas Willems - CrelanAert, Wout Van
03-03 19:48Gazprom - RusVeloVlasov, Alexander
03-03 19:48Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
03-03 19:48Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
03-03 19:48Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
03-03 19:48CCC Sprandi PolkowiceFranczak, Paweł
03-03 19:48Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
03-03 19:48Gazprom - RusVeloLagutin, Sergey
03-03 19:46Bardiani CSFAndreetta, Simone
03-03 19:45Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
03-03 19:43Team Katusha AlpecinKochetkov, Pavel
03-03 19:43Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
03-03 19:41Mitchelton - ScottBewley, Sam
03-03 18:16Groupama - FDJArmirail, Bruno
03-03 18:16Groupama - FDJMadouas, Valentin
03-03 16:20Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
03-03 16:20Israel Cycling AcademyJensen, August
03-03 16:20Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
03-03 16:20Team Novo NordiskPlanet, Charles
02-03 15:38WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
02-03 15:38Wilier Triestina - Selle ItaliaVelasco, Simone
02-03 15:38WB Aqua Protect VeranclassicHabeaux, Grégory
02-03 15:36Delko Marseille Provence KTMDe Rossi, Lucas
02-03 15:36Delko Marseille Provence KTMSmukulis, Gatis
02-03 15:34Bahrain - MeridaBole, Grega
02-03 15:34Bahrain - MeridaPadun, Mark
02-03 15:25Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCima, Imerio
02-03 15:24Movistar TeamCastrillo, Jaime
02-03 15:24Movistar TeamBarbero, Carlos
02-03 15:24Movistar TeamBennati, Daniele
02-03 02:19Verandas Willems - CrelanWaeytens, Zico
02-03 02:19Verandas Willems - CrelanBreussegem, Elias Van
02-03 02:16Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
01-03 18:39CCC Sprandi PolkowiceStosz, Patryk
01-03 18:39CCC Sprandi PolkowiceTaciak, Mateusz
01-03 16:09Delko Marseille Provence KTMEl Fares, Julien
01-03 13:13Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
28-02 21:55Groupama - FDJMolard, Rudy
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina GP Industria & Artigianato

Aktualizovať 03-03 19:54hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 161) Začiatok v ne 4 mar 2018, 11:00

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!