Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 35

  1. jacinto7: 64,29 €
  2. raulxs: 44,20 €
  3. passioneel: 32,62 €
  4. Josevi1974: 30,81 €
  5. freepad: 30,81 €
  6. Vincesanity: 22,96 €
green-box
Prihláste sa, prosím...
stamp

Grosser Preis der Steiermark Qualifying (RtAD)

3,00 € za tím
so 11 júl 2020, 15:00
slide-tickets
stamp

Fantasy Premier League 35 (RtPL)

3,00 € za tím
so 11 júl 2020, 16:00
slide-tickets

PDC Summer Series Day 4

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 13:00

Výherný bank

50 €

Premier League (Teams) 35

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 13:30

Výherný bank

200 €

Grosser Preis der Steiermark Qualifying

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 15:00

Výherný bank

150 €

Virtual Tour de France stage 3

2,50 € za tím
so 11 júl 2020, 15:52

Výherný bank

50 €

Serie A (Teams) 32

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 17:15

Výherný bank

125 €

LaLiga (Teams) 36

5,00 € za tím
so 11 júl 2020, 19:30

Výherný bank

150 €

Grosser Preis der Steiermark

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:10

Výherný bank

500 €

stamp

Grosser Preis der Steiermark (RtAD)

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:10
slide-tickets

PDC Summer Series Day 5

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 13:00

Výherný bank

50 €

Super League (Teams) 31

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 14:00

Výherný bank

100 €

Fantasy Tottenham Hotspur - Arsenal

5,00 € za tím
ne 12 júl 2020, 17:30

Výherný bank

100 €

Virtual Tour de France stage 4

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 15:52

Výherný bank

50 €

NASCAR Quaker State 400

2,50 € za tím
ne 12 júl 2020, 20:54

Výherný bank

50 €

Fantasy AEX Week 29

5,00 € za tím
po 13 júl 2020, 09:00

Výherný bank

100 €

Fantasy MotoGP 2020

10,00 € za tím
ne 19 júl 2020, 14:00

Výherný bank

1 750 €

Fantasy Cycling 2020 2nd Period

7,00 € za tím
ut 28 júl 2020, 13:00

Výherný bank

1 500 €

Premier League (Teams) 36

5,00 € za tím
ut 14 júl 2020, 21:15

Výherný bank

200 €

Serie A (Teams) 33

5,00 € za tím
ut 14 júl 2020, 21:45

Výherný bank

125 €

Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
24-01 18:22Trek - SegafredoDegenkolb, John
24-01 14:26Team Fortuneo - SamsicLe Roux, Romain
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Aitor
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasTxoperena, Beñat
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
23-01 23:09Movistar TeamLanda, Mikel
23-01 23:07Movistar TeamBarbero, Carlos
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteAmores, Julio Alberto
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteBennassar, Joan
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteCañellas, Xavier
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteGarcía de Mateos, Vicente
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteIribar, Unai
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteRubio, Jesús Alberto
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteTeruel, Eloy
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteTorres, Albert
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteZuazubizkar, Illart
21-01 22:30Team Raleigh - GACMora, Sebastián
21-01 22:21Team Sauerland NRWKnolle, Jon
21-01 22:21Team Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
21-01 22:20Team Sauerland NRWGrosser, Aaron
21-01 22:20Team Sauerland NRWHappke, Luca Felix
21-01 22:20Team Sauerland NRWIntra, Felix
21-01 22:20Team Sauerland NRWLeinau, Joann
21-01 22:20Team Sauerland NRWLeinau, Louis
21-01 22:20Team Sauerland NRWSchweizer, Christoph
21-01 22:16Pannon Cycling TeamDina, Dániel
21-01 22:16Pannon Cycling TeamDina, Márton
21-01 22:16Pannon Cycling TeamFilutás, Viktor
21-01 22:16Pannon Cycling TeamHolló, Botond
21-01 22:16Pannon Cycling TeamOrosz, Gergő
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSimon, Péter
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSzabo, Miklos
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSzatmáry, András
21-01 22:16Pannon Cycling TeamValter, Attila
21-01 22:16Pannon Cycling TeamZathureczky, Márk
21-01 21:43Team EuskadiAlonso, Mikel
21-01 21:43Team EuskadiAzkarate, Iker
21-01 21:43Team EuskadiAzurmendi, Ibai
21-01 21:43Team EuskadiBuades, Marc
21-01 21:43Team EuskadiFernández, Egoitz
21-01 21:43Team EuskadiGarcía, Ricardo
21-01 21:43Team EuskadiGoikoetxea, Peio
21-01 21:43Team EuskadiInsausti, Jon Ander
21-01 21:43Team EuskadiJuaristi, Txomin
21-01 21:43Team EuskadiLópez, Diego
21-01 21:43Team EuskadiLópez-Cózar, Juan Antonio
21-01 21:43Team EuskadiMartin, Gotzon
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Amici, Alberto
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Colombo, Raul
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Delcò, Lorenzo
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Gozzi, Nicolò
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Logica, Enrico
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Ravanelli, Simone
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Salvador, Enrico
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Zanardini, Andrea
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicDehaes, Kenny
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicDeruette, Thomas
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicIsta, Kevyn
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicPeyskens, Dimitri
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicWarnier, Antoine
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijLijke, Nick van der
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
21-01 21:23Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
21-01 21:23Israel Cycling AcademyGebremedhin, Awet
21-01 21:23Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
21-01 21:23Israel Cycling AcademyHermans, Ben
21-01 21:23Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
21-01 21:23Israel Cycling AcademyLemus, Luis
21-01 21:23Israel Cycling AcademyNiv, Guy
21-01 21:23Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
21-01 21:23Israel Cycling AcademySagiv, Guy
21-01 21:23Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
21-01 21:23Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasPrades, Eduard
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
21-01 20:45Burgos - BHCabedo, Oscar
21-01 20:45Burgos - BHEzquerra, Jesús
21-01 20:45Burgos - BHGonzález, Adrián
21-01 20:45Burgos - BHLangellotti, Victor
21-01 20:45Burgos - BHLópez, Daniel
21-01 20:45Burgos - BHMerino, Igor
21-01 20:45Burgos - BHRobredo, Alvaro
21-01 20:45Burgos - BHSalas, Ibai
21-01 20:45Burgos - BHSessler, Nicolas
21-01 20:45Burgos - BHSimón, Jordi
21-01 20:45Burgos - BHTorres, Pablo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGABenito, Miguel Angel
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGACelano, Danilo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAFerrari, Fabricio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAReis, Rafael
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicBonnamour, Franck
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicCarbel, Michael
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicDaniel, Maxime
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicGesbert, Elie
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicJarrier, Benoît
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicLedanois, Kevin
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicLunke, Sindre
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicPérichon, Pierre-Luc
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicWelten, Bram
21-01 19:55Movistar TeamAmador, Andrey
21-01 19:55Movistar TeamArcas, Jorge
21-01 19:55Movistar TeamBennati, Daniele
21-01 19:55Movistar TeamCarretero, Héctor
21-01 19:55Movistar TeamErviti, Imanol
21-01 19:55Movistar TeamRojas, José Joaquín
21-01 19:55Movistar TeamRosón, Jaime
21-01 19:55Trek - SegafredoBernard, Julien
21-01 19:55Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
21-01 19:55Trek - SegafredoBrändle, Matthias
21-01 19:55Trek - SegafredoConci, Nicola
21-01 19:55Trek - SegafredoGogl, Michael
21-01 19:55Trek - SegafredoGrmay, Tsgabu
21-01 19:55Trek - SegafredoIrizar, Markel
21-01 19:55Trek - SegafredoMollema, Bauke
21-01 19:55Trek - SegafredoPoppel, Boy van
21-01 19:55Trek - SegafredoRast, Grégory
21-01 19:55Trek - SegafredoReijnen, Kiel
21-01 19:55Trek - SegafredoSkujins, Toms
21-01 19:55Trek - SegafredoStuyven, Jasper
21-01 19:51Bora - HansgroheBaška, Erik
21-01 19:51Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
21-01 19:51Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
21-01 19:51Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
21-01 19:51Bora - HansgroheKonrad, Patrick
21-01 19:51Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
21-01 19:51Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
21-01 19:51Bora - HansgroheSagan, Juraj
21-01 19:51Bora - HansgroheSaramotins, Aleksejs
21-01 19:51Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
21-01 19:42Lotto SoudalArmée, Sander
21-01 19:42Lotto SoudalBuyst, Jasper De
21-01 19:42Lotto SoudalCampenaerts, Victor
21-01 19:42Lotto SoudalFrison, Frederik
21-01 19:42Lotto SoudalHofland, Moreno
21-01 19:42Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
21-01 19:42Lotto SoudalMertz, Rémy
21-01 19:42Lotto SoudalMonfort, Maxime
21-01 19:42Lotto SoudalNaesen, Lawrence
21-01 19:42Lotto SoudalShaw, James
21-01 19:42Lotto SoudalVanendert, Jelle
21-01 19:41Team SkyBaarle, Dylan van
21-01 19:41Team SkyBasso, Leonardo
21-01 19:41Team SkyDe La Cruz, David
21-01 19:41Team SkyDeignan, Philip
21-01 19:41Team SkyElissonde, Kenny
21-01 19:41Team SkyGolas, Michal
21-01 19:41Team SkyKiryienka, Vasil
21-01 19:41Team SkyKwiatkowski, Michal
21-01 19:41Team SkyMoscon, Gianni
21-01 19:41Team SkyPoels, Wout
21-01 19:41Team SkyRosa, Diego
21-01 19:41Team SkyRowe, Luke
21-01 19:41Team SkySivakov, Pavel
21-01 19:41Team SkyStannard, Ian
14-01 20:14Movistar TeamValverde, Alejandro
18-12 17:51Lotto SoudalWellens, Tim
17-12 21:43Bora - HansgroheKönig, Leopold
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
24-01 18:43Pannon Cycling TeamSzatmáry, András
24-01 18:41Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
24-01 18:41Israel Cycling AcademyHermans, Ben
24-01 18:32Team EuskadiAzkarate, Iker
24-01 18:28Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
24-01 14:26Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
23-01 23:01Team SkyRosa, Diego
23-01 23:01Team SkyPoels, Wout
23-01 23:01Team SkyKwiatkowski, Michal
23-01 23:01Team SkySivakov, Pavel
23-01 23:01Team SkyDe La Cruz, David
23-01 23:01Team SkyKiryienka, Vasil
23-01 11:12Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
21-01 23:05Team SkyRowe, Luke
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Challenge Ciclista Mallorca

Táto štartovná listina je predbežná. Tímy, ktorých výber už bol potvrdený, sú označené zeleným zaškrtnutím.

(Jazdci: 179) Začiatok v št 25 jan 2018, 12:00
Team Raleigh - GAC (1)
Mora, Sebastián

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!