Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 35

  1. jacinto7: 64,29 €
  2. raulxs: 44,20 €
  3. passioneel: 32,62 €
  4. Josevi1974: 30,81 €
  5. freepad: 30,81 €
  6. Vincesanity: 22,96 €
green-box
Prihláste sa, prosím...
stamp

Grosser Preis der Steiermark Qualifying (RtAD)

3,00 € za tím
so 11 júl 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 35 (RtPL)

3,00 € za tím
so 11 júl 2020, 16:00
slide-tickets

PDC Summer Series Day 4

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 13:00

Výherný bank

50 €

Premier League (Teams) 35

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 13:30

Výherný bank

200 €

Grosser Preis der Steiermark Qualifying

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 15:00

Výherný bank

150 €

Virtual Tour de France stage 3

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 15:52

Výherný bank

50 €

Serie A (Teams) 32

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 17:15

Výherný bank

125 €

LaLiga (Teams) 36

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 19:30

Výherný bank

150 €

Grosser Preis der Steiermark

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:10

Výherný bank

500 €

stamp

Grosser Preis der Steiermark (RtAD)

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:10
slide-tickets

PDC Summer Series Day 5

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 13:00

Výherný bank

50 €

Super League (Teams) 31

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 14:00

Výherný bank

100 €

Fantasy Tottenham Hotspur - Arsenal

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 17:30

Výherný bank

100 €

Virtual Tour de France stage 4

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:52

Výherný bank

50 €

NASCAR Quaker State 400

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 20:54

Výherný bank

50 €

Fantasy AEX Week 29

5,00 € za tím
po 13 júl 2020, 09:00

Výherný bank

100 €

Fantasy MotoGP 2020

10,00 € za tím
ne 19 júl 2020, 14:00

Výherný bank

1 750 €

Fantasy Cycling 2020 2nd Period

7,00 € za tím
ut 28 júl 2020, 13:00

Výherný bank

1 500 €

Premier League (Teams) 36

5,00 € za tím
ut 14 júl 2020, 21:15

Výherný bank

200 €

Serie A (Teams) 33

5,00 € za tím
ut 14 júl 2020, 21:45

Výherný bank

125 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
15-03 19:13Cibel - CebonReynaerts, Jan
15-03 19:12Tarteletto - IsorexTorres, Sergio
15-03 19:00Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
15-03 18:58Wanty - Groupe GobertKreder, Wesley
15-03 18:55Quick-Step FloorsHodeg, Alvaro
15-03 16:20Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
15-03 16:20Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
15-03 16:20Team SkyKnees, Christian
15-03 14:35WB Aqua Protect VeranclassicDelfosse, Sébastien
15-03 14:33Aqua Blue SportBrammeier, Matt
15-03 03:07Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
12-03 23:32Development Team SunwebKanter, Max
12-03 23:32Development Team SunwebMärkl, Niklas
12-03 23:32Development Team SunwebVanoverberghe, Jens
12-03 23:29Cibel - CebonBouvry, Dieter
12-03 23:29Cibel - CebonReynaerts, Wim
12-03 23:26Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
12-03 23:26Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
12-03 23:26Wanty - Groupe GobertSmith, Dion
12-03 23:23Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
12-03 21:28Quick-Step FloorsLampaert, Yves
12-03 12:25Development Team SunwebGall, Felix
12-03 12:25Development Team SunwebMobach, Jarno
12-03 12:25Development Team SunwebSalmon, Martin
12-03 12:25Development Team SunwebStork, Florian
12-03 12:24Cibel - CebonBock, Stijn De
12-03 12:24Cibel - CebonCobbaert, Robby
12-03 12:24Cibel - CebonCoenen, Dennis
12-03 12:24Cibel - CebonDieleman, Michiel
12-03 12:24Cibel - CebonJans, Roy
12-03 12:24Cibel - CebonJanssens, Jimmy
12-03 12:24Cibel - CebonMarchand, Gianni
12-03 12:24Cibel - CebonStevens, Timothy
12-03 12:24Joker IcopalDahl, Herman
12-03 12:24Joker IcopalEvensen, Henrik
12-03 12:24Joker IcopalForfang, Ole
12-03 12:24Joker IcopalHoelgaard, Markus
12-03 12:24Joker IcopalSkjerping, Kristoffer
12-03 12:24Joker IcopalTiller, Rasmus Fossum
12-03 12:24Joker IcopalVangstad, Andreas
12-03 12:23Hagens Berman AxeonAlmeida, João
12-03 12:23Hagens Berman AxeonBjerg, Mikkel
12-03 12:23Hagens Berman AxeonOliveira, Ivo
12-03 12:23Hagens Berman AxeonOliveira, Rui
12-03 12:23Hagens Berman AxeonPhilipsen, Jasper
12-03 12:23Hagens Berman AxeonRice, Michael
12-03 12:23Hagens Berman AxeonZijlaard, Maikel
12-03 12:23Tarteletto - IsorexBoucher, David
12-03 12:23Tarteletto - IsorexGroote, Arne De
12-03 12:23Tarteletto - IsorexLeigh, Andy
12-03 12:23Tarteletto - IsorexMaes, Alexander
12-03 12:23Tarteletto - IsorexMannaerts, Jelle
12-03 12:23Tarteletto - IsorexRuijgh, Rob
12-03 12:23Tarteletto - IsorexTzortzakis, Polychronis
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamAlzate, Carlos
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamCataford, Alex
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamEaton, Daniel
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamHegyvary, Adrian
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamMarcotte, Eric
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamMcCabe, Travis
12-03 12:23UnitedHealthcare Pro Cycling TeamPutt, Tanner
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceBernas, Paweł
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceFranczak, Paweł
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceGradek, Kamil
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceKoch, Jonas
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceKurek, Adrian
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceSisr, Frantisek
12-03 12:22CCC Sprandi PolkowiceStosz, Patryk
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicDehaes, Kenny
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicDuquennoy, Jimmy
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicSpengler, Lukas
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
12-03 12:22WB Aqua Protect VeranclassicVantomme, Maxime
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseFarazijn, Maxime
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
12-03 12:21Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
12-03 12:20Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
12-03 12:20Israel Cycling AcademyGebremedhin, Awet
12-03 12:20Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
12-03 12:20Israel Cycling AcademyPerry, Ben
12-03 12:20Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
12-03 12:20Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
12-03 12:20Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
12-03 12:20Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubCourteille, Arnaud
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubFournier, Marc
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubManzin, Lorrenzo
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubMottier, Justin
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubPacher, Quentin
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubReza, Kévin
12-03 12:20Vital Concept Cycling ClubTurgis, Tanguy
12-03 12:19Aqua Blue SportArchbold, Shane
12-03 12:19Aqua Blue SportBlythe, Adam
12-03 12:19Aqua Blue SportDunne, Conor
12-03 12:19Aqua Blue SportFenn, Andrew
12-03 12:19Aqua Blue SportHansen, Lasse Norman
12-03 12:19Aqua Blue SportKoning, Peter
12-03 12:19Aqua Blue SportPedersen, Casper
12-03 12:19Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
12-03 12:19Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
12-03 12:19Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
12-03 12:19Wanty - Groupe GobertDupont, Timothy
12-03 12:19Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMFilosi, Iuri
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMJones, Brenton
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMKasperkiewicz, Przemysław
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMLeveau, Jérémy
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMMartinez, Yannick
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMSmukulis, Gatis
12-03 12:18Delko Marseille Provence KTMTrarieux, Julien
12-03 12:17Direct EnergieCornu, Jérémy
12-03 12:17Direct EnergieGaudin, Damien
12-03 12:17Direct EnergieJourniaux, Axel
12-03 12:17Direct EnergieNauleau, Bryan
12-03 12:17Direct EnergieOurselin, Paul
12-03 12:17Direct EnergieQuéméneur, Perrig
12-03 12:17Direct EnergieSellier, Simon
12-03 12:17Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
12-03 12:17Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
12-03 12:17Team Katusha AlpecinMathis, Marco
12-03 12:17Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
12-03 12:17Team Katusha AlpecinRestrepo, Jhonatan
12-03 12:17Team Katusha AlpecinSmit, Willie
12-03 12:17Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
12-03 12:16Bora - HansgroheAckermann, Pascal
12-03 12:16Bora - HansgroheBaška, Erik
12-03 12:16Bora - HansgroheKolar, Michael
12-03 12:16Bora - HansgrohePelucchi, Matteo
12-03 12:16Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
12-03 12:16Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
12-03 12:16Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
12-03 12:16Lotto SoudalFrison, Frederik
12-03 12:16Lotto SoudalHofland, Moreno
12-03 12:16Lotto SoudalMertz, Rémy
12-03 12:16Lotto SoudalNaesen, Lawrence
12-03 12:16Lotto SoudalShaw, James
12-03 12:16Lotto SoudalVanendert, Jelle
12-03 12:16Lotto SoudalWouters, Enzo
12-03 12:15Quick-Step FloorsCavagna, Rémi
12-03 12:15Quick-Step FloorsJakobsen, Fabio
12-03 12:15Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
12-03 12:15Quick-Step FloorsNarvaez, Jhonatan
12-03 12:15Quick-Step FloorsSabatini, Fabio
12-03 12:15Quick-Step FloorsSénéchal, Florian
12-03 12:15Quick-Step FloorsSerry, Pieter
12-03 12:15Team SkyBasso, Leonardo
12-03 12:15Team SkyDibben, Jon
12-03 12:15Team SkyGolas, Michal
12-03 12:15Team SkyHalvorsen, Kristoffer
12-03 12:15Team SkyKiryienka, Vasil
12-03 12:15Team SkyLawless, Chris
12-03 12:15Team SkySivakov, Pavel
11-03 18:19BMC Racing TeamBohli, Tom
11-03 18:19BMC Racing TeamRosskopf, Joey
11-03 18:19BMC Racing TeamScotson, Miles
11-03 18:19BMC Racing TeamVentoso, Francisco
11-03 18:19BMC Racing TeamVliegen, Loïc
11-03 18:19BMC Racing TeamWyss, Danilo
05-02 20:16BMC Racing TeamHooydonck, Nathan Van
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
15-03 19:13Cibel - CebonCobbaert, Robby
15-03 19:12Tarteletto - IsorexMaes, Alexander
15-03 19:12Hagens Berman AxeonBjerg, Mikkel
15-03 19:11UnitedHealthcare Pro Cycling TeamHegyvary, Adrian
15-03 19:00Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
15-03 18:58Team Katusha AlpecinSmit, Willie
15-03 18:58Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
15-03 18:56BMC Racing TeamVentoso, Francisco
15-03 18:56BMC Racing TeamVliegen, Loïc
15-03 18:55Quick-Step FloorsSabatini, Fabio
15-03 16:20Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
15-03 16:20Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
15-03 16:20Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
15-03 16:20Team SkySivakov, Pavel
15-03 16:20Team SkyKiryienka, Vasil
15-03 16:20Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
15-03 14:35WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
15-03 14:33Aqua Blue SportPedersen, Casper
12-03 23:29Cibel - CebonJanssens, Jimmy
12-03 23:29Cibel - CebonMarchand, Gianni
12-03 23:29Cibel - CebonDieleman, Michiel
12-03 23:26Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
12-03 23:26Wanty - Groupe GobertDoubey, Fabien
12-03 23:23Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
12-03 21:28Quick-Step FloorsNarvaez, Jhonatan
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Handzame Classic

Aktualizovať 15-03 19:13hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 146) Začiatok v pi 16 mar 2018, 13:00

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!