Zweeler Winners!

PDC Home Tour Semi-Finals

  1. Seem-1: € 34,71
  2. Ottoman: € 34,71
  3. freepad: € 34,71
  4. geolarpat: € 34,71
  5. Master of Desaster: € 19,50
  6. Fausts: € 19,50
green-box
Pridanie na štartovnú listinu
DátumTímŠportovci
14-04 21:01Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
14-04 20:50Aqua Blue SportGate, Aaron
14-04 20:50Aqua Blue SportWatson, Calvin
14-04 20:50Roompot - Nederlandse LoterijLijke, Nick van der
14-04 12:30Team Dimension DataZyl, Johann van
14-04 12:29Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertAntonini, Simone
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertDevriendt, Tom
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertMcNally, Mark
13-04 20:54Lotto SoudalMaes, Nikolas
13-04 20:54Lotto SoudalSieberg, Marcel
13-04 18:40Team EF Education First - DrapacBreschel, Matti
13-04 18:40Team EF Education First - DrapacWoods, Mike
13-04 15:47Team Katusha AlpecinCras, Steff
13-04 15:47Vital Concept Cycling ClubMottier, Justin
13-04 15:44Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
12-04 21:53Astana Pro TeamGrivko, Andriy
12-04 13:37Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
12-04 12:57UAE Team EmiratesBono, Matteo
12-04 12:55Quick-Step FloorsMartinelli, Davide
12-04 12:21Trek - SegafredoGrmay, Tsgabu
12-04 11:12Movistar TeamAmador, Andrey
12-04 11:12Movistar TeamLanda, Mikel
12-04 11:12Movistar TeamRojas, José Joaquín
12-04 11:11Mitchelton - ScottVerona, Carlos
12-04 11:07BMC Racing TeamSchär, Michael
12-04 00:54AG2R La MondialeBakelants, Jan
12-04 00:54AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
12-04 00:54AG2R La MondialeDillier, Silvan
11-04 11:07Team SunwebTeunissen, Mike
11-04 10:21Team LottoNL - JumboWynants, Maarten
10-04 21:14Trek - SegafredoGuerreiro, Ruben
10-04 21:14Trek - SegafredoStuyven, Jasper
10-04 14:55Team SkyGolas, Michal
10-04 14:55Team SkyPoels, Wout
09-04 15:31Team SunwebTheuns, Edward
07-04 00:44Nippo - Vini Fantini - Europa OviniLobato, Juan José
07-04 00:44Nippo - Vini Fantini - Europa OviniTizza, Marco
07-04 00:42Roompot - Nederlandse LoterijGerts, Floris
07-04 00:42Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
07-04 00:39Team LottoNL - JumboPoppel, Danny van
07-04 00:36Team SunwebAndersen, Søren Kragh
30-03 12:07Bahrain - MeridaBole, Grega
30-03 12:07Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
30-03 12:07Bahrain - MeridaGasparotto, Enrico
30-03 12:07Bahrain - MeridaNibali, Vincenzo
30-03 12:07Bahrain - MeridaPellizotti, Franco
30-03 12:06Bora - HansgroheAckermann, Pascal
30-03 12:06Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
30-03 12:06Bora - HansgroheBurghardt, Marcus
30-03 12:06Bora - HansgroheKonrad, Patrick
30-03 12:06Bora - HansgroheMcCarthy, Jay
30-03 12:06Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
30-03 12:06Bora - HansgroheSagan, Peter
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBagioli, Nicola
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCanola, Marco
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniCunego, Damiano
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniGrosu, Eduard
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniKobayashi, Marino
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniMarangoni, Alan
30-03 12:05Nippo - Vini Fantini - Europa OviniPonzi, Simone
30-03 12:05Team Dimension DataDavies, Scott
30-03 12:05Team Dimension DataGhebreigzabhier, Amanuel
30-03 12:05Team Dimension DataGibbons, Ryan
30-03 12:05Team Dimension DataKing, Ben
30-03 12:05Team Dimension DataPauwels, Serge
30-03 12:05Team Dimension DataSlagter, Tom-Jelte
30-03 12:05Team Dimension DataVenter, Jaco
30-03 12:05Team LottoNL - JumboLindeman, Bert-Jan
30-03 12:05Team LottoNL - JumboMartens, Paul
30-03 12:05Team LottoNL - JumboRoosen, Timo
30-03 12:05Team LottoNL - JumboTankink, Bram
30-03 12:05Team LottoNL - JumboTier, Floris De
30-03 12:05Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
30-03 12:04BMC Racing TeamAvermaet, Greg Van
30-03 12:04BMC Racing TeamBettiol, Alberto
30-03 12:04BMC Racing TeamBevin, Patrick
30-03 12:04BMC Racing TeamCaruso, Damiano
30-03 12:04BMC Racing TeamDe Marchi, Alessandro
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacCraddock, Lawson
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacHowes, Alex
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacLangeveld, Sebastian
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacOwen, Logan
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacUran, Rigoberto
30-03 12:04Team EF Education First - DrapacVanmarcke, Sep
30-03 12:03UAE Team EmiratesMartin, Daniel
30-03 12:03UAE Team EmiratesMori, Manuele
30-03 12:03UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
30-03 12:03UAE Team EmiratesSutherland, Rory
30-03 12:03UAE Team EmiratesUlissi, Diego
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubBagot, Yoann
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubCoquard, Bryan
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubCourteille, Arnaud
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubMüller, Patrick
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubPacher, Quentin
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubReza, Kévin
30-03 12:03Vital Concept Cycling ClubTurgis, Tanguy
30-03 12:02Groupama - FDJCimolai, Davide
30-03 12:02Groupama - FDJMadouas, Valentin
30-03 12:02Groupama - FDJMolard, Rudy
30-03 12:02Groupama - FDJRoux, Anthony
30-03 12:02Groupama - FDJSeigle, Romain
30-03 12:02Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
30-03 12:02Groupama - FDJVichot, Arthur
30-03 12:02Lotto SoudalBenoot, Tiesj
30-03 12:02Lotto SoudalBuyst, Jasper De
30-03 12:02Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
30-03 12:02Lotto SoudalMonfort, Maxime
30-03 12:02Lotto SoudalSande, Tosh Van der
30-03 12:02Lotto SoudalVanendert, Jelle
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertEiking, Odd Christian
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertOffredo, Yoann
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertSmith, Dion
30-03 12:02Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
30-03 12:01Team SunwebDam, Laurens ten
30-03 12:01Team SunwebFröhlinger, Johannes
30-03 12:01Team SunwebGeschke, Simon
30-03 12:01Team SunwebKämna, Lennard
30-03 12:01Team SunwebTusveld, Martijn
30-03 12:00AG2R La MondialeDomont, Axel
30-03 12:00AG2R La MondialeGallopin, Tony
30-03 12:00AG2R La MondialeGastauer, Ben
30-03 12:00AG2R La MondialeGautier, Cyril
30-03 12:00AG2R La MondialeGougeard, Alexis
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
30-03 12:00Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
30-03 11:59Aqua Blue SportChristian, Mark
30-03 11:59Aqua Blue SportDenifl, Stefan
30-03 11:59Aqua Blue SportDunbar, Eddie
30-03 11:59Aqua Blue SportHansen, Lasse Norman
30-03 11:59Aqua Blue SportKreder, Michel
30-03 11:59Aqua Blue SportPedersen, Casper
30-03 11:59Aqua Blue SportWarbasse, Larry
30-03 11:59Movistar TeamAnacona, Winner
30-03 11:59Movistar TeamArcas, Jorge
30-03 11:59Movistar TeamBarbero, Carlos
30-03 11:59Movistar TeamBetancur, Carlos
30-03 11:59Movistar TeamCarretero, Héctor
30-03 11:59Movistar TeamErviti, Imanol
30-03 11:58Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
30-03 11:58Team Katusha AlpecinHaas, Nathan
30-03 11:58Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
30-03 11:58Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
30-03 11:58Team Katusha AlpecinSmit, Willie
30-03 11:58Team Katusha AlpecinZabel, Rick
30-03 11:58Team SkyDoull, Owain
30-03 11:58Team SkyGeoghegan Hart, Tao
30-03 11:58Team SkyHenao, Sergio
30-03 11:58Team SkyKiryienka, Vasil
30-03 11:58Team SkyKwiatkowski, Michal
30-03 11:58Team SkyWisniowski, Lukasz
30-03 11:57Astana Pro TeamCataldo, Dario
30-03 11:57Astana Pro TeamGatto, Oscar
30-03 11:57Astana Pro TeamMoser, Moreno
30-03 11:57Astana Pro TeamValgren, Michael
30-03 11:57Astana Pro TeamVreese, Laurens De
30-03 11:57Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
30-03 11:57Israel Cycling AcademyJensen, August
30-03 11:57Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
30-03 11:57Israel Cycling AcademyPerry, Ben
30-03 11:57Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
30-03 11:57Israel Cycling AcademyWilliams, Tyler
30-03 11:57Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
30-03 11:56Mitchelton - ScottAlbasini, Michael
30-03 11:56Mitchelton - ScottDurbridge, Luke
30-03 11:56Mitchelton - ScottHepburn, Michael
30-03 11:56Mitchelton - ScottImpey, Daryl
30-03 11:56Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
30-03 11:56Mitchelton - ScottKreuziger, Roman
30-03 11:56Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijMeijers, Jeroen
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
30-03 11:56Roompot - Nederlandse LoterijWeening, Pieter
30-03 11:56Trek - SegafredoDaniel, Greg
30-03 11:56Trek - SegafredoDegenkolb, John
30-03 11:56Trek - SegafredoFelline, Fabio
30-03 11:56Trek - SegafredoGogl, Michael
30-03 11:56Trek - SegafredoKort, Koen de
30-03 11:56Trek - SegafredoMollema, Bauke
30-03 11:56Trek - SegafredoSkujins, Toms
30-03 11:55Quick-Step FloorsGilbert, Philippe
30-03 11:55Quick-Step FloorsMas, Enric
30-03 11:55Quick-Step FloorsRicheze, Maximiliano
30-03 11:55Quick-Step FloorsSerry, Pieter
30-03 11:55Quick-Step FloorsTerpstra, Niki
16-03 15:24Movistar TeamSoler, Marc
04-03 10:22Astana Pro TeamFraile, Omar
30-01 10:02UAE Team EmiratesSwift, Ben
23-01 22:09Bora - HansgroheMajka, Rafał
23-01 15:46Team SkyBaarle, Dylan van
20-01 20:08AG2R La MondialeNaesen, Oliver
18-01 19:12Quick-Step FloorsAlaphilippe, Julian
15-01 22:24Team Katusha AlpecinLammertink, Maurits
14-01 20:14Movistar TeamValverde, Alejandro
14-01 16:25Team SkyBernal, Egan
11-01 17:18AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
09-01 19:27Quick-Step FloorsJungels, Bob
08-01 15:06Astana Pro TeamFuglsang, Jakob
05-01 23:56Team SunwebKelderman, Wilco
05-01 11:57Team SunwebMatthews, Michael
03-01 19:49UAE Team EmiratesCosta, Rui
02-01 18:09Bora - HansgroheKennaugh, Peter
24-12 13:23Team LottoNL - JumboGesink, Robert
20-12 16:03BMC Racing TeamGerrans, Simon
18-12 17:51Lotto SoudalWellens, Tim
17-12 21:36BMC Racing TeamTeuns, Dylan
14-12 21:23Bahrain - MeridaIzagirre, Gorka
04-12 18:59Bahrain - MeridaIzagirre, Ion
Odstránenie zo štartovnej listiny
DátumTímŠportovci
14-04 21:01Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
14-04 20:50Roompot - Nederlandse LoterijGreef, Robbert de
14-04 20:50Aqua Blue SportKreder, Michel
14-04 20:50Aqua Blue SportDenifl, Stefan
14-04 12:30Team Dimension DataGibbons, Ryan
14-04 12:29Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertEiking, Odd Christian
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertOffredo, Yoann
13-04 21:06Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
13-04 20:54Lotto SoudalBuyst, Jasper De
13-04 20:54Lotto SoudalMonfort, Maxime
13-04 18:40Team EF Education First - DrapacClarke, Simon
13-04 15:47Vital Concept Cycling ClubCourteille, Arnaud
13-04 15:47Team Katusha AlpecinZabel, Rick
13-04 15:44Groupama - FDJVichot, Arthur
12-04 21:53Astana Pro TeamMoser, Moreno
12-04 13:37Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
12-04 12:57UAE Team EmiratesSwift, Ben
12-04 12:55Quick-Step FloorsRicheze, Maximiliano
12-04 12:21Trek - SegafredoDegenkolb, John
12-04 11:12Movistar TeamArcas, Jorge
12-04 11:12Movistar TeamCarretero, Héctor
12-04 11:12Movistar TeamBarbero, Carlos
12-04 11:07BMC Racing TeamBevin, Patrick
12-04 00:54AG2R La MondialeGallopin, Tony
12-04 00:54AG2R La MondialeGougeard, Alexis
12-04 00:54AG2R La MondialeGautier, Cyril
11-04 11:07Team SunwebKämna, Lennard
11-04 10:21Team LottoNL - JumboTolhoek, Antwan
10-04 21:14Trek - SegafredoFelline, Fabio
10-04 21:14Trek - SegafredoDaniel, Greg
10-04 14:55Team SkyBaarle, Dylan van
10-04 14:55Team SkyDoull, Owain
08-04 22:46Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
08-04 22:46Team EF Education First - DrapacLangeveld, Sebastian
07-04 00:44Nippo - Vini Fantini - Europa OviniBagioli, Nicola
07-04 00:44Nippo - Vini Fantini - Europa OviniMarangoni, Alan
07-04 00:42Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
07-04 00:39Team LottoNL - JumboRoosen, Timo
07-04 00:36Team SunwebKelderman, Wilco
07-04 00:36Team SunwebTusveld, Martijn
30-03 12:06Bora - HansgroheMajka, Rafał
30-03 12:06Bora - HansgroheKennaugh, Peter
30-03 11:59Movistar TeamSoler, Marc
30-03 11:58Team SkyBernal, Egan
Ak chcete dostávať správy o zmenách štartovej listiny na Facebook, kliknite na tlačidlo „Páči sa mi to“.

Štartovná listina Amstel Gold Race

Aktualizovať 14-04 21:01hodiny: Štartovná listina je konečná!

(Jazdci: 175) Začiatok v ne 15 apr 2018, 10:36

Tieto štartovné listiny sú založené na informáciách od organizátora pretekov, oficiálnych športových federácií, športových tímov a samotných športovcov. Spoločnosť Zweeler sa bude snažiť udržiavať ich čo najaktuálnejšie. Spoločnosť Zweeler však nenesie zodpovednosť za chyby v štartovnej listine. Z akejkoľvek chyby v štartovnej listine nikomu nevyplýva žiadne právo!